Wpis z mikrobloga

Znowu jakaś ku%wa zajumała mi telefon.
Dzisiaj przyjechał kurier GLS i daje mi paczkę wysłaną na początku stycznia EU Priority Line.
Miał być Redmi Note 6 Pro ale już po kształcie wyczułem, że to nie pudełko z telefonem. Okazało się, że folia była rozerwana a w środku lampka Yeelight. Folia ewidentnie przecięta i zaklejona taśmą z logo GLS Belgia.
Oczywiście spisałem protokół ale coś czuję, że to nie będzie łatwa przeprawa. Gdzie mam uderzać w pierwszej kolejności?
Ale jestem wku%wiony.
#banggood #tracking #gls #kurier
  • 10
@szyps: już się bałem, że nie płaciłeś paypalem. Mógłbym to załatwiać z supportem Banggood, ale zależy na kogo trafisz i jakie stanowisko zajmie, a tak wszystko oni doprowadzą do końca i nie będzie zwrotu w postaci punktów, połowy wartości itp. Z ostatnich skradzionych rzeczy u mnie to Mi Band 3 z Gearbest w grudniu, ale kasę już odzyskałem. Paczki w ogóle nie było, ale w systemie było, że doręczona...
@szyps: miałem podobnie z DHL dzisiaj. Dziura na środku paczki, przy kurierze powiedziałem że dziura - i nawet wiedziałem co zginęło - przejściówka us_eu. Ale dałem spokój bo reszta pudła nieruszona.