#f1 wykopki siejące ferment jak zwykle do utylizacji
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 15
@Hadolf_Itler: to połowa tagu
@JuzefCynamon: 8 osób tak?
- 20
źródło: temp_file7305936707783575187
Pobierz- 13
#f1 Wiarygodne źródło potwierdzenia kontroli bolidu Czarnego Pana
źródło: temp_file8157085037624267249
Pobierz#f1 czyżby gejowski klub z Maranello miał odwalić gejowski klub z Maranello?
#f1 z tą dyskwalifikacją to info od cezarego ? jak nie to nie uwierze az nie zobacze
- 1
#f1 dajcie już to info po co tak stresować w niedzielne po południa
- 1
#f1 Serio maFIA grasuje w garażu ferrari czy to jakiś ferment?
@Logistyk_z_Cadillaca: Robert Inżynierica
Lewis Hamilton wczoraj:
Słowa dotrzymał. Ferrari nie wygrało nic od jakoś 2 lat. I proszę bardzo, wszedł mistrz, ktoś o weryfikowalnym talencie i odrazu widać rezultaty. Nie chce już nawet tracić czasu na szkalowanie Leclerca, gość po prostu został zniszczony na przestrzeni kilku ostatnich wyścigów przez 41 letniego weterana tak dobitnie że nie ma już czego pisać, scenariusz felipe 2.0, który
“This car is going to win races, I'm sure of it.”
Słowa dotrzymał. Ferrari nie wygrało nic od jakoś 2 lat. I proszę bardzo, wszedł mistrz, ktoś o weryfikowalnym talencie i odrazu widać rezultaty. Nie chce już nawet tracić czasu na szkalowanie Leclerca, gość po prostu został zniszczony na przestrzeni kilku ostatnich wyścigów przez 41 letniego weterana tak dobitnie że nie ma już czego pisać, scenariusz felipe 2.0, który
źródło: image
Pobierz@manifoldboosted: KOZA wróciła
@manifoldboosted: klekle jest wychowany na grandę strategii, dziecko Ferrari. Hamilton ma doświadczenie zdobyte w zespołach które ogarniają strategię lepiej od Ferrari i to może być jego największą przewagą.
#f1 czarny pan jednak dyskwalifikacja.
Nie wiem czy też tak macie, ale ja przed tym wyścigiem nie kibicowałem raczej nikomu. Trochę sympatyzowałem z Ferrari i Oscarem Piastri, ale teraz naprawdę bardzo kibicuje Hamiltonowi i mam nadzieje, że będzie mistrzem świata #f1
@Szybki_bill99: ja kibicuję każdemu kto ma szansę wygrać z norrisem w tym sezonie czyli w sumie wielu osobom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 wspomnień czas

gekon, który spitolił się na p3 cztery okrążenia przed końcem, zaraz robi p1 j--------i xD #f1
#f1 torger znowu knuje
- 2
#f1 CO SIE DZIEJE?
#f1 Hamilton DSQ róbcie screeny
@klamkaodokna: fred im cofnął świętowanie
- 2
#f1 ale będzie grande jak będzie dyskwalifikacja




















ale ból dupala na tagu #f1 i kwik
czy tylko crashstapeniarzy????
Norris trzeci!
źródło: 300px-Confused_Nick_Young
Pobierz