Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
- 1
#gielda AI wyleszcza mikro inwestorow na pelnej p*^zdzie, pewnie kazdy tam kupuje jakis index a tu grubas kapitalizuje wykup dzialki wraz z woda pitna typowego janusza co zadowolony bo na etf ma stabilnie 2% xD.
Teraz liczy sie tylko pompa bez pamieci, jak cos rosnie to wkladaj jak spda to uciekaj xd
Teraz liczy sie tylko pompa bez pamieci, jak cos rosnie to wkladaj jak spda to uciekaj xd
@AgencyjnaAgencjaAgencji: grubas uciekł z naszymi pieniędzmi. Zrobił ktoś screena? Na policję go
A wyobrażcie sobie siedzieć 100% w obligacjach skarbowych i zamiast patrzeć co 5 minut czy urosło czy zmalało sobie nie wiem na pezykład sadzicie marchew
#gielda
#gielda
#gielda ehh poinnestowal bym z wami ale jestme biedak niewiele wiecej niz mimalna... najpierw zrobie 20k poduszki finansowej, a potem 1000 w eft 500 w poduszke miesiecznie bo nie mam jaj
@hatsune_miku1993: walisz na mexc dźwignia x100 (albo 400) na BTC. Widziałem fajny filmik latał z memem co koleś tak potem fajną furą jeździł. Uda się @breakdown1 dla zasięgów cytuję
@cojaturobiedokunedzy: dokladnie przeciez to proste. albo 10 szkolen i wtedy 10000 zl wiecej by mial miesiecznie xDdd
- 7
Droga spadkowicza, stacja trzecia, Tomasz wiesza się po raz kolejny
#gielda
#gielda
@3k1m: Nie można być zbyt mądrym
#gielda
Wylazłem z okniorza (mała litera celowo) przy minus 2,5 żeby w ciągu zakupów w lidlu odrobić to na Micronie (z dużej litery, z szacunkiem)
Polecam umęczonym
Wylazłem z okniorza (mała litera celowo) przy minus 2,5 żeby w ciągu zakupów w lidlu odrobić to na Micronie (z dużej litery, z szacunkiem)
Polecam umęczonym
- 1
#gielda radzę uciekać z pamieciorzy i cipciorzy
- 6
#gielda ale Nasdaq poczyscil depozyty shorterą
- 5
#gielda Jak już wszyscy jesteśmy w euforii to przypominam o tym gościu. On jedzie z trumpem po coś do chin, a strasznie cicho się o nim zrobiło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000009022
Pobierz#gielda w ogole vwce tego nie wycenia? Nie czaje akcji z intelem xd
@AgencyjnaAgencjaAgencji: odsyłam do AI
#gielda #inwestowanie #bitcoin #xtb nie inwestowałem jeszcze bo nie moge tego testu na xtb przejsć ale kumpel mi dziś mówił żeby all in na dino bo będzie rosnąć, prawda to?
- 26
źródło: 1000026966
Pobierz@adrianoooo66: na kebaba bedzie
- 3
#gielda nie rozumiem tego, czy to jest przeszacowane czy o co chodzi xd vw ktory produkuje auta normalnie ludzie zap*+rdalaja tam do roboty i z tej roboty ida placic na gielde kabze zeby kupowac cos innego leci na ryj, zwolnienia ciecia itp. Wycena spolki typu smieciuch. Skad nagle na gieldzie tyle kasy ze wszyscy kupuja AI? Czyzby ludzie spadki wrzucali na rynek?
źródło: 1000023443
Pobierz@ProfesorP1ZDAN: zrób to sam w paincie i bedzie tysiac plusuw
Kusi wejść w irenke pod koniec sesji...
#gielda
#gielda
Ja pie le ale pewnie większość z was ma mind fucka na ryju xd w tym i ja. Od wojny po krach do takiej pompy. #gielda


















źródło: 1000018202
Pobierz