wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@F2f9TkqT5b: wszystko działa jak należy
aktualizuj filtry, albo wyłącz adguardowskie bo są dziadowskie
aktualizuj filtry, albo wyłącz adguardowskie bo są dziadowskie
- 1
@Dibhala: Wyłączyłem będę obserwować.
te karty sie nie zamykaja po jednym dniu automatycznie w #firefox
#android #pcmasterrace #programowanie
#android #pcmasterrace #programowanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@kukurydzapomidor: u mnie wczoraj adguard też zaczął świrować w Chrome - wywaliłem
- 0
@kukurydzapomidor: BTW Adguard to ruskie rozszerzenie.
- 2
Proste obejście ograniczeń wiekowych YouTube
https://github.com/zerodytrash/Simple-YouTube-Age-Restriction-Bypass
#firefox #chrome #opera #youtube
https://github.com/zerodytrash/Simple-YouTube-Age-Restriction-Bypass
#firefox #chrome #opera #youtube
- 1
Jednym z warunków by odnieść sukces, wyróżnić się, jest to, by być oryginalnym, odróżniać się od innych itp., jednak spece z Mozilli uważają inaczej. Kiedyś tryb prywatny w FF był oznaczony ikonką maski na górnym pasku i tyle, i to było OK, za to teraz wygląda to podobnie jak w przeglądarce Google Chrome – ciemne jest całe okno włącznie z paskami narzędziowymi (zrzut poniżej).
Bezsensowna pogoń za Chrome'em zaczęła się od numerów
Bezsensowna pogoń za Chrome'em zaczęła się od numerów
źródło: comment_1670440338Cdyn5gmVCBh1GdMiFlN3F4.jpg
Pobierz- 0
czy ktoś może polecić jakiś zestaw filtrów i/lub dodatek do #firefox
który obejdzie okienko anty #ublock (uBlock Origin rzecz jasna) na https://ewybory.eu ?
#ublockorigin #adblock #blokowaniereklam #przegladarki
który obejdzie okienko anty #ublock (uBlock Origin rzecz jasna) na https://ewybory.eu ?
#ublockorigin #adblock #blokowaniereklam #przegladarki
- 0
- 1
@ashmedai: niestety, to przywraca treść ale i popup anty ublockowy
źródło: comment_1670366077hp737Mry0Qc3zxoZCYw7dD.jpg
Pobierz#mozilla #thunderbird #email #kiciochpyta #komputery #windows #firefox
Pytanie mam. Wpłacacie na utrzymanie thunderbirda? Troche mnie ruszyło, że tyle lat korzystam i ani dolara im nie wysłałem.
Pytanie mam. Wpłacacie na utrzymanie thunderbirda? Troche mnie ruszyło, że tyle lat korzystam i ani dolara im nie wysłałem.
źródło: comment_1670231625AoSBOoWuHqtw56likYlqj4.jpg
Pobierz@Aguirre_gniew_brzozy: Mozilla mi podpadła durnymi zagraniami w przeszłości, ale 3 dni temu znalazłem 20 zł na spacerze z psem i jak mi wyskoczyła prośba o wsparcie to im te 2 dychy wpłaciłem. Po raz pierwszy ich wsparłem.
Ale tylko dlatego, że jednak używam Thunderbirda już wiele lat i nawet lubię ten program. A nie, że lubię Mozillę.
Ale tylko dlatego, że jednak używam Thunderbirda już wiele lat i nawet lubię ten program. A nie, że lubię Mozillę.
- 2
@kaktus_z_ostrymi_kolcami: mam podobne przemyslenie. tez wpłace
- 0
Mirki i Mirabelki, czy ktoś może ma pomysł co może być przyczyną, że w domowej sieci wifi nie mogę robić płatności poprzez #przelewy24 ? Wszystkie inne PayU, Tpay śmigają elegancko. Przy zapiętym VPN albo udostępnieniu łącza z telefonu komórkowego wszystko jest ok, natomiast poprzez #wifi i przeglądarce czy to w trybie normalnym, czy incognito zawsze daje błąd jak w załączniku.
Zrestartowałem do fabrycznych ustawienia routera ( #tplink
Zrestartowałem do fabrycznych ustawienia routera ( #tplink
źródło: comment_1669986427qMnvWDZyd52G8yqnEd2hqT.jpg
Pobierz- 1
@PdG_PL: ok, zmieniłeś dns, a wyczyściłeś dns cache?
sprawdź ruting do źródła i zobacz gdzie utyka na defaultowym dns i innym (polecam quad9)
jeśli to nie kwestia dns, to sprawa wisi po stronie przelewy24 i blokady na zakres ip
pisz do nich, nic więcej sam nie wskórasz poza ewentualną zmianą IP u swojego ispa
sprawdź ruting do źródła i zobacz gdzie utyka na defaultowym dns i innym (polecam quad9)
jeśli to nie kwestia dns, to sprawa wisi po stronie przelewy24 i blokady na zakres ip
pisz do nich, nic więcej sam nie wskórasz poza ewentualną zmianą IP u swojego ispa
- 3
#fedora #firefox #linux
Mam problem z HTML5. Używam Fedora Silverblue i Firefox, więc musiałem doinstalować mozilla-openh264 żeby w ogóle mi zadziałał YouTube, ale mam teraz tak, że jak przewinę (a nie, że oglądam od początku), to wyskakuje błąd... nie zawsze, ale bardzo często, a więc żeby coś obejrzeć to ciągle odświeżam i próbuję kilka razy... a na normalnej Fedorze wszystko dobrze, a więc zakładam, że brakuje
Mam problem z HTML5. Używam Fedora Silverblue i Firefox, więc musiałem doinstalować mozilla-openh264 żeby w ogóle mi zadziałał YouTube, ale mam teraz tak, że jak przewinę (a nie, że oglądam od początku), to wyskakuje błąd... nie zawsze, ale bardzo często, a więc żeby coś obejrzeć to ciągle odświeżam i próbuję kilka razy... a na normalnej Fedorze wszystko dobrze, a więc zakładam, że brakuje
- 0
Czy do przeglądarki Safari na iPhone działają dodatki?
One są oparte na Chromium, nie?
Jeśli są dodatki, czy da się dodać uBlocka do Safari?
#adblock #ublock #blokowaniereklam #safari #przegladarki #chrome #firefox
One są oparte na Chromium, nie?
Jeśli są dodatki, czy da się dodać uBlocka do Safari?
#adblock #ublock #blokowaniereklam #safari #przegladarki #chrome #firefox
- 5
Firefox dzisiaj chodzi masakrycznie, w menedżerze zadań pochłania do 50% pamięci, przycina się, co nie zdarzało się właściwie nigdy. W ogóle pokazuje jakbym miał 14 kart uruchomione? (w menedrzeże obok rekordu firefox jest w nawiasie 14 i tyle tych firefoxów jest jak rozwinę). Masakra jakaś. Restart nie pomaga, nic nie zmieniałem w ostatnim czasie ani w kompie ani w przeglądarce, sama mozilla aktualna
#firefox #mozilla #przegladarki
#firefox #mozilla #przegladarki
- 0
Mireczki, mam problem. Mam dostęp do pewnej książki online i chciałbym sobie ją zapisać poprzez funkcję drukuj - zapisz do pdf i tu powstaje problem książka ma ponad tysiąc stron i nie ładuje całej książki na raz tylko trzeba przewijać stronę w dół wtedy ładuje kolejne strony ale gdy zjadę kilkanaście stron w dół to zaczynają się problemy bo kasuje podgląd pierwszych stron. Czy istnieje jakiś sposób aby zablokować kasowanie ewentualnie zwiększyć
- 0
@Dejwi996: a co powstaje w pliku pdf po wydruku? puste strony?
spróbuj drukować do pdf po kilkanaście stron, potem złożysz wszystkie pdfy w całosć
albo copy>paste do edytora tekstowego ¯\_(ツ)_/¯
spróbuj drukować do pdf po kilkanaście stron, potem złożysz wszystkie pdfy w całosć
albo copy>paste do edytora tekstowego ¯\_(ツ)_/¯
- 0
@Dibhala: kilka stron jest reszta puste, myślałem o tym żeby robić etapami ale chciałbym spróbować jakieś szybszą metodę jeżeli jest xD
metoda kopiowania nie zadziała bo nie można zaznaczyc tekstu plus jest dużo tabelek i obrazków
metoda kopiowania nie zadziała bo nie można zaznaczyc tekstu plus jest dużo tabelek i obrazków
- 0
Czy też ktoś zauważył, że rozszezrenie działa dobrze tylko na #firefox i pochodnych na silniku np #librewolf? Na wszystkich silnikach chromium mimo rozszrzenia z wyjątkiem #brave, nawet ungoogled chromium nie znikają komunikaty o ciasteczkach, faktycznie w przyszłości tylko przeglądarki losopodobne bo na chromiumowatych jest coraz gorzej z tym #przegladarki #technologia #informatyka
źródło: comment_1669714609ikZykpoMiSVyV0ISKlz3KP.jpg
Pobierz- 4
@fiir: i dont care about coockies, ale na firefoxa jest lepszy fork : i still dont care about coockies
- 2
@Jarkendarion: jakiś czas temu "i dont care about coockies" wykupił avast więc lepiej używać czegoś innego.
Szybkie pytanie. Czy Mozilla usunęła możliwość robienia screen shotów w #firefox ? #pcmasterrace
- 0
brak tej ikony
@xtomekw1976: Może trzeba zresetować ustawienia pasków narzędzi przyciskiem "Przywróć domyślne" na tej stronie, na dole.
- 1
@moooka: Już próbowałem. Nadal brak ikony.
- 4
Jakby ktoś szukał wersji #ublockorigin, która działa na #firefox 52.9.0 ESR ostatniej wersji FF która wspiera Windows Xp i jest podpisana cyfrowo więc nie trzeba się piepszyć w hackowanie FF to tu jest link: https://addons.mozilla.org/firefox/downloads/file/812203/ublock_origin-1.14.22-an+fx.xpi
#ublock #informatyka
#ublock #informatyka
- 1
@fruchu: dlaczego nie ten: https://github.com/gorhill/uBlock-for-firefox-legacy ?
Wystarczy przełączyć
Wystarczy przełączyć
xpinstall.signatures.required.- 2
@fruchu: przed chwilą zainstalowałem w VM. Jedyny problem, to trzeba mieć link do instalki, bo na GitHubie się nie ładuje ta sekcja (przeglądarka nie obsługuje pewnych funkcji JS), ale link jest tu https://github.com/gorhill/uBlock-for-firefox-legacy/issues/338#issuecomment-1310944149 Klikasz i się instaluje.
Od pewnego czasu firefox przy przeglądaniu pdf-ów zapisuje mi je na kompie. Zawsze jako aplikację do przeglądania pdf ustawionego miałem swojego adobe readera i było git, otwierał, nie zapisywał. Obecnie musiałem wszystko pozmieniać w ustawieniach na "zawsze pyta", bo obojętnie w jakiego pdfa nie kliknę wszystko mi ściąga na kompa co jest irytujące jak ten wuj. Przy wyborze "otwórz w programie firefox" też się zapisują. Co się stało i co z tym
- 0
@Dibhala: No więc właśnie problem polega na tym, że ten zintegrowany czytnik firefoxa też mi ściągą te pliki na kompa, a poza tym nie mogę go otworzyć na wszystkich typach dokumentów pdf (czy jak to się tam nazywa, tam jest chyba z 5 typów cokolwiek to kurła jest, chodzi mi o te wszystkie "application/binary", "application/octetstream" itd. w ustawieniach) ¯\_(ツ)_/¯
- 1
@niecodziennyszczon: przyznam szczerze, że miałem się sam za to zabrać, ale kompletnie zapomniałem. Pewnie będe grzebał po weekendzie jak mi przyjdzie kilka etykiet wygenerować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@nonszalancki: jak masz włączone sterowanie multimediami na pasku to wyłącz powiadomienie po zamknięciu frajerfoksa
























#informatyka #linux #firefox
@Piwniczny_haker: a co oni by Ci mieli ocenzurować? przecież oni mogą tylko coś blokować na dns dostawców i nic więcej, więc prawie każdy dns świata poza isp będzie ok