#f1 xddd UPODLENIE RUSSELLA LISTA OBECNOŚCI
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lockup u gekona
czy o tak wiele proszę?
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 leklerk kończ karierę przegrywie, dostałeś baty od wypalonego emeryta, zrób miejsce młodemu Robertowi z Polski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przy pechu Alonso, to nawet jakby poszedł do Mercedesa, to ci by ogłosili, że przechodzą na silniki i podzespoły Hondy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Juz za chwile w wywiadzie po wyscigu Lewis Hamilton i "the best crowd in the world" wypowiadane na kazdym torze na swiecie xD
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach