konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy struny powinny tak się wrzynać w pierwszy próg? Co drugie lub trzecie wyciągnięcie gitary ją stroję. Apka gitartuna zazwyczaj mówi że dźwięki są za niskie, więc trochę bardziej napinam. Ale od jakiegoś czasu mam wrażenie, że te najcieńsze struny są już tak twarde i napięte że lada moment pękną. Już teraz gra na nich to męka, bo bardzo bolą palce. Kostką nie brzmi tak samo.

Nie gram jakoś super często, najczęściej
B.....y - Czy struny powinny tak się wrzynać w pierwszy próg? Co drugie lub trzecie w...

źródło: comment_16630854891NPwnkCs7y0E3kYtvjhikQ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na jakim nowym stratocasterze warto zawiesić oko w cenie ok. 1200 zł?
Raczej nie chcę innych typów gitar, bo w przypadku strato grało mi się dobrze zarówno na siedząco, jak i stojąco (czego nie mogę powiedzieć o les Paulu, czy V). Co będzie grane? Rock metal ogólnie.
Obecnie mam LP od Harleya Bentona, ale chyba wolałbym coś innego.
#gitara #gitaraelektryczna
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy spod #gitara albo #elektronika chciałem sobie wrócić do gitarki elektrycznej ale piecyk peavey solo odmawia współpracy, potencjometry trzeszczą, przełącznik efektu on off łączy za dobrze, chciałem kupić to wszystko nowe i przelutowac ale nie wiem czy szukać jakichś potencjometrów konkretnej firmy czy pierwsze lepsze, zdjęcie poglądowe tego zaawansowanego sprzętu
Gibi - Mirasy spod #gitara albo #elektronika chciałem sobie wrócić do gitarki elektry...

źródło: comment_1662806470Knyqgq3WfQUxFnHKOtqS5g.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gibi: potencjometry trzeba przeczyscic: kontaktem albo czymś podobnym siknij przez otwór obok wyprzowadzen lutowniczych i pokręć każdym z nich od lewa do prawa parę razy. A jak nie pomoże to wymiana potencjometrów, ale bez dramatu z hajsem powinno wyjść
  • Odpowiedz
Metalowe Mirki, czas coś stworzyć! Dołączę do kąpieli(jako gitara lub bas) ewentualnie przyjmę do siebie. Szukam ludzi którzy chcieli by trochę pograć. Pomysłów mam dużo. Jest gdzie grać. Jest nawet sprzęt. Wystarczą chęci i rozeznanie w klimacie. PM mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#metal #blackmetal #perkusja #gitara #slask
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdechly_jez: czym dłużej gram tym bardziej skłaniam się ku temu że nie można korzystać z jednego źródła bo zwykle mało które jest prawidłowe. Nie lepiej po prostu grzebać po youtubie, songsterze i googlu za każdym razem gdy czegoś szukasz?
  • Odpowiedz
Książe Ciemności powrócił! Dziś premiera miała nowa płyta Ozzy’ego Osbourne’a "Patient Number 9" – wypuszczona dokładnie 09.09 o godzinie 9:09! Wszystkie trzy single były bezbłędne, zapętlałem bez końca. W necie jest ogromny hype na tę płytę, mówi się, że Ozzy zrobi wielki tour po całym świecie, Polski nie ominie na pewno. Na płycie znajduje się 13 kawałków. Ozzy zebrał PRZEPOTĘŻNY skład muzyków:

- Jeff Beck (The Yardbirds/solo/The Jeff Beck Group [Skład: Rod Stewart,
Matioz - Książe Ciemności powrócił! Dziś premiera miała nowa płyta Ozzy’ego Osbourne’...

źródło: comment_16627175299YrbOMZJI8LymeY1IodQub.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Misiekkkk: nie dla hecy, ale żeby wyplusować twój wpis (aby bardziej rzucał się w oczy). W gąszczu postów od totalnych przygłupów z tego portalu, którzy jako cel życia obrali sobie uprzykrzanie życia oraz wyśmiewanie innych, twój post pokazuje, że są jeszcze jednostki które potrafią się wyrwać do większego miasta, mają jakieś zainteresowania oraz chcą poznać innych ludzi.
  • Odpowiedz
Ktos mi powie, ktora wybrac? Siedze od rana i nie moge zdecydowac.
Yamaha 1990 FG-450SA
Ibanez Artwood AW54JR
#gitara
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krul_goblinuw: fajne okazje na nie znalazłem. Obie lite drewno więc wiek raczej idzie na plus przy lekkim zainwestowaniu w lutnika. Jeśli chodzi o wybór styli to po prostu nie mam akustyka, a chciałem sobie pograć
  • Odpowiedz
Jakby ktoś z #gitara a zwłaszcza #gitaraelektryczna szukał dobrego wiosła to uzbierało mi się trochę gratów, mam ESP custom shop snakebyte, dwa fendery custom shop, 7mke multiskale od Kiesela, PRSa 513 i Les Paula BFG sygnaturę zakka Wylde :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drzejzi: z Eden WTDI kojarzysz? Bo zastanawiam się czy ostatecznie brać tego sadowskiego czy edena. Chodzi mi jeszcze po głowie jakiś multi w stylu stomplaba albo b2 bo to ma ostatecznie być wpięte w looper. Nie mam zbyt doświadczenia ze sprzętem do basu.
  • Odpowiedz