Jak ma wyglądać forum przyszłości? Bo teraz mamy ciągle te sam styl, każde forum jest w podobnym stylu zbudowane, ale pójdźmy dalej, puśćcie się fantazji.

Na najlepsze pomysły czekają nagrody pieniężne na PayPal.
Pomysły najlepiej wysyłać na mój adres mail: sebastian@korotkiewicz.eu możecie także tutaj pisać.

#forum #przyszlosc #webdev
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aptitude: jasne kasa za pomysły. Pomysły są tanie, wykonanie kosztuje.

Ale jak chcesz - mam kiedyś zamiar zrobić forum w stylu "mapy myśli". Czyli pisze się posty na płaszczyźnie 2d w małych "chmurkach", można te chmurki przesuwać i dodawać powiązania między nimi. Np ktoś napisał jakiegoś posta, drugi użytkownik dodaje strzałkę "nieprawda, bo" i w nowym prostokącie opisuje dlaczego nieprawda, albo pisze "było" i dodaje strzałkę do tego, czego to duplikat.

Zamiast
  • Odpowiedz
@aptitude: Forum przyszlosci?
Zerknij na elektrodę, wiec wiesz ze nie tak.
Zerknij na stackoverflow i widzisz ze działa wiec bliżej
Zerknij na Mirko i jest r--------l.
Zerknij na reddit i zorientuj sie ze jest to najlepiej działające forum na świecie.
Do tego cos ala wall na s--------n i masz najlepsze forum gotowe.
  • Odpowiedz
Uwielbiam tych pomocnych użytkowników na forum.

Kiedyś przeglądałem sobie #elektroda i widzę jak pewien gościu próbuje się dowiedzieć jednego szczegółu na temat mikrofalówek.

Niestety większość odpowiedzi brzmiała w stylu:" To niebezpieczne znajdź sobie jakiegoś fachurę od tego." Na nic się nie zdały jego wpisy, że on się zna na mikrofalówkach i tylko jednej małej rzeczy nie wie :-)

Teraz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jack_Pstrong: podobnie z doradzaniem zakupów - ktoś pisze, że szuka np. telefonu za 500 zł, a większość odpowiedzi w stylu dołóż 1000 zł i kup sobie iphone, nexusa albo inne go flagowca, a potem się zaczynają jeszcze między sobą kłócić, który z tych za 1500 jest lepszy:P
  • Odpowiedz
Przed chwilą miałem nie zły ubaw z #administracja na #wykop. Otóż podałem w jednym wpisie nazwisko jednego z wykopków. Napisał do mnie wiadomość prywatną takie tam bla bla bla. To ja myślę sobie dobra usunę wpis. Powiedzmy że było to 3 godziny temu.

Jak wół było napisane-wpis został usunięty przez użytkownika. Dobra nie ma sprawy , usunięte. A godzinę temu patrzę a ten sam wpis (już usunięty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, potrzebuje zarejestrować się na pewnym czeskim forum i w formularzu rejestracyjnym jest zabezpieczenie anty-bot.

Zadejte adresu webu, na který se registrujete - ve trvaru www.123.aa a za adresu napište bez mezery součet aktuální rok ve tvaru yyyy plus poslední dvě čísla aktuálního roku (výsledek yyyy + yy):

Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.

Rozkmini mi to ktoś?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do końca loterii pozostało jeszcze 6 dni tzn. do 25 października br. można bony zdobywać w codziennych skanowaniach a w dniu 26 października br. o godzinie 17 nastąpi finał loterii tzn. losowanie nagrody głównej czyli wycieczki do Wenecji dla dwóch osób.

Dzisiaj udało mi się trafić 10 złotych w bonie.


#chwalesie #tylewygrac #forum #gliwice #loteria #konkurs
WuDwaKa - Do końca loterii pozostało jeszcze 6 dni tzn. do 25 października br. można ...

źródło: comment_C3yHFFbNvDtFshzZkH2CtI5i4ZARAZGU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie Mirki. Niedawno znalazłem dosyć ciekawe (wielotematyczne) forum DForum, dopiero co powstało a już się kilkadziesiąt użytkowników zarejestrowało. (Przed chwilą zarejestrował się jakiś Mirek-Cebula)

Dodatkowo Administrator organizuje konkurs, do wygrania 21 nagród (w tym Sims 4).

Jakby ktoś był zainteresowany: http://dforum.pl/viewtopic.php?f=115&t=42 - Link do konkursu

#forum #konkurs #loteria #cebula #januszebiznesu #gry #gryzadarmo #dforum
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj skromna wygrana - bon o wartości 5 złotych, natomiast osoba przede mną odbierała bon o wartości 200 złotych czyli najwyższy z możliwych jeżeli chodzi o nagrody natychmiastowe w loterii.

Dzisiaj mieli popsute ksero/drukarkę i #rozowypasek wykonywał telefonem zdjęcia = paragonu, karty klik i wydruk z informacją o wygranej.

#forum #gliwce #loteria #chwalesie #wygryw #konkurs
WuDwaKa - Dzisiaj skromna wygrana - bon o wartości 5 złotych, natomiast osoba przede ...

źródło: comment_OxHa4dQ213dM7bul4tCtgy6ZyPYRhbm5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj kolejne trafienie bonu, tym razem pierwszy raz o wartości 50 złotych oraz informacja(drukuje się w klikomacie jak się wygra) z wygranym bonem na 20 złotych tylko, że kod(wygrany) znajdował się w części nie fiskalnej paragonu, a to z kolei nie uprawnia(bo tylko z części fiskalnej kody biorą udział w loterii) do odebrania bonu w punkcie informacji jak i przepada na rzecz organizatora.

#gliwice #forum #chwalesie
WuDwaKa - Dzisiaj kolejne trafienie bonu, tym razem pierwszy raz o wartości 50 złotyc...

źródło: comment_BJxipGCqD0z4msJ7wgaJvNevNFCXtTSW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WuDwaKa: jak to działa ? zawsze przechodziłem obok tego i nawet nie przeczytałem :0 a dzisiaj wybieram sie na zakupy więc może bym spróbował szczęścia :)
  • Odpowiedz