Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
@kanarex: masz taki dodatek na oznaczanie lewackiej propagandy?
@kanarex: https://chrome.google.com/webstore/detail/wykopcan/bnjlhkinadnbiliajhopaojlekoeghfl?hl=pl #chrome żeby jeszcze oznaczało posty jawnie propisowskie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
czy jest jakaś wtyczka albo przeglądarka, w której da się ustawić aby każde przekierowanie było tylko za zgodą (po kliknięciu)?
przykład: po kliknięciu na allegro "kup teraz" strona czeka na zezwolenie przeglądającego aby przejść dalej
będę wdzięczny za podpowiedzi
#firefox #chrome #przegladarki #komputery
przykład: po kliknięciu na allegro "kup teraz" strona czeka na zezwolenie przeglądającego aby przejść dalej
będę wdzięczny za podpowiedzi
#firefox #chrome #przegladarki #komputery
źródło: Bez tytułu
PobierzBędzie długo, ale chodzi o problemy psychiczne jendego mirka, który od dwóch miesięcy mnie prześladuje na Wykopie, a nawet na GitHubie xD xD Obiecuję zwroty akcji i rzeczy nie do pomyślenia. #zalesie
Bycie fanbojem w zasadzie niewiele różni się od fanatyzmu religijnego i jest zaburzeniem, na które nie ma lekarstwa xD
Nie piszę TL;DR - wystarczy kliknąć 3 LINKI, żeby zobaczyc, że bohater tej opowieści jest niezrównoważony psychicznie:
1.
Bycie fanbojem w zasadzie niewiele różni się od fanatyzmu religijnego i jest zaburzeniem, na które nie ma lekarstwa xD
Nie piszę TL;DR - wystarczy kliknąć 3 LINKI, żeby zobaczyc, że bohater tej opowieści jest niezrównoważony psychicznie:
1.
Co dodać, jak już jest nowa baza kodu i można dodawać nowe funkcje:
* dodawanie obrazka poprzez Ctrl+V na wpisie - jak przy dodatku https://greasyfork.org/pl/scripts/445949-obrazekzeschowka-2022
* Funkcje z Cytatonaprawiacz https://greasyfork.org/pl/scripts/27051-cytatonaprawiacz
* W API, zrobić CustomEvents pod Skrypty Użytkownika, żeby wywoływał się np. przy każdym pojawiającym się komentarzu
* dodawanie obrazka poprzez Ctrl+V na wpisie - jak przy dodatku https://greasyfork.org/pl/scripts/445949-obrazekzeschowka-2022
* Funkcje z Cytatonaprawiacz https://greasyfork.org/pl/scripts/27051-cytatonaprawiacz
* W API, zrobić CustomEvents pod Skrypty Użytkownika, żeby wywoływał się np. przy każdym pojawiającym się komentarzu
źródło: 4VueqXO
Pobierz@SebastianDosiadlgo czy ten mirek jest teraz z nami w pokoju
- 2
@jutronaobiadznowuryz: z całą pewnością jest... pewnie pisze teraz pod jakimś postem, że któryś przycisk jest za bardzo niebieski i o 3 piksele za daleko w prawo, albo dobija do rangi SuperSum na forum przeglądarki Opera, spamując, że karasie jedzą gunwo XD
- 14
Ostatnio był artykuł o Firefoxie. Pytanie - kto w 2008 brał udział w biciu rekordu pobrań przeglądarki w ver.3 i ma pamiątkowy dyplom? Znalezione dziś na dysku kompa ( ͡º ͜ʖ͡º)
#firefox #rekordguinnessa #kiedystobylo #nostalgia
#firefox #rekordguinnessa #kiedystobylo #nostalgia
źródło: firefox
Pobierz@grzesiu139: ja mam :D
źródło: Screenshot_20230429_000458
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AppleDash:
Open about:config
search for extensions.unifiedExtensions.enabled
set to false
restart Firefox
Open about:config
search for extensions.unifiedExtensions.enabled
set to false
restart Firefox
@AppleDash: Do grupowania ikonek rozszerzeń, które nie zmieściły się na pasku. Możesz kliknąć prawym na ikonkę i przypiąć do paska lub odpiąć, żeby wybrać, czy ikonka ma pokazać się na pasku czy w tym menu.
czołem, podpowiedzcie prosze bo juz k-----y dostaje, jak w firefoxie przy przegladaniu wykopu np i odtwarzaniu filmu zezwolic na pelny ekran bez przełaczania na yt lub streamalble lub vimeo?? caly czas mi zamyka video przy probie ogladania z przegladarki full ekranu.
#pcmasterrace #internet #firefox
#pcmasterrace #internet #firefox
- 0
@gomjeden: jak to zmienic w ustawieniach?
konto usunięte via Wykop
- 1
@MarcinAK12: nic nie zmieniałem, zawsze działało.
Możesz zresetować FF do ustawień domyślnych, tylko pamiętaj, że to usunie wszystkie rozszerzenia.
Możesz zresetować FF do ustawień domyślnych, tylko pamiętaj, że to usunie wszystkie rozszerzenia.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@mohawk: przed .com dodajesz pp. Nie wszystkie 1080p da się pobrać, także dostępne rozdzielczości są od długości wideo. Nie ma powyżej 1080p.
Wideo na YT mają osobno audio i wideo, dlatego powyżej 1080p trzeba programem składać w jeden plik.
Też są gdzieś opcje pobierania ze strony osobno audio wideo i w VLC można odtwarzać równolegle 2 pliki jako audio + wideo.
Wideo na YT mają osobno audio i wideo, dlatego powyżej 1080p trzeba programem składać w jeden plik.
Też są gdzieś opcje pobierania ze strony osobno audio wideo i w VLC można odtwarzać równolegle 2 pliki jako audio + wideo.
Kolejna sztuczka dla użytkowników Firefoksa.
Nowe wersje Firefoxa mają pełno animacji interfejsu. Nie są one szczególnie zoptymalizowane i czasem mogą przymulić. Dlaczego, nie wyłączyć animacji całkowicie?
Ponownie, w about:config wystarczy ustawić toolkit.cosmeticAnimations.enabled na false.
Nowe wersje Firefoxa mają pełno animacji interfejsu. Nie są one szczególnie zoptymalizowane i czasem mogą przymulić. Dlaczego, nie wyłączyć animacji całkowicie?
Ponownie, w about:config wystarczy ustawić toolkit.cosmeticAnimations.enabled na false.
Mały tip dla niektórych użytkowników.
Tip przeznaczony przede wszystkim dla osób, które nie mają ogromnych rozdzielczości ekranu i korzystają z przeglądarki Firefox.
Dziś nie tylko strony internetowe, ale i Firefox jest projektowany tak, że ma ogromny interfejs. Praktycznie przy przeciętnych ciągle rozdzielczościach słabo się korzysta ze współczesnego Internetu,bo wszystko jest wielkie
W
Tip przeznaczony przede wszystkim dla osób, które nie mają ogromnych rozdzielczości ekranu i korzystają z przeglądarki Firefox.
Dziś nie tylko strony internetowe, ale i Firefox jest projektowany tak, że ma ogromny interfejs. Praktycznie przy przeciętnych ciągle rozdzielczościach słabo się korzysta ze współczesnego Internetu,bo wszystko jest wielkie
W
@psiversum: W sumie nie korzystam z tej opcji.
To jest tak..
Mam lapka 17,3" full hd
Firefox mam density na compact (browser.uidensity 1) do tego userchrome.css w którym pomniejszyłem niektóre elementy.
W opcjach default zoom mam 120% ale jeżeli strona, na którą często wchodzę wyświetla się za duża to scrollem zmniejszam na 110 albo 100 zależy.
Przeglądarka zapamiętuje
To jest tak..
Mam lapka 17,3" full hd
Firefox mam density na compact (browser.uidensity 1) do tego userchrome.css w którym pomniejszyłem niektóre elementy.
W opcjach default zoom mam 120% ale jeżeli strona, na którą często wchodzę wyświetla się za duża to scrollem zmniejszam na 110 albo 100 zależy.
Przeglądarka zapamiętuje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Hej! #wolacz jest już dostępny w sklepie z dodatkami dla przeglądarki #firefox ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Można go pobrać tutaj: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/o-wo%C5%82acz/
Pamiętajcie, żeby włączyć wtyczce uprawnienia dla domeny Wykopu.
#mirkolisty #wolanie #wykop20
Można go pobrać tutaj: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/o-wo%C5%82acz/
Pamiętajcie, żeby włączyć wtyczce uprawnienia dla domeny Wykopu.
#mirkolisty #wolanie #wykop20
źródło: SCR-20230227-pgj
PobierzWitajcie.
Mam taki problem z profilem #firefox - chcę przenieść historie, zakładki etc. na nowy komputer. Wygenerowałem kopię zapasową, jednak kiedy wklejam tę kopię do nowego profilu nic się nie dzieje, tzn. starych danych nie ma, jest całkiem nowa przeglądarka. Wydaje mi sie, ze robie wszystko tak jak na supporcie firefoxa, jednak przegladarka nic sobie z tego nie robi i jest caly czas jak całkiem nowa.
Mial ktos z was
Mam taki problem z profilem #firefox - chcę przenieść historie, zakładki etc. na nowy komputer. Wygenerowałem kopię zapasową, jednak kiedy wklejam tę kopię do nowego profilu nic się nie dzieje, tzn. starych danych nie ma, jest całkiem nowa przeglądarka. Wydaje mi sie, ze robie wszystko tak jak na supporcie firefoxa, jednak przegladarka nic sobie z tego nie robi i jest caly czas jak całkiem nowa.
Mial ktos z was
@mirusmireczek: Polecam stary ale jary program MozBackup, zawsze nim robię kopię i potem odtwarzam i nigdy nie było problemu.
@mirusmireczek: Prawdopodobnie musisz edytować plik
profies.ini i dodać ścieżkę katalogu z profilem, który wkleiłeś. Albo utworzyć nowy profil za pośrednictwem menadżera profili i podczas tworzenia wybrać ścieżkę do katalogu z profilem. I ustawić go w menadżerze jako domyślny.@rysio_lubicz: napisz stronie zeby zmienila kodowanie napisow
@rysio_lubicz: błędne kodowanie, raczej jedynie rozwiązesz to wgrywając własne napisy
Wykop X działa na Firefoxie! #wykopwnowymstylu #firefox
Dla osób, które od kilku tygodni nie mogły zainstalować rozszerzenia na Firefoxie dobra wiadomość - już działa.
Pełna instrukcja krok po kroku na GitHubie tutaj: github.com/wykopx/
TL;DR
Dla osób, które od kilku tygodni nie mogły zainstalować rozszerzenia na Firefoxie dobra wiadomość - już działa.
Pełna instrukcja krok po kroku na GitHubie tutaj: github.com/wykopx/
TL;DR
źródło: 14lMJWs
Pobierz- 4
Czym się ten stylus zipa różni od tego z repozytorium wtyczek Firefoxa ?
@Jan998: tym, że działa na Firefoxie XD
A tak serio to wersja w Mozilla Addons jest już mocno zdezaktualizowana - nie została zatwierdzona od pół roku (Mozilla niestety mocno się ociąga z aktualizowaniem nowych wersji
źródło: 219226239-88f60910-d5fa-4c35-b9dc-85f123f166fd
Pobierz@CherryJerry: FF wyłączył opcję instalowania niepodpisanych, wygląda na to, że wszystkie ustawienia trzeba ustawić na temporary, tym niemniej jest to jakaś opcja ;-)
Korzystam z Firefixa i zawsze oglądając YT na pełnym ekranie mogłem regulować głośność filmu strzałkami góra dół. Było to dość wygodne. Wróciłem na kompa po paru dniach i teraz wciskając strzałki przesuwam stronę góra - dół XD coś się zmieniło? Można wrócić do poprzedniej wersji sterowania?
#firefox #kiciochopyta
#firefox #kiciochopyta
konto usunięte via Wykop
- 0
@H_Dworniok2137: co?
konto usunięte via Wykop
- 0
@H_Dworniok2137: bo zepsułeś
@Eustachy_goli_pachy: ale po co w przeglądarce? zainstaluj revanced
tylko ja bym nie podawał swojego konta gmail do mikrog
tylko ja bym nie podawał swojego konta gmail do mikrog
@Eustachy_goli_pachy: brave, w firefox jest chyba wtyczka do tego i też będzie działać.
@niegwynebleid: to? https://revanced.io/
@niegwynebleid: to? https://revanced.io/
- 0
Ostatnie dni #firefox mi w kółko przycina- przy otwieraniu nowych kart, albo na stronach z rozbudowanym UI. Ktoś jeszcze tak ma, czy muszę szukać źródła problemu lokalnie?
#przegladarki #mozilla #mozillafirefox
#przegladarki #mozilla #mozillafirefox

































Jprdle, ale ta strona #fortuna jest z-----a. Nie byłem na niej ponad rok, a tak skopanej jeszcze nie widziałem. Proca żre na 100%. Cokolwiek klikam to się zastanawia jak pentium 90 i co chwilę komunikat że
albo że
źródło: STS
Pobierz