Będzie #niepopularnaopinia

Wszyscy piszą, że Gonciarz zrzyna od Neistata. Stwierdziłem, że w takim razie trzeba gościa obczaić i muszę przyznać rację - widać wyraźną inspiracje. Same daily vlogi są spoko, ale wybijają się tym, że są ładne i w sumie nic więcej mnie w nich nie porywa. Wolę Gonciarza, który potrafi utrzymać moje zainteresowanie przez cały odcinek i oglądam to z przyjemnością, a u Casey'ego wyłączam po 2-3 minutach mam
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiskiFortepian: vlogi Casey'ego mają jedną wadę - są cholernie nudne, mimo tego że niby coś tam pokazuje - poza przebitkami z drona można ziewnąć po 2-3 filmikach. Gonciarz za to. mimo że próbuje robić to samo - widać że wkłada w to nieco osobowości. Nie jest to takie nudne jak u Neistata, chociaż czasem się przewinie kilka sekund z drona czy innych zabaw z kamerą bo nudzą.

@rabbitat:
  • Odpowiedz
@rabbitat: wiele innych rzeczy które nie bawią mnie u Casey'a. U Casey'a mam wycieczke krajoznawczą z przyspawanymi uśmiechami, u Gonciarza mam to samo, z tym że do tego mam osobę o zupełnie innym poglądzie niż mój, pokazujący osobę pochodzą z tej samej kultury co moja w kraju w którym praktycznie wszystkie swoje przyzwyczajenia obracasz o 180 stopni. Kwestia gustów, jedni wolą ładne obrazki - inni wolą miłe vlogi przy których
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Wolałbyś żeby czytał hasła w encyklopedii? Facet mądrze gada. Nieraz proste rzeczy ktoś musi powiedzieć na głos żeby człowiek sobie to uświadomił.
  • Odpowiedz
Robię małe porządki i pozbywam się zbędnych książek w związku z czym małe #rozdajo, szczęśliwiec otrzyma książki:

-Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową. Wydanie III
-Webshows

By wciąć udział w losowaniu trzeba
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@noelo_cohelo: Może zanim zaczniesz bóldupić to chociaż zdobędziesz trochę wiadomości? Był niedawno w Chinach i tak, to jest jego zdjęcie. Szok i niedowierzanie.
  • Odpowiedz
@Areooo51: Film moim zdaniem też jest słaby, co nie zmienia faktu że gonciarz mógł przewidzieć co stanie się po takim wpisie. Wysyłanie gimbazy na jakąś dziewczynę, bo się przegrało w konkursie jest dla mnie żałosne.
  • Odpowiedz
@Drake1: w Polsce,ani gdzieś indziej na świecie też nie jest idealnie.A w filmie raczej chodzi o to że pomimo różnic kulturowych (inne języki,zwyczaje,pismo,kuchnia,tradycje,religie) życie w różnych częściach świata nie różni się tak strasznie jak może się to wydawać.Życie przegrywa w Polsce jest podobne to przegrwa z USA czy z Korei południowej (wiadomo są takie kraje gdzie standardy życia różną się w olbrzymim stopniu od tego co znamy) A co do
  • Odpowiedz
Mireczki, oglądam sobie The Uwaga Pies i widzę, że Kasia używa do kręcenia takiego fajnego, poręcznego Lumiksa z odchylanym ekranem. Pamiętam, że kupowała go dawno temu, w którymś Dialy, ale przeglądanie wszystkiego, żeby znaleźć ten fragment trochę mija się z celem. Ktoś może podrzucić co to za model, bądź w którym odcinku go kupowali?
#gonciarz #vlog
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kmicolo: Niektórzy youtuberzy są w porządku. Np. taki Gonciarz robi kawał dobrej roboty przy The Uwaga Pies. Fakt, że w innych programach się wydurnia...
  • Odpowiedz
@Del: r---------a mnie po prostu jak oni z siebie robią elite. Wszyscy zachowują się jak młody justin bieber a myślą że są intelektualistami. Dosłownie jest kilku którzy prowadzą fajne, ciekawe kanały. A reszta o--------a jakiś szajs dla 5 minut sławy.
  • Odpowiedz