I #gonciarz znowu dobrze gada, polecam tego allegrowicza.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5

- 0
@Fl3tcher: Ja również z klasą potrafi odnieść się do dzisiejszej sceny YT i jeszcze te przebitki z TVgry.pl coś pięknego co zamyka mordy gimbusom.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
#polskiyoutube #gonciarz #zapytajbeczke
W którym odcinku padł monolog o tym że biali, katoliccy, heteroseksualni mężczyźni są najbardziej uprzywilejowywaną grupą społeczną na świecie?
W którym odcinku padł monolog o tym że biali, katoliccy, heteroseksualni mężczyźni są najbardziej uprzywilejowywaną grupą społeczną na świecie?

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Gonciarz śmieje się z pseudo inteligentnego filmu Włodka :)
#youtube #wlodekmarkowicz #gonciarz #zapytajbeczke
#youtube #wlodekmarkowicz #gonciarz #zapytajbeczke

- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@muak47: Otóż to. Dla mnie ci jutuberzy są nic nie warci. Pieprzą swoje farmazony tak jak drwal gdy wypije beczkę piwska, a hipsteria to łyka. Prawdy objawione. Dzieciaczki dają sobie prztyczki w nos.
- 24
- 1
Jak się nazywa ten kanał Gonciarza co z jakąś tam dupą o japonii opowiada? #gonciarz #japonia #kiciochpyta
- 8
- 0
@lewak_zbierajacy_minusy: kto to ten gonciarz?
- 0
@Vincenzo: youtuber
- 229
Jak zawsze lubiłem Gonciarza tak teraz jego prolewackie p---------e na temat tego jak bardzo rasistowskim krajem jesteśmy zaczyna mnie w------ć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gonciarz #gorzkiezale
#gonciarz #gorzkiezale
- 124
@roots18: bo mówi prawdę?
- 187
@okuch: jak zyje na miasteczku studenckim agh 3 lata tylko raz slyszalem o rasistowskim incydencie - podpite kibole obily hiszpana. To ze nie chcemy na stale ludzi bardzo agresywnych bo stwarzaja klopoty jest naturalne. Nigdy nie slyszalem by ktos narzekal na Wietnamczykow a w moim rodzinnym miescie sa najbardziej rzucajaca sie grupa w oczy! Bo sobie spokojnie zyja i pracuja.
1. Bądź Krzysztofem Gonciarzem
2. Nagrywaj Zapytaj beczkę, w którym gnoisz połowę swoich widzów
3. Nagraj film na temat mowy nienawiści, o tym jak źle wyrażają się widzowie
4. Wina leży także po Twojej stronie
5. Profit z yt oraz kampanii współfinansowanej z podatków $$
6. Zero wpływu na społeczeństwo i jeszcze większy hejt
2. Nagrywaj Zapytaj beczkę, w którym gnoisz połowę swoich widzów
3. Nagraj film na temat mowy nienawiści, o tym jak źle wyrażają się widzowie
4. Wina leży także po Twojej stronie
5. Profit z yt oraz kampanii współfinansowanej z podatków $$
6. Zero wpływu na społeczeństwo i jeszcze większy hejt
@d-note: jeśli nie widzisz różnicy między jego zachowaniem, a cytowanymi przez niego komentarzami, to polecam raz jeszcze obejrzeć ten fragment
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
UWAGA HEJTUJĘ!
https://www.youtube.com/watch?v=Q2uXoEXIAP8
Jaki jest sens tworzenia filmów po angielsku kiedy i tak oglądają to sami Polacy? Żeby było śmieszniej, ci komentujący Polacy też piszą po angielsku... Wiadomo, że z takich Amerykanów to pieniążki za reklamy lecą lepsze, ale to chyba trzeba mieszkać w USA, a nie tylko gadać po ang żeby podziałało;d
#polskiyoutube #gonciarz
https://www.youtube.com/watch?v=Q2uXoEXIAP8
Jaki jest sens tworzenia filmów po angielsku kiedy i tak oglądają to sami Polacy? Żeby było śmieszniej, ci komentujący Polacy też piszą po angielsku... Wiadomo, że z takich Amerykanów to pieniążki za reklamy lecą lepsze, ale to chyba trzeba mieszkać w USA, a nie tylko gadać po ang żeby podziałało;d
#polskiyoutube #gonciarz
@yahoomlody: To raczej po to żeby trafiło do większej ilości odbiorców.
- 2
@yahoomlody: Reklamując ten kanał w Polsce Krzysiek prawdopodobnie przypisał go do polskiej wersji YouTube - jeżeli nie zacznie się crossować z zagranicznymi twórcami wątpięaby ktokolwiek zza granicy to oglądał regularnie.
#gonciarz I pomyśleć, że kiedyś jak się zajmował grami i kawałek potem miał spoko materiały i lubiłem go, oglądałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@jakosdajerade: o co masz buldupy, wykopku?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Czy to jakaś akcja wykopków z tym minusowaniem jego ostatniego filmiku? Najwyraźniej rekord został pobity, ale nie widzę ubytku subów
#gonciarz #rasizm #mowanienawisci #youtube #shitwykopsays
#gonciarz #rasizm #mowanienawisci #youtube #shitwykopsays

@TheLaw: koleś mówi o chamstwie typu teksty o paleniu Żydów a ci mu zarzucają, że jest rakiem poprawności politycznej
jak zawsze był mi obojętny jak Hanka Mostowiak tak zaczynam go lubić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może to też podobieństwo parcia na przeciw wszystkim.
jak zawsze był mi obojętny jak Hanka Mostowiak tak zaczynam go lubić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może to też podobieństwo parcia na przeciw wszystkim.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@meroph123: a mi smierdzi lewactwem i akceptacja wszystkiego bo tolerancja ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedy mowa nienawisci to co innego
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 317
Jeden z lepszych filmów jakie widziałem na yt. Udało się #gonciarz
Mirko powinno sobie wziąć ten materiał mocno do serca -(no mocno może nie, ale chociaż trochę)
Mirko powinno sobie wziąć ten materiał mocno do serca -(no mocno może nie, ale chociaż trochę)

- 127
@ImInLoveWithTheCoco: 10 min jakiegoś p---------a? tl;dw
- 131
- 6
Co do tego filmiku, wpis na jego FB w tej sprawie. Ja tu to tylko zostawiam
#gonciarz #mowanienawisci #youtube #shitwykopsays
#gonciarz #mowanienawisci #youtube #shitwykopsays
źródło: comment_aQbvCLprB9UqOavevn627ih0eCubDMA4.jpg
Pobierz@TheLaw: To teraz powinno się tagować #gonciarzholdys
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
Jeju, niech ten #gonciarz przestanie filozować. Jak włączam program o masturbacji i chamskich kawałach to tego oczekuję, a nie nagłej zmiany tonu i robienia za jakiegoś eksperta od psychologii. W Uwaga Pies też strasznie dużo gadają o równości płci, to chyba najczęściej pojawiający się temat społeczny w tej serii. Czekam tylko aż dostaną dofinansowanie z unii.
#scrollujdalej #polskiyoutube #niewiemjaktootagowac
#scrollujdalej #polskiyoutube #niewiemjaktootagowac
@msichal: a czego się po nim spodziewasz? maksymalnie zadufany w sobie koleś, który udaje, że ma wiedzę na każdy temat, a już największą bekę mam jak gada, że "nooo hoho ja przecież napisałem 2 książki, jak ktoś śmie mnie krytykować" xD.
@msichal: a ja uważam, że poruszył bardzo ważny temat. ciężko zakwestionować jego "dostęp" do szerszej publiczności, więc dlaczego nie miałby zrobić czegoś dobrego w kierunku ograniczenia mowy nienawiści?
(zakładam, że odwołujesz się do najnowszego Zapytaj Beczkę)
(zakładam, że odwołujesz się do najnowszego Zapytaj Beczkę)
Pewnie zaraz zostanę wyzwany od lewaków, mimo że do takowych mi daleko...
Ale co tam
"Fuck it let 'em hate, let 'em all despise me" (。◕‿‿◕。)
Świetny materiał od Gonciarza. Fakt faktem sponsorowany, ale i tak
Ale co tam
"Fuck it let 'em hate, let 'em all despise me" (。◕‿‿◕。)
Świetny materiał od Gonciarza. Fakt faktem sponsorowany, ale i tak

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora






























#polskiyoutube #gonciarz