wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
@YukiTsunoda: wypluj te słowa
- 5
- 3
@odjatakpawlacz: beznadziejny komunikat dali sędziowie
Iwasa XD
#f2
#f2
Hauger przydzbanil niczym Russell na Mugello
#f2
#f2
- 5
- 17
Szybko poszło
#f2
#f2
- 3
Przejadą chociaż że trzy kółka bez SC?
#f2
#f2
@asdf44: witam, chyba nie
Szkoda że nie ma już dickbuma...
#f2
#f2
@Piotr_Rupik: pomimo bardzo złej opinii to gość jednak potrafił być szybki, bez problemu by objeżdżał większość tych ogurkow
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dick_Wilden: + 1 w ciul, jakby nie było kołpaków w F1 to te bolidy byłyby 10x lepsze
- 4
@Projectal: na pewno kozacko by wyglądały, a teraz to takie Tico i Matiizy ze wsi (nic nie mam do wsi)
- 0
Dziękuję! #f2
- 0
Panie realizatorze pooroszem powtórkę startu bo miałem problemy techniczne #f2
@prawa_reka_kubicy: bo jakiś kretyn barierkę postawił przy torze i wielki pan kierowca nie zauważył
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Barierka…
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nissany co w rakietę się zamienił xD
#f2
#f2















#f1