@Gasikfps: ale kiedyś Bydgoszcz faktycznie nie była ładnym miastem, więc się tak przyjęło mówić. Na obronę można tylko napisać, że na przełomie wieków większość średnich polskich miast wyglądała podobnie słabo ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Chce mieć ładne foty i filmy z wakacji. Teraz mam iPhone'a 13 Pro, ale chcę coś lepszego do robienia zdjęć. Ile w tym całym fotografowaniu jest sprzętu, ile talentu, a ile obróbki? Mój budżet to 4-5k na wszystko czyli body, obiektyw, karta pamięci, bateria(?). Z takim sprzętem można w miarę przyzwoite foty strzelać? czy jednak trzeba zrobić 500, potem wybierać i potem kolejne godziny obrabiać.
#fotografia
z.....n - Chce mieć ładne foty i filmy z wakacji. Teraz mam iPhone'a 13 Pro, ale chcę...

źródło: eFDCnrwfQh_1600

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikona D3300


@Akinori456: Aparat to temat rzeka. Ale jak sam wspominasz nie jesteś pewien czy to hobby przerodzi się w coś więcej to w zupełności wystarczy Ci D3300 - Apart widzę ma mocowanie stopa F czyli to takie najbardziej popularne w amatorsko czy półprofesjonalnych zastosowaniach i ten obiektyw będzie pasować. Moim zdaniem nie idź w koszty i sprawdź czy Ci to leży.
  • Odpowiedz