Na jakim nowym stratocasterze warto zawiesić oko w cenie ok. 1200 zł?
Raczej nie chcę innych typów gitar, bo w przypadku strato grało mi się dobrze zarówno na siedząco, jak i stojąco (czego nie mogę powiedzieć o les Paulu, czy V). Co będzie grane? Rock metal ogólnie.
Obecnie mam LP od Harleya Bentona, ale chyba wolałbym coś innego.
#gitara #gitaraelektryczna
Raczej nie chcę innych typów gitar, bo w przypadku strato grało mi się dobrze zarówno na siedząco, jak i stojąco (czego nie mogę powiedzieć o les Paulu, czy V). Co będzie grane? Rock metal ogólnie.
Obecnie mam LP od Harleya Bentona, ale chyba wolałbym coś innego.
#gitara #gitaraelektryczna



































Nie gram jakoś super często, najczęściej
źródło: comment_16630854891NPwnkCs7y0E3kYtvjhikQ.jpg
Pobierz