Będzie #niepopularnaopinia
Wszyscy piszą, że Gonciarz zrzyna od Neistata. Stwierdziłem, że w takim razie trzeba gościa obczaić i muszę przyznać rację - widać wyraźną inspiracje. Same daily vlogi są spoko, ale wybijają się tym, że są ładne i w sumie nic więcej mnie w nich nie porywa. Wolę Gonciarza, który potrafi utrzymać moje zainteresowanie przez cały odcinek i oglądam to z przyjemnością, a u Casey'ego wyłączam po 2-3 minutach mam
Wszyscy piszą, że Gonciarz zrzyna od Neistata. Stwierdziłem, że w takim razie trzeba gościa obczaić i muszę przyznać rację - widać wyraźną inspiracje. Same daily vlogi są spoko, ale wybijają się tym, że są ładne i w sumie nic więcej mnie w nich nie porywa. Wolę Gonciarza, który potrafi utrzymać moje zainteresowanie przez cały odcinek i oglądam to z przyjemnością, a u Casey'ego wyłączam po 2-3 minutach mam

































Na Polskę też nigdzie nie pluł.