Jakiej pasty/glinki do stylizacji włosów używacie? Aktualnie korzystam z glinki Taft looks molding clay o skali 6. Niby jestem zadowolony jednak chciałbym spróbować czegoś innego.

Efekt jaki chciałbym uzyskać to miękkie, matowe, ale utrzymujące ułożony kształt włosy.

#mezczyzna #kosmetyki #wlosyboners #wlosy #fryzjer #fryzura #modameska
trueno2 - Jakiej pasty/glinki do stylizacji włosów używacie? Aktualnie korzystam z gl...

źródło: comment_6xNqEmxi621KqtXTzaywMMcnBzjIAE6I.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcinowy: Sam masaż skóry głowy - skalpu - mobilizuje cebulki do wzrostu. Serio. Zanim Ci ta zamówiona przez internet wcierka przyjdzie idź i kup za 20 zł wcierkę w ampułkach radical lub joanna czarna rzepa. Zobaczysz wzrost tzw. baby hair - nowych włosków. I masuj czerep, jak stoisz w korku albo siedzisz na kiblu - zawsze znajdziesz 5 minut. Każde masowanie działa na Twoją korzyść.
  • Odpowiedz
czego uzywac do ukladania miekkich wlosow u faceta? lekko wieje na dworze i moj fryz obraca sie o 180 stopni

jak probuje pasty to po 2h juz calosc opada

#fryzura #fryzjer
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gliwice #zabrze #fryzura #fryzjer

Hej mirki, wiem że trochę późno, ale potrzebowałbym koniecznie wbić jutro (wtorek) do fryzjera. Zero obcinania, tylko chodzi o ułożenie włosów, więc pewnie <10 minut roboty. Ktoś ma pomysł gdzie mógłbym uderzyć tak trochę na krzywy ryj po 17 - 17.30? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TeslaX: Może nie Zabrze, ale w Rudzie Śląskiej niedaleko granicy z Zabrzem jest fryzjer Maria Models chyba. Co wchodziłem z ulicy to zawsze bez problemu mnie przyjmowali i wychodziłem zadowolony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#rozowepaski #wlosy #wlosyboners #fryzjer #fryzjerstwo
#niebieskiepaski

Pls, powiedzcie mi jakich marek kosmetykow uzywaja fryzjerzy, ze wlosy po ich myciu sa takie cudownie miekkie i milusie, tak jak nigdy nie da się uzyskac czegoś takiego w domu xD

Zakladam ze to kwestia odpowiedniego szamponu i odżywki ochronnej przed stylizacja.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana: tych produktów do profesjonalnej stylizacji nie powinno się tak na prawdę używać na co dzień, ponieważ mogą obciążać włosy i włos/skóra głowy się szybko przyzwyczaja. Produktów są tysiące, także ciężko powiedzieć czego twój fryzjer używa.
  • Odpowiedz
Odpowiem Ci z pierwszej ręki, ja aktualnie pracuję na Wella System Professional, ale pracowałem również na Golldwel, Schwarzkopf, Davines zawsze z linii profesjonalnej. Najważniejsze to dobór odpowiednich kosmetyków do rodzaju włosów to robi 80 % roboty :) Jeżeli idziesz do profesjonalisty to on powinien Ci bez problemu dobrać kosmetyki do Twoich potrzeb ;)
  • Odpowiedz
Koledzy i koleżanki po fachu #fryzjer mam pytanie. Siostra w tym roku skonczyla technikum fryzjerskie, dorabiała sobie weekendami w swoim mieście rodzinnym. Postanowiła przenieść sie do Warszawy. Znalazła propozycje pracy za 2500zl przez pierwszy rok, centrum Wawy. Dziewczyna radzi sobie ze strzyzeniami bardzo dobrze, ma stale czesania na śluby. Co byście jej doradzili? Szukać pracy dalej, typu procent od usługi (pewnie cos kolo 35%), czy brać 2500? Nie wiem co
Package - Koledzy i koleżanki po fachu #fryzjer mam pytanie. Siostra w tym roku skonc...

źródło: comment_YhGb0vyKPJqSwYiStYpD6N9P8YKKhTKK.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach