via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lukasz4343: Pacifica będzie ok. Popatrz na używane bo moze się uda znaleźć wyższy model w cenie nowej 112. Piec to kwestia gustu, ale głośnikiem minimum 10 cali.
  • Odpowiedz
Pytanie do wykopowych muzyków a w szczególności #gitarabasowa może ktoś coś ciekawego poradzi.
Mianowicie sfajczył mi się mój stary wzmacniacz - Ampeg portaflex PF500 (straszne gunwo nie polecam xD) i potrzebuję kupić coś nowego do małych i średnich gigów.
Mam pakę więc w grę wchodzi raczej sam head - gramy okolice metalcore i thrasha więc szukałem czegoś do takich klimatów i jak na razie Darkglass przykuł moją uwagę - https://www.darkglass.com/microtubes-500/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hellgihad: też polecę GK. Twarde, w miarę selektywne brzmienie do metalu całkiem nieźle podchodzi. Jak dopalisz to jakimś sansampem albo mxrem, to już w ogóle grzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gitara #harfa #fortepian Potrzebuję odciąć płaski element przyklejony na silikon do płyty meblowej. Nie da się nożem odciąć ani niczym podobnym, nie da się podważyć. Wymyśliłem, że może struną od jakiegoś instrumentu bym spróbował. Pytanie jak są oznaczone te struny? Potrzebuję jak najcieńszą i nie nylonową. Na allegro są jakieś z opisem stalowa, metalowa, stal nierdzewna, jak myślicie która będzie najmocniejsza? Drut do wycinania szyb samochodowych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko gitarowe mirki, jaki pickup (humbucker) polecacie pod mostek do Fendera Playera? Mam w wersji hss, single bardzo mi się podobają, ale humbucker jest mocno taki sobie. Mało gainu, ma taki nosowy trochę dźwięk, krótko mówiąc - brakuje mu jebnięcia trochę. Nie musi być typowo metalowy z ogromną ilością gainu, bo mam jeszcze drugą gitarę, ale żeby ogarniał terytoria judas priest, iron maiden itd. czyli rock/heavy metal. A i fajnie jakby miał
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trtrtrtr: bez oscyloskopu nie zauważysz różnicy między zwykłym rozstawem a f-spaced. SH4 to bezpieczny wybór. Mnie się jeszcze Juicer i 8bucker od Hathora podobały.
  • Odpowiedz
#gitara #gitaraelektryczna #pytanie #wroclaw

Jakiś lutnik/spec/fachowiec/majster godny polecenia, co mi ogarnie we Wrocławiu uziemienie w gitarze?
Ni cholery nie potrafię sam przylutować jednego kabla, który tam "puścił" ()
Za mało miejsca w środku na manewry, a nie chcę wyjmować całych bebechów, bo totalnie się na tym nie znam.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś lek bez recepty, który pomógłby na zawroty głowy i głośny dzwiek po słuchaniu muzyki w słuchawkach.

Jestem muzykiem i korzystam z monitorów dousznych. Chyba sobie zaszkodziłem. Mam lekkie zawroty i każdy najmniejszy dźwięk przyprawia mnie o ból głowy.
#laryngologia #sluchawki #lekarz #medycyna #laryngolog #szpital #pytanie #pytaniedoeksperta #muzyka #gitara
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki i Mirabelki( ͡° ͜ʖ ͡°), postanowiłem powrócić do życia z tagiem #coverbymarcin i podzielić się z wami moim kolejnym, nowym coverem, tym razem kolej na utwór "Mieć czy Być" zespołu Myslovitz.
Zdecydowałem, że nagram właśnie ten utwór, ponieważ jest to jedna z pierwszych odkrytych, ulubionych piosenek w moim świadomym muzycznym "życiu".
Cały tekst i rozterki w nim zawarte są bardzo mi bliskie, obecnie może
Marcinu2 - Cześć Mirki i Mirabelki( ͡° ͜ʖ ͡°), postanowiłem powrócić do życia z tagie...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mathias94: Siemka, jestem totalnym samoukiem, a muzyka to dodatkowe hobby i pasja, będę się starał teraz więcej nagrywać również swoich autorskich utworów i może uda się wybić troszkę, dzięki wielkie za opinie ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panikaman: wygląda jak slajd z 3 na 5. Próg i później po prostu na przemian hammer on i flick off między progami 5-6 i 5-7 z uzyciem par palców 1-2 i 1-3
  • Odpowiedz
W ramach #mirkowyzwanie wylosowałem taki zestaw:

1. Za pomocą dowolnej aplikacji treningowej zapisującej trasę „narysuj” jakiś symbol na mapie. Użyj do tego siły własnych mięśni (spacer, bieg, rower, rolki, itp.). Zrób zrzut ekranu z podsumowaniem treningu.
2. Zrób wielkie bańki mydlane.
3. Daj drugie życie staremu sprzętowi, odnów coś starego, coś zużytego.

Parafrazując
SuperStefan - W ramach #mirkowyzwanie wylosowałem taki zestaw:


1. Za pomocą dowo...

źródło: comment_1660167439m64zDyXwk6U8liLen7Zcna.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach