@BobBuilder: Trochę późno odpisuję ale będziesz miał informacje na następny raz. Kurier może zostawić paczkę w wyznaczonym przez ciebie miejscu dopiero wtedy, kiedy wypełnisz papier zezwalający na to i wyślesz do GLS'a. Jeśli żadnego papieru nie wypełniłeś, to powiedz że paczka zaginęła. Co z tego, że mają na skanerze że był? Ktoś mógł p----------ć paczkę.

Mój znajomy zamówił z Amazona GTX'a 1080 ti. Kurier zrobił tak samo jak u ciebie
  • Odpowiedz
Ej może mi ktoś coś wytłumaczyć. W czwartek Steelseries (Dania) wysłała do mnie paczkę. W piątek o 22:58 paczka zalogowała się w Germany Neuenstein i o tej samie godzinie wyruszyła dalej. No i od tego momentu nie ma żadnej informacji w trackingu. Steelseries twierdziło, że paczka będzie u mnie 25 lutego ale jej nie ma. Co tu się stało?
#gls #kurier #kurierzy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wish666: >oceniłeś przesyłkę i dałeś OK? bo bez tego nie da się potwierdzić przesyłki

Muszę Cię kolego zmartwić - w aplikacji mobilnej bangooda DA SIĘ POTWIERDZIĆ bez oceny wysyłki i wcale nie trzeba tego robić od razu, lecz można ocenić przesyłkę po fakcie jej potwierdzenia. Potwierdzenie otrzymania przesyłki następuje jednym kliknięciem. Jako, że tracking jest kolo confirm delivery, a paluszek się omsknął - jeden klik i poszło.
  • Odpowiedz
@Ziutek33: To potwierdzenie służy do ich statystyk, zresztą masz przesyłkę rejestrowaną.

Ja czekam na swoją od 14 stycznia, też EU Priority Line, tak że nie jest to szybki transport.
  • Odpowiedz
Dostałem dziwnego maila od gls o wysłanej przesyłce, możliwości zmiany miejsca doręczenia, i że w nastepnej wiadomości przeslą resztę info. Dali numer przesylki, ale nie wchodziłem przez link z maila tylko sprawdziłem na alipaczka (brak info) i gls (dopiero co nadana). Scam? Podali w mailu moje dane, ale nie kojarzę żeby coś do mnie teraz jechało. No i NIGDY nie miałem wiadomosci na pocztę od gls? Sprawdzę niebezpiecznik, może to nowa kampania
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Malinozaur: Potwierdzam, wysłali w południe towar. Więc z rana poszedł tracking na maila, gdzie wcześniej tak nie robili? Ogólnie na plus, ważne że wysłali (pewnie śpieszą się na powrót do domu. (chiński nowy rok startuje od jutra, minimum tydzień opóźnień).
  • Odpowiedz
Znowu jakaś ku%wa zajumała mi telefon.
Dzisiaj przyjechał kurier GLS i daje mi paczkę wysłaną na początku stycznia EU Priority Line.
Miał być Redmi Note 6 Pro ale już po kształcie wyczułem, że to nie pudełko z telefonem. Okazało się, że folia była rozerwana a w środku lampka Yeelight. Folia ewidentnie przecięta i zaklejona taśmą z logo GLS Belgia.
Oczywiście spisałem protokół ale coś czuję, że to nie będzie łatwa przeprawa. Gdzie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szyps: miałem podobnie z DHL dzisiaj. Dziura na środku paczki, przy kurierze powiedziałem że dziura - i nawet wiedziałem co zginęło - przejściówka us_eu. Ale dałem spokój bo reszta pudła nieruszona.
  • Odpowiedz
#gls
Kurier GLS żąda podpisania potwierdzenia odbioru paczki, którą dzień wcześniej zostawił na posesji (tak twierdzi w zarejestrowanej rozmowie telefonicznej). Nie chce pokazać całości dokumentu, który każe podpisać. Ponieważ odmówiłem podpisanie "w ciemno" to nie wydał mi innych dwóch przesyłek z którymi do mnie przyjechał. W zarejestrowanej rozmowie telefonicznej informuje mnie, że jak nie podpiszę odbioru przesyłki która nie została mi dostarczona to nie wyda mi innych przesyłek zaadresowanych do
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoldenJanusz miałem ostatnio to samo. Byłem tam osobiście, oparło się o kierownika. My jako osoba nie możemy nic zrobić, może reklamację ogarnąć nadawca (takie info). Zadzwoniłem do sklepu który wysyłał i skończyło się na tym, że woleli oddać mi pieniądze za wysyłkę (które straciłem na dojazd) niż walczyć z GLS. Największe ścierwo kurierskie jakie jest w PL moim zdaniem.
  • Odpowiedz
OD której DO której GLS dostarcza paczki? Orientuje się ktoś może? Bo o 8 schodzę z nocki i nie chciałbym, żeby kurier o 8 był pod drzwiami i pukał już a ja dopiero w drodze do domu ;f
#kurier #gls #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gls
Do której godziny kurierzy GLS dostarczają paczki? O 8 dostałem sms, że paczka będzie dzisiaj a tu chłopa ni widu ni słychu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dudek89: I bardzo dobrze Tobie powiedział, to nie jest w jego kwestii dzwonić i informować o takich rzeczach, od tego jest infolinia. A tym bardziej że tej paczki nie miał. I GLS jeździ niekiedy długo nawet i po 22:00 takie niektórzy rejony mają.
  • Odpowiedz
Czy jest możliwe, że kurier jest leniem i nie chce wchodzić na 4 piętro tylko zostawia paczkę w punkcie odbioru (w jakimś sklepie)?? Zdarzyło mi się już to trzeci raz. uznał, że nikogo nie ma i nawet nie spróbował oddać paczki.

#gls #kurier
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karolina_b: powiedzmy że ma 3 paczki w promieniu 200m od ciebie to ile czasu zaoszczędzi zostawiając je w jednym punkcie niż latać po piętrach w 3 różnych blokach. Nie popieram tego ale takie są realia

dlatego paczkomaty są jakąś tam niezłą alternatywą
  • Odpowiedz
#gls #tracking

Cześć, czy jest szansa, że ta paczka przyjdzie jeszcze w tym tygodniu? Przesyłka była w piątek w doręczeniu, jednak nie wiem z jakiego powodu nie dotarła, bo w domu ktoś był cały czas... Dzisiaj pewnie znów nie przyjdzie, bo nawet kurier jej nie wziął z filii (o ile tracking dobrze pokazuje). Gls na maile nie odpisuje, a dodzwonić się nie można :/ Po jakim czasie dochodziła
iksek - #gls #tracking

Cześć, czy jest szansa, że ta paczka przyjdzie jeszcze w ty...

źródło: comment_4OWbCJAPL3sV0RzPsQec5Au84hiWnJ03.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Destruktor91: Ale kuriera w piątek nie było na 100%, to dlaczego ta pierwsza próba 'została wykorzystana', skoro to nie było z mojej winy? Czyli jak dzisiaj się znów nie wyrobi, to ja muszę za to jeszcze płacić?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@leftfinger: Nie narzekam () Zależy jak się dogadasz z przewoźnikiem. Ogólnie od 3 powinno się zaczynać, jak jest mniej to powinno się być o 12:00 w domu :P

@robsosl: Jeździłem tym z 2017 roku, najlepsze auto jak dla mnie :)
  • Odpowiedz