Czy potrafiłby ktoś znaleźć mi w formacie FHD oryginalną czerwono-czarną tapetę z MSI? Zrobiłem formata po dwóch latach, a bardzo zżyłem się z tapetą, której teraz za żadne skarby nie mogę znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°) zdjęcie tapetki #msi #grafika
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie do mirków grafików.
Istnieje jakaś platforma na której mógłbym zrobić/umieścić swoje portfolio i bez problemu wysyłać je ludziom? Ewentualnie gdzie wy umieszczacie swoje portfolia?
#grafika #grafikakomputerowa #portfolio
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, doradźcie coś. Mam dwa monitory. Na jednym uruchamiam gierkę, na drugim przeglądarkę. Ustawiam grę w trybie pełnoekranowym, elegancko wyświetla się na cały monitorze, ale tylko do czasu, kiedy kliknę coś na polu drugiego monitora (np z przeglądarką), po podjętej akcji na monitorze dodatkowym gra minimalizuje się do paska. Problemu nie ma kiedy gra odpalona jest w trybie okienkowym, ale niestety wtedy z utratą jakości grafiki w grze. Co zrobić żeby gra
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach