hahahahahahhaha

ale ból dupala na tagu #f1 i kwik
czy tylko crashstapeniarzy????

Norris trzeci!
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lewis Hamilton wczoraj:

“This car is going to win races, I'm sure of it.”


Słowa dotrzymał. Ferrari nie wygrało nic od jakoś 2 lat. I proszę bardzo, wszedł mistrz, ktoś o weryfikowalnym talencie i odrazu widać rezultaty. Nie chce już nawet tracić czasu na szkalowanie Leclerca, gość po prostu został zniszczony na przestrzeni kilku ostatnich wyścigów przez 41 letniego weterana tak dobitnie że nie ma już czego pisać, scenariusz felipe 2.0, który
manifoldboosted - Lewis Hamilton wczoraj: 
“This car is going to win races, I'm sure ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy też tak macie, ale ja przed tym wyścigiem nie kibicowałem raczej nikomu. Trochę sympatyzowałem z Ferrari i Oscarem Piastri, ale teraz naprawdę bardzo kibicuje Hamiltonowi i mam nadzieje, że będzie mistrzem świata #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach