Też tak macie w #googlemaps że jak włączycie je w trybie samochodu (taka ostatnio dodana opcja) i wyznaczycie nawigację do konkretnego miejsca to realizowana jest ona bez komunikatów głosowych, tylko przez jakieś dźwięki np. przed zakrętem? Z kolei jak włączycie nawigacje bezpośrednio z aplikacji to wszystko jest ok i koleżka mówi, za ile skręcić?

#pytanie #nawigacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy możliwe jest ściągnięcie modelu budynku w 3D z #google maps np do #sketchup czy czegokolwiek innego? Ostatnio spory obszar Polski dostępny jest w #googlemaps w wersji 3D.
Opcjonalnie: czy wbudowaną w mapy google'a opcją mierzenia odległości można mierzyć wysokości budynków?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#google #android #googlemaps

Nie znalazlem, ale moze ktos podpowie. Chce sobie zapisac obszar offline. Ale w pamieci telefonu nie mam tyle miejsca (na styk) da sie jakos ustawic,zeby na karte lecialo?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po czym poznać, że lato nadeszło?

Po tym, że nie mogę naładować komórki w aucie:

Błąd bateria zbyt gorąca, wyłączam ładowanie


Jeżdżę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turysta10: ja mam ten sam problem tylko AutoGuard + google maps. na razie nic mi nie przyszlo do glowy oprócz zmiany etui z czarnego na białe żeby nie pochłaniało tyle energii słonecznej (podobno to pomaga :D ). jakbyś miał jakiś pomysł to wołaj..
  • Odpowiedz
Mirki, mam pytanie, czy mogę wykonać na odpłatne zlecenie aplikację która będzie na google play za darmo, będzie zawierała MapView z #googlemaps , ale to wszystko na darmowej licencji? Czyli czy mogę pobrać wynagrodzenie, za wykonanie aplikacji zawierającej Mapy Google?
#programowanie #prawo #licencja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za darmo możesz korzystać z map google jeśli wykorzystujesz je na stronie/portalu apce nie pobierając opłat za korzystanie z ww. Jeśli dostęp do Twojej apki będzie ograniczony np. Po przez rejestrację, a nie kazdy będzie mógł się na niej zarejestrować to tu mapy google są płatne.
  • Odpowiedz
W lata 1988-89, w tej aptece (jak sądzę, chyba jest to ta sama), kupowałem krople żołądkowe, żeby się nawalić z lekka (ponad 70% etanolu). Hel, to było miasto trepowskie i kupowanie wódy było dość ryzykowne. Po trzech buteleczkach kropli, można było wyczuć karuzelę, szczególnie, o ile wcześniej nie jadłeś zbyt wiele.
Pozdrowienia dla zajęcy (wopistów), który wpadli na ten sam sposób i nie dostrzegli,
że byli obserwowani. :-)
Oto i link do
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach