Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Co tutaj się wydarzyło ? | Opuszczone Ośrodek Wypoczynkowy

Co tutaj się wydarzyło ? | Opuszczone Ośrodek WypoczynkowyOśrodek „Bażanciarnia” był niegdyś własnością KWK "Marcel". Na jego terenie znajdowały się trzy bas...
z- 1
- #
- #
- #
- #
@Umeraczyk Ghost chyba nas omija bo w tym nawiedzonym kraju dewoty by się zesrały widząc ten performance. Wiem, że juz u nas grali ale teraz gromadzą więcej publiczności.
Komentarz usunięty przez moderatora
#anonimowemirkowyznania
Siemka mirki, pytam z anonimowych, bo nie mam konta.
Wybieram się do Pragi i będę tam o 6 rano
Co można robić o tej godzinie w centrum?
Polecicie jakiś lokal, kawiernie?
Gdzie będzie można z 2-3 godzinki poczekać i przy okazji coś zjeść?
Siemka mirki, pytam z anonimowych, bo nie mam konta.
Wybieram się do Pragi i będę tam o 6 rano
Co można robić o tej godzinie w centrum?
Polecicie jakiś lokal, kawiernie?
Gdzie będzie można z 2-3 godzinki poczekać i przy okazji coś zjeść?
- 5
gurwa mircy nie pijcie ze mno kompotu, miałem iść dzisiaj na koncert #ghost a tutaj cyk covid i elo nara
a miał być rytuał numer 5...
a miał być rytuał numer 5...
- 2
Przyznam bez bicia, że myliłem się - IMPERA to album przez duże A i płyta przez duże P. Takie stężenie bangerów, że głowa mała.
Jedyną krytyką jest jakość złotego winyla, bardzo trzeszczy i dużo noise floor, ogółem jestem niezadowolony z tego konkretnego pressingu. Ale wygląda zacnie!
Dobrze, że za równiutki miesiąc koncert w Glasgow!
#ghost #muzyka #sirrkowewinyle #rock
Jedyną krytyką jest jakość złotego winyla, bardzo trzeszczy i dużo noise floor, ogółem jestem niezadowolony z tego konkretnego pressingu. Ale wygląda zacnie!
Dobrze, że za równiutki miesiąc koncert w Glasgow!
#ghost #muzyka #sirrkowewinyle #rock
źródło: comment_1647202145DanCR3YEVwTNyv9IlRfKeA.jpg
Pobierz- 1
@sirrek: Fajny walkmen. Jak go chowasz w kieszeń? xD
- 2
Generalnie cały album, poza Watcher in the Sky bardzo spoko. Mi najbardziej podeszły Spillways, Darkness i Respite. Martwi mnie tylko brak koncertu. Cały czas się łudziłem, że może między Czechami i Skandynawią, szczególnie, że w tym terminie odwołali Helloween z Hammerfallem, ale chyba nawet na ogłoszenie last minute, to już trochę za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ghost
#ghost
- 2
@masakraman: Był wywiad w Teraz Rocku, gdzie Tobias powiedział, że nie udało się zorganizować koncertu na tej trasie, ale zamiast tego będzie pod koniec roku.
@masakraman: też tak na początku czułem, ale teraz powoli wchodzi do pierwszej trójki z albumu. To zapętlenie ma w sumie sens liryczny.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Jak dla mnie album mocno na plus... chociaż przy niektórych utworach Tobias nieco przedawkował z rockiem lat 80'tych. Po przesłuchaniu całości kilka razy:
- nadal najlepszym utworem jest Call Me Little Sunshine
- Kaisairon, Spillways (im więcej słucham tym bardziej kojarzy mi się z Dance Macabre), Hunter's Moon, Respite on the Spitalfields to sztosy mocne
-
- nadal najlepszym utworem jest Call Me Little Sunshine
- Kaisairon, Spillways (im więcej słucham tym bardziej kojarzy mi się z Dance Macabre), Hunter's Moon, Respite on the Spitalfields to sztosy mocne
-

@jaqqu7: Mi szkoda, że Imperium nie ma płynniejszego przejścia w Kaisairon, tak jak Bite of Passage przechodzi niezauważalnie w Respitre on the Spitalfields ʕ•ᴥ•ʔ
@jaqqu7 Watcher in the sky kojarzy się mi mocno z Disturbed.
Kaisarion dla mnie najlepsze.
Twenties po pierwszym przesłuchaniu mi nie siadło się "schowało się" gdzieś w mojej głowie i z czasem ten dźwięk zaczął narastać, no musiałem przesłuchać jeszcze raz, a potem jeszcze raz i jeszcze raz.
Kaisarion dla mnie najlepsze.
Twenties po pierwszym przesłuchaniu mi nie siadło się "schowało się" gdzieś w mojej głowie i z czasem ten dźwięk zaczął narastać, no musiałem przesłuchać jeszcze raz, a potem jeszcze raz i jeszcze raz.
- 1

Po trzech przesłuchaniach albumu, obiektywnie jest to bardzo dobry album. Ale subiektywnie, za bardzo taki stadionowy rock z lat 80, większość utworów skrojona pod skandowanie i klaskanie itd. Pewnie im więcej przesłucham, tym bardziej się wkręcę, bo k------o w ucho wpadają te wałki.
Ale tęskno mi do starego Ghosta, chociażby z takiej Meliory (imo najlepszy balans między mainstreamem a takich typowym ich graniem, za które ich pokochałem w 2014).
Najlepszy kawałek z nowej
Ale tęskno mi do starego Ghosta, chociażby z takiej Meliory (imo najlepszy balans między mainstreamem a takich typowym ich graniem, za które ich pokochałem w 2014).
Najlepszy kawałek z nowej
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@GrayBlacksmith: w UK ze sklepu Ghosta
Tobiasz umarł za nasze dobre uczynki
#ghost
#ghost
- 4
@Umeraczyk: nope 3 stare piosenki i na koniec nowa
- 1
@SebixBezKaryny: update po dwóch dniach słuchania, Twenties to sztos
@sirrek aaa czyli tyle muszę posłuchać by mi mózg wyprali i bym uznał że piosenka jest ok ( ͡~ ͜ʖ ͡°)





















#ghost #muzyka