Wpis z mikrobloga

Mircy, chciałem zrobić prezent siostrze mojej żony. Dziewczyna ma 17 lat i idzie w fryzjerstwo. Ma swoje nożyczki proste i te takie szczerbate - wybaczcie, ale kompletnie się nie znam - chciałem jej kupić maszynkę elektryczną, bo obecna ma pewnie więcej lat niż średnia wykopowa i rwie włosy jak #!$%@?.

Do 200 zł coś się znajdzie?

#fryzjer #fryzjerstwo #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
@Dobrohoczy: Ale szukać z wymiennymi końcówkami czy lepiej takie z jedną i regulowaną długością? Na co powinienem zwracać uwagę? Jak pójdę do media expert to wcisną mi byle co więc wolę tu zapytać kogoś kto się zna i zamówić przez internet
  • Odpowiedz
@KornixPL ja ostatniego filipsa kupowałem z 5 lat temu i działa do dziś. Nie mam pudełka żeby Ci pokazać ale kierowałem się marką tym żeby był bezprzewodowy i z wymiennymi końcówkami właśnie. Dałem coś koło 150-180zl.
  • Odpowiedz
@KornixPL: A nie lepiej jakiś zestaw fryzjerski? Znajoma w trakcie robienia kursu fryzjeskiego pokazywała takie gotowce np.

https://www.sklep-jaguar.com.pl/jaguar-zestaw-grzebieni-fryzjerskich-9-szt-czarne-p-33.html


Maszynki też mają i raczej bym szedł w coś, co fryzjerzy używają (znacznie intensywniejsze użycie) a nie takie do domowych zastosowań:
https://www.sklep-jaguar.com.pl/jaguar-cm-2000-black-maszynka-do-wlosow-nowosc-p-517.html
  • Odpowiedz
@NightChanges: siema, czy ta maszynka zostawia pojedyńcze włosy? Obecnie różowa mnie goli Philipsem z biedry za 70zł i w sumie jest git, ale dość sporo włosków zostawia długich. Zastanawiam się czy wziąc tą co mówisz cz Jaguara CM 2000 albo Fox Pegasus niby też ok. Bezprzewodowa wygodniejsza, ale jak już mam wydać te 200zł to fajnie by było gdyby była serio lepsza od tego Philipsa :P
  • Odpowiedz
@schreder: Ja nie lubie maszynek z foxa, czesto mi sie zawieszały przy pracy z klientem. Mam jaguara od roku i mimo tego ze kabel bywa uciazliwy to jestem zadowlona.

Jak dokładnie i powoli pracuje sie ta maszynka to nie zostawia dluzszych wlosow.

Ostrza ma fajne jak na taka polke cenowa
  • Odpowiedz