Mirki, Mireczki prośbę mam do kogoś, kto ogarnia w składanie kompów.

Muszę złożyć komputer - stacje roboczą (bez peryferii) - Służyć będzie do grafiki i rysowania.

Główne programy, które musza na nim hulać to:
- photoshop
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa: Mimo, że jest napisane max 32 GB, to B450 raczej obsługują do 64GB. Tutaj pewnie dali, że tylko 32GB, bo do tylu można doposażyć gotowca przed zakupem. Ewentualnie wysłać zapytanie do x-komu co za płyta tam siedzi.
  • Odpowiedz
@staryalkus: Raczej wątpię, chyba ze to będą 4 modele na serio AAA poziomie i mówię o charaktersach albo vehiclach. Na sklepach są już arthałsy które wrzucają paczki w przystępnych cenach i jakości AAA. Jako dorobienie sobie spoko, jako główne źródło dochodu to chyba średnio.
  • Odpowiedz
Który program do modelingu jest waszym zdaniem najtrudniejszy?
Ja osobiście przechodzilem przez sketchfab, potem blender, następnie maya i teraz nie ogarniam cinema4d
Wg mnie maya jest najbardziej rozbudowana i najtrudniejsza jeżeli chodzi o interface, ale także najwygodniejsza.

#grafika #3d #maya
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@l100e: 3ds Max, ze względu na bardzo archaiczny UI, Maya pod tym względem wypada trochę lepiej, natomiast najwygodniej mi się Blendera używa w wersji 2.80 i wyżej. Kiedyś nawet za dzieciaka w MilkShape 3D coś dłubałem :D
  • Odpowiedz