wpisy
Najnowsze
Archiwum
#modameska #fryzjer #fryzura #golenie
Mirki, jak wiadomo fryzjerzy zamknięci, więc chce kupić maszynkę do do pozbycia się nadmiaru włosów.
Istnieje takie urządzenie którym ogolę brodę na gładko i w tej sytuację też włosy? Boki do 6mm a włosy więcej?
Jak będzie już normalniej to będzie służyła tylko do brody.. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mirki, jak wiadomo fryzjerzy zamknięci, więc chce kupić maszynkę do do pozbycia się nadmiaru włosów.
Istnieje takie urządzenie którym ogolę brodę na gładko i w tej sytuację też włosy? Boki do 6mm a włosy więcej?
Jak będzie już normalniej to będzie służyła tylko do brody.. ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 2
@GeneraleHans: Dowolna maszynka za 100 zł z nakładkami. A brody na gładko żadnym elektrykiem nie zetniesz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@klepie-biede: Miałem pytać o serię QP2620, ale widzę że system tnący jest taki sam, wiec pewnie bez różnicy :)
QP6520/20 będzie spoko, bo to pewnie odświeżenie serii?
Obcinaleś się swoją? Nie zacinała się przy gęstszych włosach?
@GeneraleHans: tylko cieniowałem bo do strzyżenia mam cięższy sprzęt. Daje radę ale na pewno nie tak jak dedykowana maszynka do strzyżenia. Jak na przemeczenie kwarantanny dasz radę.
QP6520/20 będzie spoko, bo to pewnie odświeżenie serii?
Obcinaleś się swoją? Nie zacinała się przy gęstszych włosach?
@GeneraleHans: tylko cieniowałem bo do strzyżenia mam cięższy sprzęt. Daje radę ale na pewno nie tak jak dedykowana maszynka do strzyżenia. Jak na przemeczenie kwarantanny dasz radę.
@TenTypSeba A ty co, pewnie policjant i szukasz frajera!
- 0
nie wiem co robić, czekać aż otworzą #fryzjer (ile to jeszcze potrwa?) czy samemu wsiąść się do dzieła
- 1
@ziemba1: niby od 20 kwietnia mają otwierać
- 0
I cyk dwie dyszki zaoszczędzone
Nawet całkiem dobrze wyszło (prawie tak jak u fryzjerki)
Jak ktoś nie może się zdecydować to mogę powiedzieć że nie ma co zwlekać ja jestem zadowolony
Ps sorry za u-----a podłogę
Nawet całkiem dobrze wyszło (prawie tak jak u fryzjerki)
Jak ktoś nie może się zdecydować to mogę powiedzieć że nie ma co zwlekać ja jestem zadowolony
Ps sorry za u-----a podłogę
źródło: comment_15866061409QuEG9tkcgSp8SwlGXe72u.jpg
Pobierz- 0
Pytanie. Czy taka maszynka da się cieniować włosy z boku głowy?? Większość poradników na internecie, gdzie podczas cieniowania używa się takiej jakby wajchy. Tutaj, taka maszynka nie ma takiego patentu.
Więc pytanie czy różnica między nasadkami 2mm nie będzie za duża.
#fryzjer #fryzjerstwo #pytanie #barber #modameska
Więc pytanie czy różnica między nasadkami 2mm nie będzie za duża.
#fryzjer #fryzjerstwo #pytanie #barber #modameska
źródło: comment_1586599886pYzHKHdJbF4gZBLbLfmpiK.jpg
Pobierz- 0
@Wasky: tutaj Maszynka z dźwignią.
źródło: comment_1586600030pS4l45s3SOpHsQMKZ94NW4.jpg
Pobierz@Kosopietek: po angielsku jest dużo

Komentarz usunięty przez autora
@cezeterson: próbowałem zrobić to w miarę cywilizowanie i niestety muszę stwierdzić, że NIE MA OPCJI żeby bez umiejętności i praktyki nie zrobić z siebie idioty
0,3 albo fryz na ukrainca to jedyne opcje
0,3 albo fryz na ukrainca to jedyne opcje
@Roman660 do mnie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Komentarz usunięty przez autora
mirki jaka maszynka do obcinania wlosow? Cos niedrogiego ale nie jakies gowno to bedzie ok? https://allegro.pl/oferta/philips-maszynka-trymer-do-wlosow-brody-7w1-mg3720-7049134901 #modameska #fryzjer #barber #fryzjerstwo #menswear
źródło: comment_1586465262Kq4uhLnCg2qZ3FHJJeq72T.jpg
Pobierz@eternit_nie_wybacza: zawołaj jak przyjdzie jak sie sprawdził
@eternit_nie_wybacza myślę, że będziesz zadowolony :-)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@damiiiii: kurde ja się wacham, o-------ę się na otworzą fryzjerów. W robocie już 5 łysych przybyło. Armia klonów przez tą epidemię ( ͡° ʖ̯ ͡°) znaczy ja długo się nosiłem na łyso i było spoko z ale ostatnio zapuściłem i fryzjer fajnie ogarnął no trochę szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
#anonimowemirkowyznania
1. Ile trzeba zapuszczać włosy, żeby mieć taki pędzel?
2. Jakich pomad trzeba używać do układania takiego pędzla?
3. Co ilę trzeba farbować włosy i jaki jest tego koszt?
#fryzjer #fryzura #barber #pomadowaglowa #niebieskiepaski #rozowepaski
1. Ile trzeba zapuszczać włosy, żeby mieć taki pędzel?
2. Jakich pomad trzeba używać do układania takiego pędzla?
3. Co ilę trzeba farbować włosy i jaki jest tego koszt?
#fryzjer #fryzura #barber #pomadowaglowa #niebieskiepaski #rozowepaski
źródło: comment_1586423728I95vBBCLFJauj7BnkN2hh8.jpg
Pobierz- 16
@AnonimoweMirkoWyznania: 3. koszt - utrata godności.
konto usunięte via Android
- 6
@AnonimoweMirkoWyznania życie nie jest czarno białe, jest milion możliwości między gościem z pierwszego i drugiego zdjęcia. Obaj wyglądają tak samo przykro
@KolegaPatryk: Moja bratowa jest fryzjerką i używa tylko Wahl.
Kupiłem Wahla 12 lat temu, działa bez zarzutu, jest pancerna, to widać.
Wcześniej miałem 2 Philipsy, plastiki, które dość szybko się zdezelowały.
Maszynki używam do k]golenia niemal
Kupiłem Wahla 12 lat temu, działa bez zarzutu, jest pancerna, to widać.
Wcześniej miałem 2 Philipsy, plastiki, które dość szybko się zdezelowały.
Maszynki używam do k]golenia niemal
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@trybik555: ja mam starego, poczciwego Philipsa na kablu i tnie lepiej niż te nowe modele. Jak chcesz coś lepszego, to bardziej profi rozwiązania typu Moser, ale tutaj trzeba wydać ok. 4-5 stówy na model z aku.
@trybik555: osobiście nie mam parcia na modele z akumulatorem. Wiadomo, bardziej mobilny i poręczny sprzęt, ale na kablu też daje radę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)































źródło: comment_1586678876ig4axtussYDeYD4USfUZi9.jpg
Pobierz@elf_pszeniczny
Tam fryzjery strzygli