Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: temp_file8627467251572024372
Pobierz- 36
@Marian_Kvtasiewicz: Ja nie mam wątpliwości, że może dociągnąć, ale mam wątlliwości czy dociągnie zanim zadzwoni Helmut
#f1 #f3 to jest bardzo sprytna zagrywka polskich kierowców. Od teraz nie ma już presji, oczekiwań, wszystko wygasło. Więc każda pozycja w okolicy 10-15 miejsca to będzie wielki szum medialny i fanfary sukcesu. Natomiast pierwsza dziesiątka to przymierzanie foteli do F1: może redbull za Pereza, może Visa app racing bull na rozgrzewkę. Sponsorzy kochają takie historie a jak wiecie, bez nich nie ma przeskoków do wyższych serii (
- 49
- 18
- 3
- 8
@adrkan: wchodziłem na tag kilka godzin temu i miałem Cię trochę skrytykować, że przecież nikt tego nie pisze na poważnie, ale teraz przejrzałem resztę i faktycznie są odklejeńcy xD
@adrkan: Ja jestem delikatnie rozczarowany bo liczyłem na miejsce w drugiej a nie w trzeciej 20. Ale pierwszy weekend i będzie lepiej. Helmut do swojego programu ogórów nie bierze. Trzymam kciuki.
- 2
Kacper Sztuka 24.
Piotr Wiśnicki 28.
No nie wyszło dobrze, ale trzymam kciuki.
#f3 #formula3 #motorsport
Piotr Wiśnicki 28.
No nie wyszło dobrze, ale trzymam kciuki.
#f3 #formula3 #motorsport
źródło: 1
Pobierz- 2
@ufo666: Kucharczyk w tej taczce jeździł na równi z bardziej doświadczonymi Loakiem czy Voisinem, którzy teraz są w f3 przed Sztuką ehh
- 2
@ZarejestrowanyMimoWoli: Tymek jeździł w średniej ekipie i cały czas robił ponadprzeciętne wyniki, teraz trafił do lepszej i coś czuje ze może powalczyć o mistrzostwo w tym roku.
- 15
źródło: 1000047832
Pobierz- 0
no nic, pozostaje wierzyc, ze moze sie wjezdzi w trakcie sezonu xd, ale narazie wyglada to slabiutko
#f3
#f3
- 12
- 44






















źródło: temp_file3871564367138672052
Pobierz