@Hipokryzja_Wykopu: niestety ceny dlc są dość chore, więc będę musiał poczekać na jakąś promkę :(
Dzięki za wykres, jestem na Semper Invicta i dla Minutemanów na zadaniu z Zamkiem.
Z tego wychodzi, że powininem uderzyć do Diamond City i podgonić głowny wątek XD
  • Odpowiedz
#fallout #fallout4

Pobrałem moda "In the Footsteps of Legend". Znalazłem klucz w jaskinii Virgila ale nie mogę znaleźć wejścia w Przewróconej Fabryce. Pomoże ktokolwiek?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Dlaczego grając w #fallout4 jak się gra facetem to pies ma imię Ochłap, a w jak się gra babką to jest po prostu "pies"? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pcmasterrace #fallout4 czemu ja wcześniej się nie wziąłem porządnie za tę część?! Tyle czasu nie wiedziałem o istnieniu Magnloii (ʘʘ)
stifi - #pcmasterrace #fallout4 czemu ja wcześniej się nie wziąłem porządnie za tę cz...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fallout
#steam #fallout4

Mirki, stoję przed trudnym dylematem.. czy fallout 4 (z full dlc) to dobry wybór? Mam na steamie ok. 120zł i nie widzę nic więcej ciekawego, jak sądzicie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cyberpunk2077 musi mieć budżet porównywalny z grami Rockstara jeśli nie lepiej, prace nad Red engine też musiały kosztować mnóstwo pieniedzy i zaangażowania masy specjalistów.
Tymaczasem Bethesda sprzeda więcej kopii swojego #fallout76 robionego za śrubki na przestarzałej technologii tj. to było z #wiedzmin3 i #fallout4.
#takbedzie #takaprawda #fallout #bethesdasucks #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@faceofsorrow: cyberpunk na budzecie rockstara XD moze L.A Noire i to pewnie wykluczajac koszty technologiczne

a jak fallout sprzeda wiecej, to co w tym zlego? taki anthem od EA na przyklad sprzeda sie jak gowno na 100%, chyba ze okaze sie gra 10/10, a tak nie bedzie. co kogo obchodzi co jak sie sprzeda xd
  • Odpowiedz
Siemaneczko Mireczki i Mirabelki spod tagu #fallout #fallout4 . Ponad 3 lata temu pewien gracz "kupił" od Bethesdy Fallout 4 płacąc im za to specjalną walutą - kapslami ;-).

Tak się składa, że również zbieram kapsle i uznałem, że wykorzystam je z okazji FO76. Nie bardzo ogarniam Twitter ale mam wrażenie, że większa ilość lajków wpłynie na to, czy Bethesda w ogóle to zauważy. Jeżeli ktoś chciałby pomysł
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qlimax3: A że to będzie multi, to żadnych modów. Czyli ludzie nie będą mogli patchować ich gry, jak to miało miejsce... hmm niech pomyślę... Od zawsze. Lore zgwałcone, fabuły brak, modów brak. A niektórzy jeszcze by Toddowi obciągnęli. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
ta, single slabo dzialaja na creation engine, co dopiero multi xD


@h_plus: dokładnie tak jak mówisz. Wystarczy zobaczyć tutaj jak wygląda walka z innym przeciwnikiem na multi, przecież widać gołym okiem, że jest to niegrywalne i wygląda strasznie...

@Pally:
qlimax3 - > ta, single slabo dzialaja na creation engine, co dopiero multi xD

@h_p...
  • Odpowiedz
Hej!
Dużymi krokami zbliża się Fallout 76, o którym po E3 dowiedzieliśmy się wiele rzeczy. Z tego też powodu postanowiłem nagrać filmik "Fallout 76 - Wszystko co wiemy" gromadząc w nim wszystkie najważniejsze informacje. Chciałbym abyście obejrzeli i ocenili ten materiał. Krytyka jest mile widziana! Dzięki :)

#fallout #fallout4 #gry
ArgusYT - Hej!
Dużymi krokami zbliża się Fallout 76, o którym po E3 dowiedzieliśmy s...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach