#bukmacherka
Jprdle, ale ta strona #fortuna jest z-----a. Nie byłem na niej ponad rok, a tak skopanej jeszcze nie widziałem. Proca żre na 100%. Cokolwiek klikam to się zastanawia jak pentium 90 i co chwilę komunikat że

"aplikacja nie może nawiązać połączenia ze serwerem"

albo że

"wyświetlane
merti - #bukmacherka
Jprdle, ale ta strona #fortuna jest z-----a. Nie byłem na niej p...

źródło: STS

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy jest jakaś wtyczka albo przeglądarka, w której da się ustawić aby każde przekierowanie było tylko za zgodą (po kliknięciu)?
przykład: po kliknięciu na allegro "kup teraz" strona czeka na zezwolenie przeglądającego aby przejść dalej
będę wdzięczny za podpowiedzi
#firefox #chrome #przegladarki #komputery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będzie długo, ale chodzi o problemy psychiczne jendego mirka, który od dwóch miesięcy mnie prześladuje na Wykopie, a nawet na GitHubie xD xD Obiecuję zwroty akcji i rzeczy nie do pomyślenia. #zalesie

Bycie fanbojem w zasadzie niewiele różni się od fanatyzmu religijnego i jest zaburzeniem, na które nie ma lekarstwa xD

Nie piszę TL;DR - wystarczy kliknąć 3 LINKI, żeby zobaczyc, że bohater tej opowieści jest niezrównoważony psychicznie:

1.
@look997 +10
Co dodać, jak już jest nowa baza kodu i można dodawać nowe funkcje:

* dodawanie obrazka poprzez Ctrl+V na wpisie - jak przy dodatku https://greasyfork.org/pl/scripts/445949-obrazekzeschowka-2022
* Funkcje z Cytatonaprawiacz https://greasyfork.org/pl/scripts/27051-cytatonaprawiacz
* W API, zrobić CustomEvents pod Skrypty Użytkownika, żeby wywoływał się np. przy każdym pojawiającym się komentarzu
SebastianDosiadlgo - Będzie długo, ale chodzi o problemy psychiczne jendego mirka, kt...

źródło: 4VueqXO

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AppleDash: Do grupowania ikonek rozszerzeń, które nie zmieściły się na pasku. Możesz kliknąć prawym na ikonkę i przypiąć do paska lub odpiąć, żeby wybrać, czy ikonka ma pokazać się na pasku czy w tym menu.
  • Odpowiedz
Czy tylko u mnie filmy już obejrzane lub zapauzowane rozpoczynają się same jak przeskaluję stronę?
wystarczy zapauzować film, kręcić kółkiem myszy+ctrl aby to sprawdzić.
Filmy odpalają się np po przesrolowaniu dalej i skalowaniu (_ ) szukaj wiatru w polu
#wykop na #firefox
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czołem, podpowiedzcie prosze bo juz k-----y dostaje, jak w firefoxie przy przegladaniu wykopu np i odtwarzaniu filmu zezwolic na pelny ekran bez przełaczania na yt lub streamalble lub vimeo?? caly czas mi zamyka video przy probie ogladania z przegladarki full ekranu.
#pcmasterrace #internet #firefox
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mohawk: przed .com dodajesz pp. Nie wszystkie 1080p da się pobrać, także dostępne rozdzielczości są od długości wideo. Nie ma powyżej 1080p.
Wideo na YT mają osobno audio i wideo, dlatego powyżej 1080p trzeba programem składać w jeden plik.
Też są gdzieś opcje pobierania ze strony osobno audio wideo i w VLC można odtwarzać równolegle 2 pliki jako audio + wideo.
  • Odpowiedz
Kolejna sztuczka dla użytkowników Firefoksa.

Nowe wersje Firefoxa mają pełno animacji interfejsu. Nie są one szczególnie zoptymalizowane i czasem mogą przymulić. Dlaczego, nie wyłączyć animacji całkowicie?

Ponownie, w about:config wystarczy ustawić toolkit.cosmeticAnimations.enabled na false.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mały tip dla niektórych użytkowników.

Tip przeznaczony przede wszystkim dla osób, które nie mają ogromnych rozdzielczości ekranu i korzystają z przeglądarki Firefox.

Dziś nie tylko strony internetowe, ale i Firefox jest projektowany tak, że ma ogromny interfejs. Praktycznie przy przeciętnych ciągle rozdzielczościach słabo się korzysta ze współczesnego Internetu,bo wszystko jest wielkie

W
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psiversum: W sumie nie korzystam z tej opcji.
To jest tak..
Mam lapka 17,3" full hd
Firefox mam density na compact (browser.uidensity 1) do tego userchrome.css w którym pomniejszyłem niektóre elementy.
W opcjach default zoom mam 120% ale jeżeli strona, na którą często wchodzę wyświetla się za duża to scrollem zmniejszam na 110 albo 100 zależy.
Przeglądarka zapamiętuje
  • Odpowiedz
Witajcie.
Mam taki problem z profilem #firefox - chcę przenieść historie, zakładki etc. na nowy komputer. Wygenerowałem kopię zapasową, jednak kiedy wklejam tę kopię do nowego profilu nic się nie dzieje, tzn. starych danych nie ma, jest całkiem nowa przeglądarka. Wydaje mi sie, ze robie wszystko tak jak na supporcie firefoxa, jednak przegladarka nic sobie z tego nie robi i jest caly czas jak całkiem nowa.
Mial ktos z was
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirusmireczek: Prawdopodobnie musisz edytować plik profies.ini i dodać ścieżkę katalogu z profilem, który wkleiłeś. Albo utworzyć nowy profil za pośrednictwem menadżera profili i podczas tworzenia wybrać ścieżkę do katalogu z profilem. I ustawić go w menadżerze jako domyślny.
  • Odpowiedz
Korzystam z Firefixa i zawsze oglądając YT na pełnym ekranie mogłem regulować głośność filmu strzałkami góra dół. Było to dość wygodne. Wróciłem na kompa po paru dniach i teraz wciskając strzałki przesuwam stronę góra - dół XD coś się zmieniło? Można wrócić do poprzedniej wersji sterowania?
#firefox #kiciochopyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach