Co się stało z @feuer #feuernaemigracji #feuernabali ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Belzebub
- 2

Obserwator_z_ramienia_ONZ
via Android- 2
@Belzebub znalazl babe

Obserwator_z_ramienia_ONZ
via Android- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Widzę, że @feuer jednak całkiem usunął konto. Szkoda. Wywoływał kontrowersje, ale dodawał kolorytu, a i często wrzucił jakiś fajny content, no i dużo się udzielał pod swoimi wpisami.
Szkoda, bo Wykop był (jest?) całkiem fajnym agregatorem ciekawych treści z różnych dziedzin, a odeszło sporo ciekawych osobowości. Oprócz Feuera chociażby Michał Kosecki, Archon czy Leszke ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, że jest facebook albo insta, ale przecież nie
Szkoda, bo Wykop był (jest?) całkiem fajnym agregatorem ciekawych treści z różnych dziedzin, a odeszło sporo ciekawych osobowości. Oprócz Feuera chociażby Michał Kosecki, Archon czy Leszke ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, że jest facebook albo insta, ale przecież nie
Komentarz usunięty przez autora
- 3
@Dowisetrepla: co za pantofel xDD Chociaż w sumie to nie dziwię się tej dziewczynie, bo trochę ciulowo tworzyć związek i pokazywać się ludziom z gościem, który prowadził taki styl życia jak on
- 3
@erwit: myslal chlop, ze kariere zrobi, a wszyscy z niego beke krecili.
- 1
@erwit: jesteś 143242342 osobą, która albo zadaje to pytanie, albo próbuje na nie odpowiedzieć
https://www.wykop.pl/tag/wpisy/feuernaemigracji/?users=all
https://www.wykop.pl/tag/wpisy/feuernaemigracji/?users=all
- 14
Czy to prawda, że transfer tego Indonezyjczyka do Lechii pilotował @feuer ? Który tak naprawdę przez ten cały czas był scoutem Lechii ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#ekstraklasa #lechia #feuernaemigracji #feuernabali
#ekstraklasa #lechia #feuernaemigracji #feuernabali
- 1
@carver kiedys to byl feuer teraz to juz nie ma feuera
- 0
@carver kiedys to byl feuer teraz to juz nie ma feuera
@GoodTastyGirl: Kiedyś to był feuer teraz już takich nie robią.
Śmieszna sprawa. Dostałem właśnie credentials do zlecenia, login do /wp-admin/ to a.feuer @feuer powiedz że nie poprawiam po Tobie. #programowanie #programista15k #wordpress #feuernabali
konto usunięte via iOS
- 4
Komentarz usunięty przez autora
- 1
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
W grach tego typu każdy może zostać @feuer'em ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link dla zainteresowanych: http://store.steampowered.com/app/678190/King_Of_Bali/
[ #gry #heheszki #feuernabali #steam ]
Link dla zainteresowanych: http://store.steampowered.com/app/678190/King_Of_Bali/
[ #gry #heheszki #feuernabali #steam ]
źródło: comment_zNVMTdsbAT7EfzujxXdDzFVHe8WMDb7u.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 9
- 0
@Annnusz ddddd
źródło: comment_CI8YTsIEjyABqC8UG7FXGENYN9pEXuHJ.jpg
Pobierz@LuckyStrike ty masz chyba podobnie ... twoje ego lubi dzordza porownywac ...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#feuernaemigracji #feuernabali
Taka myśl mnie naszła, wczoraj podczas masturbacji, że przecież dwóch ich zawsze było - fejer i friq, ni mniej ni wiecej... a że nie śledzę tego tagu poza tym co trafia w gorące, pytam: Co się stało z tym mniejszym, ładniejszym?
Taka myśl mnie naszła, wczoraj podczas masturbacji, że przecież dwóch ich zawsze było - fejer i friq, ni mniej ni wiecej... a że nie śledzę tego tagu poza tym co trafia w gorące, pytam: Co się stało z tym mniejszym, ładniejszym?
- 2
@dominiksese: jeśli dobrze pamiętam to szkalowal Polskę i wyszła z tego lekka bitka w której wyłapał bana i juz nie wrocil. Ale mogłem coś p-----c bo życie tatarskich informatyków jest dla mnie zbyt dynamiczne i nie nadążam
@pkrr wracał kilka razy, zawsze wracają ( ͡º ͜ʖ͡º) ale potem to nie wiem. Trochę szkoda, lubiłam czytać jak średnio raz w tygodniu był na izbie przyjęć (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 142
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FuriousViking: Jedna z nielicznych past, która mnie rozbawiła :D
- 6
@FuriousViking: Jak poprawisz formatowanie to zawołaj.. 2017, ludzie wciąż nie potrafią wstawiać dłuższego tekstu tylko pieprzną sobie blok i zadowoleni.
- 3
#bali #feuernabali siema
źródło: comment_O7FN9UZGOARVy4Dl62YhU3j4svm1bepu.jpg
Pobierz- 0
@BillHickok: dziękuje
wiesz co zaobserwowałem że najabardziej spoko mirki są brodo
wiesz co zaobserwowałem że najabardziej spoko mirki są brodo
@wytrzzeszcz: dzięki, też zauważyłem że jestem bardziej spoko odkąd jestem bordo xD
- 787
- 675
@handyfinch: Feurer, Führer, jeden ch*j
- 444
@handyfinch: co mnie obchodzi jakiś azjata z komputerem. Pewnie gra tylko w te swoje chińskie bajki
25
Koszty pracy, czyli przedsiębiorcza pętla na szyję

O tym, ile wynosi koszt zatrudnienia pracownika, składki ZUS i zaliczka na podatek dochodowy. Z humorem opisane potrącenia.
z- 16
- #
- #
- #
- #
- #
- #
























