via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#modameska #fryzjer #fryzura #golenie

Mirki, jak wiadomo fryzjerzy zamknięci, więc chce kupić maszynkę do do pozbycia się nadmiaru włosów.
Istnieje takie urządzenie którym ogolę brodę na gładko i w tej sytuację też włosy? Boki do 6mm a włosy więcej?
Jak będzie już normalniej to będzie służyła tylko do brody.. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@klepie-biede: Miałem pytać o serię QP2620, ale widzę że system tnący jest taki sam, wiec pewnie bez różnicy :)
QP6520/20 będzie spoko, bo to pewnie odświeżenie serii?
Obcinaleś się swoją? Nie zacinała się przy gęstszych włosach?
@GeneraleHans: tylko cieniowałem bo do strzyżenia mam cięższy sprzęt. Daje radę ale na pewno nie tak jak dedykowana maszynka do strzyżenia. Jak na przemeczenie kwarantanny dasz radę.
  • Odpowiedz
#gdansk# #fryzjer

Fryzjer męski poszukiwany na dziś. Na terenie Gdańska. Mogę dojechać do Ciebie. Prosta fryzura.
Proszę o info gdyby ktoś chciał wykonać usługę.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wiem co robić, czekać aż otworzą #fryzjer (ile to jeszcze potrwa?) czy samemu wsiąść się do dzieła
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie. Czy taka maszynka da się cieniować włosy z boku głowy?? Większość poradników na internecie, gdzie podczas cieniowania używa się takiej jakby wajchy. Tutaj, taka maszynka nie ma takiego patentu.
Więc pytanie czy różnica między nasadkami 2mm nie będzie za duża.
#fryzjer #fryzjerstwo #pytanie #barber #modameska
Wasky - Pytanie. Czy taka maszynka da się cieniować włosy z boku głowy?? Większość po...

źródło: comment_1586599886pYzHKHdJbF4gZBLbLfmpiK.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cezeterson: próbowałem zrobić to w miarę cywilizowanie i niestety muszę stwierdzić, że NIE MA OPCJI żeby bez umiejętności i praktyki nie zrobić z siebie idioty

0,3 albo fryz na ukrainca to jedyne opcje
  • Odpowiedz
Z ciekawości, z racji niezbyt bujnego zarostu mam na chacie jakiś tańszy trymer - Phillips BT3206 (chyba), da radę o----ć czuprynę na te 0.5mm?
#fryzjer #wlosy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@damiiiii: kurde ja się wacham, o-------ę się na otworzą fryzjerów. W robocie już 5 łysych przybyło. Armia klonów przez tą epidemię ( ͡° ʖ̯ ͡°) znaczy ja długo się nosiłem na łyso i było spoko z ale ostatnio zapuściłem i fryzjer fajnie ogarnął no trochę szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
1. Ile trzeba zapuszczać włosy, żeby mieć taki pędzel?
2. Jakich pomad trzeba używać do układania takiego pędzla?
3. Co ilę trzeba farbować włosy i jaki jest tego koszt?

#fryzjer #fryzura #barber #pomadowaglowa #niebieskiepaski #rozowepaski
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
1. Ile trzeba zapuszczać włosy, żeb...

źródło: comment_1586423728I95vBBCLFJauj7BnkN2hh8.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KolegaPatryk: Moja bratowa jest fryzjerką i używa tylko Wahl.
Kupiłem Wahla 12 lat temu, działa bez zarzutu, jest pancerna, to widać.

Wcześniej miałem 2 Philipsy, plastiki, które dość szybko się zdezelowały.

Maszynki używam do k]golenia niemal
  • Odpowiedz
@trybik555: ja mam starego, poczciwego Philipsa na kablu i tnie lepiej niż te nowe modele. Jak chcesz coś lepszego, to bardziej profi rozwiązania typu Moser, ale tutaj trzeba wydać ok. 4-5 stówy na model z aku.
  • Odpowiedz