Co to wgl za porównywanie wyścigów do przepisów ruchu drogowego? Może też niech ten z prawej ma pierwszeństwo na torze xDD #f2 #f123
wpisy
Najnowsze
Archiwum

bArrek
- 2
Wyścig teraz prowadzi Brytyjczyk. Teraz warto by było się zapytać czy dyrektorem wyścigu jest Brytyjczyk?
#f2
#f2
- 0
- 4
- 5
Ciekawe kogo ze swoich juniorów Helmut Marko kocha najbardziej...
#f2
#f2
@YukiTsunoda: Verstappena, to jego prawdziwa miłość
- 1
@YukiTsunoda: stary dziad kocha tylko Maxa, reszte kocha gnoić
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
dlaczego to nie jest czerwona flaga?
#f2
#f2
@odjatakpawlacz: co zrobił?
@Arado-Akbar: Wjechał do pita jak był zamknięty
- 0
konto usunięte via iOS
- 2
Jeszcze 10 okrążeń i Bernt Mejlander wygra jeśli utrzyma to prowadzenie #f2
- 1
Inżyniera chyba znaleźli w paczce chipsów lay's że takie głupoty p------i
#f2
#f2
konto usunięte via iOS
- 1
#f2 komu kibicować?
@snickers111a: SC
@snickers111a: Doohan to największy talent ale dużo pecha jak na razie
- 4








Garaże przeciwatomowe xD