No śmiało Micronku chapnij sobie to 750 przecież widzimy, że masz na nie chęć ()
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda

ale spuchł nam nasdaczeq dzisiaj, musi mu się deczko ulać przed zamknięciem sesji
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda AI wyleszcza mikro inwestorow na pelnej p*^zdzie, pewnie kazdy tam kupuje jakis index a tu grubas kapitalizuje wykup dzialki wraz z woda pitna typowego janusza co zadowolony bo na etf ma stabilnie 2% xD.
Teraz liczy sie tylko pompa bez pamieci, jak cos rosnie to wkladaj jak spda to uciekaj xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda ehh poinnestowal bym z wami ale jestme biedak niewiele wiecej niz mimalna... najpierw zrobie 20k poduszki finansowej, a potem 1000 w eft 500 w poduszke miesiecznie bo nie mam jaj
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda
Wylazłem z okniorza (mała litera celowo) przy minus 2,5 żeby w ciągu zakupów w lidlu odrobić to na Micronie (z dużej litery, z szacunkiem)
Polecam umęczonym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Jak już wszyscy jesteśmy w euforii to przypominam o tym gościu. On jedzie z trumpem po coś do chin, a strasznie cicho się o nim zrobiło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jungerpl - #gielda Jak już wszyscy jesteśmy w euforii to przypominam o tym gościu. On...

źródło: 1000009022

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda nie rozumiem tego, czy to jest przeszacowane czy o co chodzi xd vw ktory produkuje auta normalnie ludzie zap*+rdalaja tam do roboty i z tej roboty ida placic na gielde kabze zeby kupowac cos innego leci na ryj, zwolnienia ciecia itp. Wycena spolki typu smieciuch. Skad nagle na gieldzie tyle kasy ze wszyscy kupuja AI? Czyzby ludzie spadki wrzucali na rynek?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach