wpisy
Najnowsze
Archiwum
Za co Doohan dsq?
#f2
#f2
@odjatakpawlacz: na pierwszy red flag spowodowany pierwszym wybuchem
@Piotr_Rupik: odpalam
konto usunięte via Android
- 2
@JHardy: wypadek nie wyglądał groźnie a jednak..
@pan_welniak: ziomek chciał sie mercem przejechac
- 0
@Arado-Akbar: mi chodzilo tez o te przetasowanie na koncu
- 1
- 3
XD jakim armstorng byl pewny siebie juz
#f2
#f2
- 2
- 1
- 1
- 2
- 1
Ale Boschung ma pecha xD
#f2
#f2











#f2 #f1