Mianowicie sfajczył mi się mój stary wzmacniacz - Ampeg portaflex PF500 (straszne gunwo nie polecam xD) i potrzebuję kupić coś nowego do małych i średnich gigów.
Mam pakę więc w grę wchodzi raczej sam head - gramy okolice metalcore i thrasha więc szukałem czegoś do takich klimatów i jak na razie Darkglass przykuł moją uwagę - https://www.darkglass.com/microtubes-500/































Cześć, szukam jakiegoś piecyka w okolicach ~500 zł. Z gitar to na razie upatrzyłem sobie Yamaha Pacifica 112. Będzie dobra? Wcześniej grałem na klasyku.