@RobieInteres: "Big 51" na znaku granicznym - w sumie to powinno być "big 14" bo przed wojną stany przeorganizowano w 13 commonwealth-tów i Kanada byłaby 14-stą wspólnotą a nie 51-szym stanem, ale to czepialstwo z mojej strony.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Restoration jest fajne, szkoda że nie ma opcji wgrać sobie same udogodnienia (naprawione bugi, nowe sprite'y, animacje broni, gadająca głowa Cassidiego) bez nowych lokacji, bo część z nich jak EPA czy sidequesty dla Shi z San Fran ssą pałę. Nawet osada Sulika która niby jest w porządku jest za daleko i rozbija flow fabuły.
  • Odpowiedz
#fallout


Ale że w finale będziemy mieli Franka do spóły z Liberty Prime i Housem kontra Enklawa i jej inteligentne szpony śmierci z minigunami to się nie spodziewałem. No ta końcówka gdzie chyba był Ulisses? Przecież on powinien mieć z 100 lat w czasie gdy dzieje się serial.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fallout Wstęp do postaci naszego super mutanta świetny, taki mocno w klimacie F1 i F2 mocno uderza w gore i okultyzm ale jak zobaczyłem jego... twarz? A spodziewałem się mordy. Ale najgorsze jest że typowy serial jest typowy, zapowiedzi nęcenie fanów żeby na koniec zabrać cukierek sprzed nosa i pewnie obiecać w trzecim sezonie.
realizta - #fallout Wstęp do postaci naszego super mutanta świetny, taki mocno w klim...

źródło: srednio

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fallout 4 odcinki drugiego sezonu i jak na razie to nic ciekawego, wg mnie nadmiar wątków i "horyzontów" niszczy podstawe - czyli klimat post apokaliptyczny.
No tak jak "rozbudowali" bractwo to już niesmak we mnie budzi, nie wiem jak to w grach wyglądało ale nawet jeśli podobnie to tu dostajemy za dużo wszystkiego na raz.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaryzykuję i zapytam. W którą część #fallout warto zagrać. Nie znam w ogóle tej serii. Najlepiej jakby się dało na telefonie, czyli pewnie I lub II. Ale jeśli będzie zgodna opinia, że trzeba uruchomić jakaś nowszą część na pc, to może się skuszę. #wykop40plus #kiciochpyta #gry
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach