Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

luxkms78
via Wykop Mobilny (Android)- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Aguirre_gniew_brzozy
- 2
@luxkms78: niestety to nie ma nic wspólnego ze starym frugo

luxkms78
- 0
@Aguirre_gniew_brzozy: no takie chyba trochę inne jest no i nie w szklanej butelce.
- 3
#rysujzwykopem #tworczoscwlasna #komiks #frugo
Tag do śledzenia/czarnolistowania: #magg
Dotarliśmy do końca mojej starej strony internetowej. Ostatni będzie komiks - przeróbka reklamy Frugo.
Pierwsza z tego bloku: https://www.youtube.com/watch?v=NaCzCf-SD-U
Tytuł: Frugo
Tag do śledzenia/czarnolistowania: #magg
Dotarliśmy do końca mojej starej strony internetowej. Ostatni będzie komiks - przeróbka reklamy Frugo.
Pierwsza z tego bloku: https://www.youtube.com/watch?v=NaCzCf-SD-U
Tytuł: Frugo
źródło: comment_1650722531G4in7GWciMDyJkUNNQ45UB.jpg
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: nie czaje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kartofel322: Nie ma sprawy Miras. Po prostu szkoda zdrowia. Sam byłem patyczkiem jedzącym same niezdrowe rzeczy. Sport i zdrowy tryb życia jednak sprzyja komfortowi psychicznemu. Chyba, że owy posiadasz bez tego to spoczko.
@kartofel322: Warzywa mrożone, ryż/makaron, pierś i dużo curry. Szybki obiad i zdrowy bo mrożonki są jedynie gorsze w smaku ale za to są ścinane w momencie osiągnięcia pełnej dojrzałości.
Z szybkich dań (i zdrowych) polecam jeszcze płatki jaglane, trochę wiórek kokosowych, twaróg i jakiś owoc. Mogą być truskawki.
Z szybkich dań (i zdrowych) polecam jeszcze płatki jaglane, trochę wiórek kokosowych, twaróg i jakiś owoc. Mogą być truskawki.
@kowalzmetina u siebie nie widziałem. Były ostatnio zestawy małych butelek plus szklanka, ale nie wiem jakie smaki i czy w szkle
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zGdyniMlodyG: ehh, frugo w szklanych butelkach, nie dadza juz nigdy
@KrakowskiMietek: *kałlandzie
@KrakowskiMietek: no dziwne, w tym roku nie ma ich w biedrze.
- 11
#pytanie przeglądałem zdjęcia sprzed 10 lat i znalazłem to.
zaraz po wejściu #frugo na rynek, kupiłem dwa żółte, do jednego nasikałem, drugie zostawiłem zamknięte, oba do śmietnika, ale kulturalnie, na wierzchu.
i moje pytanie brzmi które jest które bo zapomniałem bo chyba zrobiłem tak dobrą pułapkę że sam się nabrałbym
zaraz po wejściu #frugo na rynek, kupiłem dwa żółte, do jednego nasikałem, drugie zostawiłem zamknięte, oba do śmietnika, ale kulturalnie, na wierzchu.
i moje pytanie brzmi które jest które bo zapomniałem bo chyba zrobiłem tak dobrą pułapkę że sam się nabrałbym
źródło: comment_1601145466Aa6gPSgGqeeBbGIc1jCreM.jpg
Pobierz- 0
@PijanyDrwal: Te po prawej, ale to ze nasikales do butelki po frugo jest obrzydliwe opie
@Szukam_loszki: Potwierdzam, smakowo nie są złe a i cena git (w biedronce udało mi się kupić za mniej niż 2 zeta puszeczka).
- 1
5
Słodycze Z Lat 90 Tych - Stare Reklamy

Ogromna dawka sentymentu
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
jak ktoś lubi #yerbamate lub gorzką #herbata i energetyki, to nowe frugo powinno mu posmakować, ja od siebie polecam
piłem dzisja mango i na jutro czeka na mnie drugi smak, chętnie bym wypił dzisiaj ale trzeba iść spać xd
polecanko
#frugo #energetyki
piłem dzisja mango i na jutro czeka na mnie drugi smak, chętnie bym wypił dzisiaj ale trzeba iść spać xd
polecanko
#frugo #energetyki
@Anty_Chryst: ok dzięki może zapamiętam xD
@Anty_Chryst: w sumie jedyne co ma wspólnego ze smakiem yerby to to ze się później odbija podobnie xD
lul, właśnie się dowiedziałem, że frugo produkuje napoje energetyczne xd właśnie kupiłem dwa smaki w netto
ba, nawet mogą zjeść konkurencję cenami bo są puszki 0,33l za dwa ziko gdzie standardowo z takich większych marek kupisz 0,25l za dwa ziko
#napojeenergetyczne #energetyki #frugo #netto #ciekawostki
ba, nawet mogą zjeść konkurencję cenami bo są puszki 0,33l za dwa ziko gdzie standardowo z takich większych marek kupisz 0,25l za dwa ziko
#napojeenergetyczne #energetyki #frugo #netto #ciekawostki
@Anty_Chryst: I niby dobre
@Anty_Chryst nie, jest nie dobre
- 0
Mirki. Jak ktoś by miał gdzieś pod ręką frugo wild punch czarny to wrzuci zdjęcie składu?
#energetyki #frugo #jedzenie
#energetyki #frugo #jedzenie
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
- 3
@gumpa_bobi: PREMIUM, nie dla Polaka to.
- 0
@merti: siedem kilo


























