@kostniczka: No niby tak. :P Jak na razie oznaczyłem gwiazdką i na moim telefonie w mapach się pojawiła ta trasa. Teraz tylko pytanie czy jak będę offline czy to zadziała i będę mógł się kierować od punktu do punktu. :)
  • Odpowiedz
@murarz13: ja bym na wszelki wypadek zapisała obszar, nawet niewielki. Bo ogólnie jeśli załadujesz trasę wcześniej, będąc na Wi-Fi to potem powinno wszystko działać, ale czasem zechcesz coś np. zbliżyć i się okaże, że się nie załadowało ;)
  • Odpowiedz
Czy ktoś zna sposób na pobranie modeli budynków 3d z google earth lub google maps? Tekstur nie potrzebuje - jedynie same modele w jakimkolwiek formacie 3d.
#3d #googleearth #googlemaps
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ios chce miec na glownym ekranie google maps i yanosika włączonego, ta mala ikonkę widoczną. (ktora na telefonach zawsze jest przy włączeniu yanosika.) Teraz nie ma tej ikonki Yanosika i wydaje mi sie ze yanosik nie działa. Da sie jednocześnie miec google maps i yanosika? #pytanie #android #yanosik #google #googlemaps
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki! Wybieram się w piątek z cumplami do lasu praktycznie na cały dzień. Poszukuję aplikacja, która pomogłaby śledzić naszą trasę... Myślicie że endomondo da radę, albo może lepiej mapy google? Ważna jest też bateria, bo spędzimy tam calutki dzień.

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale to chodzi tylko o nie zgubienie się w lesie? Czy też właśnie zapisanie trasy żeby były ją później odtworzyć, sprawdzić, gdzie się było? Jeśli to drugie, to ja z powodzeniem stosuję apkę ikol X http://ikol.pl/lokalizacja-telefonu/ Co ciekawe lokalizuję tym nie tylko swój telefon, ale też innych, na których się zainstaluję tę aplikację. Dzięki temu będziecie mogli się znaleźć gdy się w tym lesie zgubicie :)
  • Odpowiedz
Mobilne mirki. Chciałbym zacząć jeździć z Google maps z yanosik w tle żeby mieć na bieżąco informacje o wypadkach i utrudnieniach w ruchu.
Jak rozumiem wystarczy że odpalę w Yanosiku opcję 'nawiguj' bez wyznaczania trasy a resztę on będzie ogarniał na podstawie mojej aktualnej pozycji GPS?
Zdecydowanie z tych dwóch wolę Google maps jako nawigację.
#nawigacja #android #yanosik #googlemaps
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Usurper: kwestia wprawy i obycia
ja mam tak kilka mapek zrobionych nawet z dużą ilością znaczników
najbardziej boli mnie brak możliwości stylowania znaczników na poziomie warstwy - niestety trzeba robić indywidualnie dla każdego
  • Odpowiedz
@Turysta10: Google Maps są całkiem spoko w trasę, jednak jeżeli chodzi o jazdę po mieście to nic lepszego i dokładniejszego od Automapy jeszcze nie spotkałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dla mnie najlepsze połączenie to właśnie Automapa+Yanosik
  • Odpowiedz
Wg. #googlemaps przebiegiem dzisiaj ok 5,7km. Wychodząc i wracając patrzyłem na zegarek zeszło mi 32 minuty. Pierwszy raz bez zatrzymywania się (raz,na światłach na końcówce obok domu na ok15 sekund) i bez chodzenia. cały dystans. #czujedobrzeczlowiek #biegajzwykopem #sramnaendomondo

W mojej dzisiejszej podróży towarzyszył mi najnowszy album #theheavy Hurt and The Merciless #spotify #muzyka. Album 4/5 - dużo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@George_Patton: Niekoniecznie pecha, można to przekuć w sukces marketingowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Teraz Patola także w Twojej dzielnicy", "Patola na każdym rogu!", "Patola 24/7", "Jak po pół litra, to tylko do Patoli!"... itd.
  • Odpowiedz
@psposki: kiedys bylo glosno o googlestreetview i prywatnosci wiec był taki boom na wymazywanie niektórych rzeczy chyba szczególnie w niemczech
  • Odpowiedz