Mirki, graficy, ile powinienem skasować za zrobienie aranżacji meblowej?
Chodzi o to, że dostałem zdjęcie trzech modeli mebli.
Każdy model "pokolorowałem" na 14 kolorów. To daje nam 42 grafiki.
Teraz każdy kolor, czyli 42 grafiki wrzucam do jednego pokoju, by zrobić aranżację, więc razem da nam to 84 grafiki.
Zatem: 3 modele mebla, każdy wycięty na białe tło w 14 kolorach i każdy kolor na grafice w aranżacji w pokoju.
Ile powinienem za to wołać?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeśli są tu jacyś młodzi aspirujący graficy szukający doświadczenia i czegoś do portfolio to miałbym małe zlecenie, potrzebuję logo firmy, bardzo proste i minimalistyczne, w którym główną rolę będzie grał napis + jakiś akcencik wyróżniający z tłumu.

Od razu mówię że nie jestem milionerem i firma jest na wczesnym stadium rozwoju ale napewno jakoś się dogadamy :)

Zapraszam na priv zainteresowanych

#grafika #grafikakomputerowa #logo #adobe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mirko,

Przyszedłem się i chwalić i żalić! :D

____TU SIĘ CHWALĘ
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Siema Mirko, tak się zastanawiam w sumie nie wiem czemu dopiero teraz, ale w illustratorze jak wstawiam obojętnie jaki tekst np. test i chciałbym mu ustawić stała wartość np. 25mm, to czemu on faktycznie tej wielkości nie ma? Bo jak zamienię tekst na krzywe to mój tekst test ma wysokość 15.6mm. Nie wiem da się to jakoś zmienić w opcjach? Lub może jest jakiś dodatek w Creative Cloud do czcionek, tak aby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b0Ls: Pamiętaj, że fonty mają linię akcentów wersalikowych (do góry) i linię dolną/akcentów dolnych (w dół), więc jeżeli ich nie używasz prościej najpierw zmienić tekst na krzywe a potem ustawić wysokość 25mm, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz