Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Strieelok

Strieelok

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5300
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 5272
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 13
wilkolak-strzegomianski
wilkolak-strzegomianski
wilkolak-strzegomianski
2 godz. i 42 min temu
  • 11
#kononowicz
wilkolak-strzegomianski - #kononowicz

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 184542

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok 2 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 6
@wilkolak-strzegomianski: Teraz narracja, że Ci co wpłacają są naiwni i zmanipulowani
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
8 godz. i 12 min temu
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok 8 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 5
@gr0m1t: Wyjątkowo obrzydliwa z charakteru osoba
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok 8 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 2
@g0blacK: No nie ale niedaleko pada jabłko od jabłoni
  • Odpowiedz
William2290
William2290
9 godz. i 35 min temu
  • 24
#kononowicz obecnie diskordowcy, ANTYlateksowi diskordowcy xD, osiągnęli taki poziom że ich multi nie da się odróżnić od multi bogutka, ireczka, sriki, rudego czy innego marginesu popierającego stronę oprawców. Wspaniała metamorfoza, gratuluję dla was @Artok @NicolasLatifi @MrCALVIN @MrSpider prawilniaki i inne lavazy. A pierwszy metamorfozę przeszedł c(Word) lofix, po smskach z mariola. Przypadku c(Word)a pijaka stasia szkoda komentować
#patostreamy #manipulacja #ofermy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok 9 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 3
@William2290: Kobiety do kłopoty
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
14 godz. i 10 min temu
  • 40
#kononowicz
Bekę przepotężną mam z tzw. discordowców, którym już Olo nie pasuje, a za to cieszą ich jego porażki i przez to kibicują mlecznej ekipie. Kiedyś tak włazili w jemu w dupę, że szok. Teraz, zawiść, złość, chęć zemsty, dowalenie, układanie się z mleczną ekipą. Dla nich lepiej uwalić śledztwo, bo "łoluś już niedobry". I tak najlepsi są tacy, co niby pytają się jak tam Olo, by tylko dowalić swoje
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok 12 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 7
@Gramwwowa: Odtrącona miłość, zazdrość, że ktoś jest szanowany i rozpoznawalny, złość bo komuś udało się wyjść z bagna. Można wybierać
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok 12 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 3
@William2290: Same przypadki oczywiście
  • Odpowiedz
Albrecht17
Albrecht17
Albrecht17
13 godz. i 54 min temu
  • 2
#kononowicz #patostreamy może i przegrywa w sądach, ale jest moralnym zwycięzcą

po ilu latach przedawnia się przemoc domowa?

  • ale po co o tym mówić? to niedobra jest 62.8% (27)
  • po trzech 37.2% (16)

Oddanych głosów: 43

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok 13 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 4
@gr0m1t: A zniewaga bodajże po roku więc ¯\(ツ)/¯ no ale wygrali. Bawi jak porównują sprawy za zniewagę do spraw, które mogą się toczyć wobec nich
  • Odpowiedz
IanPalony
IanPalony
wczoraj, 19:11:39
  • 2
#kononowicz nie będzie to pierwszyzna #patostreamy
IanPalony - #kononowicz nie będzie to pierwszyzna #patostreamy

źródło: 733ANuC9sLQ4aSxlxwWJ

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok 23 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@IanPalony: Nie jest to pierwszy raz jak ktoś nie odpowiada na pytania
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok 23 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 2
@AntyBocian07: W sumie racja
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok 23 godz. temu via Wykop
  • 2
@IanPalony: Wytłumacz mi proszę o co kaman? Konto usunięte? Usunięte. Podpisane Mila więc pewnie konto Mileny. Wpis z 2022 roku. Co tutaj mają daty ?
  • Odpowiedz
TheNightManager
TheNightManager
wczoraj, 18:40:47
  • 4
Gdyby ktoś się zastanawiał, jaka jest cena głupoty, poczucia bezkarności oraz swojej wyjątkowości bez pokrycia, to dzisiaj zostało to wycenione na 10 tysięcy złotych. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kononowicz

Łukasz W. - prawomocnie skazany, I TO DWA RAZY, bo za pierwszym razem mu było mało - przedstawiciel #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok 23 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@p10t3r: Czemu ciągle przewija się temat donejtów? Już jakaś obsesja nad tym panuje. Od sprawdzenia finansów są konkretne instytucje.
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
wczoraj, 18:34:32
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok wczoraj, 18:36:47 via Wykop
  • 10
@Pierre_Dolony: Dodam, że tak samo robił pewien użytkownik @BogumilStorch, który usunął wszystkie wpisy
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok wczoraj, 18:13:31
  • 11
#kononowicz #patostreamy
Nie chcę nic pisać bo i tak pewne osoby zapisują i nagrywają w pełni lajta ale Olo troszkę negatywnie wypowiedział się o futsalu. Nic nie proponuje ale można napisać do PZPN ( ͡° ͜ʖ ͡°) niektórzy mają doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok
Autor
wczoraj, 18:23:51 via Wykop
  • 4
@krzysztof_suchodolski: Otyli, szczerbaci, wyśmiewający, że ktoś się rusza
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok
Autor
wczoraj, 18:25:11 via Wykop
  • 3
@Pierre_Dolony: Niech zgłasza tylko to mu zostaje oraz płacz z ręką w spodniach
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok wczoraj, 17:56:53
  • 14
#kononowicz #patostreamy
A gdzie się podziały zielonki jak trwa lajw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok
Autor
wczoraj, 18:06:14 via Wykop
  • 5
@andrenek: Ciekawi mnie jak oni muszą wyglądać przed ekranami słuchając tego xD
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok
Autor
wczoraj, 18:06:47 via Wykop
  • 4
@krzysztof_suchodolski: A mówią, że bezrobotni i bez celów
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok
Autor
wczoraj, 18:11:34 via Wykop
  • 4
@Pierre_Dolony: Niestety też tak myślę
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
wczoraj, 15:19:20
  • 20
#kononowicz #patostreamy

Kasa do zapłaty, odróbki - to jest dopiero kara!
Żadne tam lata w zakładach karnych, odpowiedzialność za zamęczenie czlowieka, działanie na szkodę jego zdrowia, utrata zarobionych pieniędzy, złamanie życia czy chociazby cykliczne nagłośnianie donejtów o treściach 3 literowych w miejscu zamieszkania...

...A nie, czekaj xd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok wczoraj, 16:46:08 via Wykop
  • 4
@William2290: Oczywiście o coś zapytany już nie odpowie xD
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok wczoraj, 16:54:37 via Wykop
  • 4
@DarthRevan155: z dzisiejszymi standardami naboru do policji wystarczy aby czysta karta a sprawy zniknęły z KRK xD
  • Odpowiedz
NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
wczoraj, 14:11:31
  • 5
#kononowicz Trzeba będzie to jakoś odreagować. Czuję nocne Dziady w powietrzu. Szykujcie nagrywarki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NiebieskakartaAntoniuk - #kononowicz Trzeba będzie to jakoś odreagować. Czuję nocne D...

źródło: 1000044747

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok wczoraj, 14:31:43 via Wykop
  • 3
@Pierre_Dolony: czy skoro mi zgłosił wpis, że mnie niepokoją jego zboczenia to można uznać to za prawdę M
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
wczoraj, 13:57:02
  • 2
Jaka sprawa o co chodzi mógłby ktoś z łaski swojej krótko napisać kto co z kim przegrał
#kononowicz #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok wczoraj, 14:14:45 via Wykop
  • 4
@MilaKa88: czyli znowu za nazwanie kury, kurą?
  • Odpowiedz
NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
wczoraj, 11:12:14
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok wczoraj, 11:16:20 via Wykop
  • 10
@NiebieskakartaAntoniuk: Boguś jak tam kurs na wózki? Jak tak oficjalne konto do zera wyczyszczone? Jak to jest żyć jak szczur?
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok wczoraj, 11:28:05 via Wykop
  • 3
@NiebieskakartaAntoniuk: Tobie iskra przeskoczyła, wczoraj nic nie pisałem ubytki w głowie jak w zębach
  • Odpowiedz
deko_gangster
deko_gangster
przedwczoraj, 13:40:33
  • 23
#kononowicz https://www.youtube.com/watch?v=pPlkOAWAl5c

A pamiętacie jak Sradek zarzekał się na początku 2024 roku, że kanał MCz i tak ma być skasowany? Zgadnijcie kto nie dotrzymał słowa i eksploatował Konona do jego śmierci, ale nie wiem może @Mariotime ma coś na ten temat do powiedzenia
#patostreamy
deko_gangster - #kononowicz https://www.youtube.com/watch?v=pPlkOAWAl5c

A pamiętacie...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok przedwczoraj, 13:45:12 via Wykop
  • 2
@deko_gangster: i czemu tutaj nie ma tych dziwnych kont, które chętnie Łukaszowi wypominają, że coś powiedział a nie zrobił
  • Odpowiedz
deko_gangster
deko_gangster
przedwczoraj, 12:06:01
  • 30
#kononowicz Ej a pamiętacie jak nietypowcy z discorda pisali, że założenie przez Olo oficjalnego konta na twitterze to jego największy błąd i teraz to dopiero mu narobią opinię wśród polityków? xD
#patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok przedwczoraj, 12:08:53 via Wykop
  • 17
@deko_gangster: Dzięki temu mogli napisać do polskiego związku tenisowego xDD o wpis na Twitterze xDad
  • Odpowiedz
Gramwwowa
Gramwwowa
przedwczoraj, 06:32:15
  • 60
#kononowicz @Messii #patostreamy
Gramwwowa - #kononowicz @Messii #patostreamy

źródło: B21B1C9B-E21C-470C-AC0D-12FDB360C283

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strieelok
Strieelok przedwczoraj, 06:33:25 via Wykop
  • 16
@Gramwwowa: trzeba znowu czekać do niedzieli aż się odpali
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • Stalker Samotnik z Zony

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.07.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking