• 1
@SamBeliar po pierwszym przejeździe się podjarałem, bo był wysoko i pierwszy w MP. Potem w drugim był drugi, ale myślę sobie 'do trzech razy Sztuka'. A ten konsekwentnie po trzecim był trzeci w MP i prawie ostatni w ogóle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#f1 #f3 to jest bardzo sprytna zagrywka polskich kierowców. Od teraz nie ma już presji, oczekiwań, wszystko wygasło. Więc każda pozycja w okolicy 10-15 miejsca to będzie wielki szum medialny i fanfary sukcesu. Natomiast pierwsza dziesiątka to przymierzanie foteli do F1: może redbull za Pereza, może Visa app racing bull na rozgrzewkę. Sponsorzy kochają takie historie a jak wiecie, bez nich nie ma przeskoków do wyższych serii (
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 #f3 #f123 Kwestia ustawień i wjeżdżenia się. Zdziwiłbym się jakby był wysoko, chociaż liczyłem na środek stawki. Tak czy inaczej pierwsze kwalifikacje i będzie lepiej. Kacper wygrywał z takim tsolovem mimo iż ten miał lepszy team w f4. Jak widzę tag i te opinie to ręce opadają.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrkan: wchodziłem na tag kilka godzin temu i miałem Cię trochę skrytykować, że przecież nikt tego nie pisze na poważnie, ale teraz przejrzałem resztę i faktycznie są odklejeńcy xD
  • Odpowiedz
@adrkan: Ja jestem delikatnie rozczarowany bo liczyłem na miejsce w drugiej a nie w trzeciej 20. Ale pierwszy weekend i będzie lepiej. Helmut do swojego programu ogórów nie bierze. Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
Z tych naszych to wydaje mi się tylko Kucharczyk jest dobry, Sztuka to ewidentnie coś przykombinował rok temu bo najpierw jeździł przeciętnie i nagle w połowie roku coś się zmieniło, nie było to naturalne. I teraz wychodzi szydło z worka. #f1 #f3
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no nic, pozostaje wierzyc, ze moze sie wjezdzi w trakcie sezonu xd, ale narazie wyglada to slabiutko
#f3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach