@M4h00n: mnie najbardziej smuci, że te odcinki mają tak mało wyświetleń, a przeciętne "zapytaj beczkę" jest oglądane przez 3x więcej osób. Naprawdę cała seria ta i o Japonii jest świetna, no ale nie są to śmieszne filmiki i ludzie nie klikają
  • Odpowiedz
Ale Gonciarz wypuszcza zajebiste filmiki ostatnio, swietna jest ta jego seria najnowsza o wypadzie na spitsbergen. POLECAM MOTZNO

#gonciarz #youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten #gonciarz to się rozstał z tą swoją dziewczyną? Natalia jej chyba było?

Nie występuje już w jego filmikach a sam Krzysiu wozi się po Japonii i zaprasza różne Japoneczki i inne kobiety a tej jego dziewczyny coś nie widać :P
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crazy_drummero: prawdopodobnie powód jest zupełnie bardziej prozaiczny i nie ma tu żadnej wielkiej filozofii życia. Za czasów drugiej wojny Japonia przeżywała ciężkie czasy, panował głód, a zwłaszcza ciężko dostępne było mięso (gorzej niż za komuny u nas). Amerykańscy żołnierze natomiast odżywiali się nie najgorzej, mieli dostęp do mięsa, toteż w oczach przeciętnego Japończyka tamtych czasów mięso zaczęło uchodzić na źródło siły, zwycięstwa, przewagi itd. Ten stosunek do mięsa uchował się
  • Odpowiedz
@desygnat: No kopiuje, tak samo jak stacje telewizyjne kopiują pomysły z zachodu. Ale kopiować z zachodu, a kopiować od sąsiada to trochę inna sprawa, koleś praktycznie stworzył klon czegoś, co jest na rynku. Poza tym jest debilem, jak większość polskich jutubowców.
  • Odpowiedz