@mk27x: Fajna sprawa, właśnie tak przeglądam tą stronkę i już wiem, że będę wykorzystywał w przyszłości. Są takie rzeczy których mi brakowało na innych stronkach tego typu, czyli szybki podgląd jak wyglądałby box-shadow, border itp.
  • Odpowiedz
Miraski otwieram firmę o potrzebuje loga. Może komuś się nudzi w tych cowidowych czasach. Jeżeli jakieś przypadnie mi do gustu płace polskimi złotymi w wartości 100 sztuk. Próbowałem samemu coś stworzyć efekt oceńcie sami. ¯_(ツ)_/¯ Wskazówki musi być koń ( ͡º ͜ʖ͡º), dach i Karcher.
#konkurs #grafika #logo
Dzimi1095 - Miraski otwieram firmę o potrzebuje loga. Może komuś się nudzi w tych cow...

źródło: comment_1618436535dxutJo9rm3zyP9O5rlairQ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach