#kononowicz obecnie diskordowcy, ANTYlateksowi diskordowcy xD, osiągnęli taki poziom że ich multi nie da się odróżnić od multi bogutka, ireczka, sriki, rudego czy innego marginesu popierającego stronę oprawców. Wspaniała metamorfoza, gratuluję dla was @Artok @NicolasLatifi @MrCALVIN @MrSpider prawilniaki i inne lavazy. A pierwszy metamorfozę przeszedł c(Word) lofix, po smskach z mariola. Przypadku c(Word)a pijaka stasia szkoda komentować #patostreamy #manipulacja #ofermy
#kononowicz Bekę przepotężną mam z tzw. discordowców, którym już Olo nie pasuje, a za to cieszą ich jego porażki i przez to kibicują mlecznej ekipie. Kiedyś tak włazili w jemu w dupę, że szok. Teraz, zawiść, złość, chęć zemsty, dowalenie, układanie się z mleczną ekipą. Dla nich lepiej uwalić śledztwo, bo "łoluś już niedobry". I tak najlepsi są tacy, co niby pytają się jak tam Olo, by tylko dowalić swoje
Gdyby ktoś się zastanawiał, jaka jest cena głupoty, poczucia bezkarności oraz swojej wyjątkowości bez pokrycia, to dzisiaj zostało to wycenione na 10 tysięcy złotych. ( ͡°͜ʖ͡°) #kononowicz
Łukasz W. - prawomocnie skazany, I TO DWA RAZY, bo za pierwszym razem mu było mało - przedstawiciel #patostreamy
#kononowicz #patostreamy Nie chcę nic pisać bo i tak pewne osoby zapisują i nagrywają w pełni lajta ale Olo troszkę negatywnie wypowiedział się o futsalu. Nic nie proponuje ale można napisać do PZPN ( ͡°͜ʖ͡°) niektórzy mają doświadczenie ( ͡°͜ʖ͡°)
Kasa do zapłaty, odróbki - to jest dopiero kara! Żadne tam lata w zakładach karnych, odpowiedzialność za zamęczenie czlowieka, działanie na szkodę jego zdrowia, utrata zarobionych pieniędzy, złamanie życia czy chociazby cykliczne nagłośnianie donejtów o treściach 3 literowych w miejscu zamieszkania...
A pamiętacie jak Sradek zarzekał się na początku 2024 roku, że kanał MCz i tak ma być skasowany? Zgadnijcie kto nie dotrzymał słowa i eksploatował Konona do jego śmierci, ale nie wiem może @Mariotime ma coś na ten temat do powiedzenia #patostreamy
#kononowicz Ej a pamiętacie jak nietypowcy z discorda pisali, że założenie przez Olo oficjalnego konta na twitterze to jego największy błąd i teraz to dopiero mu narobią opinię wśród polityków? xD #patostreamy
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 184542
Pobierz