#f1 Pilne!: Max Verstappen dołączy do Inter Europol Competition na sezon 2027.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

nico-toscani
- 9

Logistyk_z_Cadillaca
via Wykop- 9
@nico-toscani: TU TU TU RU TURBO PIEKARZ
A ja lubię paczeć na licznik obserwujących i na bateryjki jeżdżące w kółko. I c--j.
#f1 #nocnemyslif1sram
#f1 #nocnemyslif1sram
- 3
- 3
@dodi-lukebakio: ciężko, nie mogę rano wstać z łóżka, brakuje motywacji do czegokolwiek
źródło: temp_file4188235130953068158
Pobierz- 8
@MMaros no właśnie miał czas zbudować zespół wokół siebie, zajęło mu to cały rok. Zabrał ze sobą swoich ludzi od fizjo, wymienił inżyniera wyścigowego itd. wszyscy za nim biegali jak Angela bo to wielka gwiazda i świetny PR ¯_(ツ)_/¯ winowlew jak zwykle debil
@MMaros: Winowlew potrafi nieraz gadać z RiGCZem, ale kompleks Kubicy mu trochę to przykrył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
@QRQ: wruci
#f1
Przegiołem co
Przegiołem co
źródło: 1000018054
Pobierz@UsmiechnietyAnon: aaa wściekłeś się czy co aaa
@UsmiechnietyAnon: nie ma odwrotu
@helvetica: uuu antymalkontentyzm
źródło: how-do-you-explain-this-image-to-someone-who-has-never-v0-lc4myyz60qz31
Pobierz@helvetica: kocham ten tag xD
- 5
#f1 Eh, zostało jeszcze pół roku czekania na:
Max Verstappen czujny
Max Verstappen podpisujeeeee kontrakt
George Russell wściekły
Nie słuchamy tego komunikatu
Max Verstappen czujny
Max Verstappen podpisujeeeee kontrakt
George Russell wściekły
Nie słuchamy tego komunikatu
źródło: GH3BtaNXgAAzI0w
Pobierz#f1 ja nie potrafię ale..
czy ktoś z was magicy potrafi tu wpasować twarz sami wiecie kogo?
czy ktoś z was magicy potrafi tu wpasować twarz sami wiecie kogo?
źródło: Harry-Potter-Voldemort-Face-Closeup
Pobierz@lubie_wachac_stopy_siostrze997: EEEEEEEEE
źródło: image
Pobierz@Hadolf_Itler: EEEEEEEEE
źródło: image
Pobierz- 9
4 lata temu Lewis obiecał dodać nazwisko matki. Ciekawe czy po ślubie przyjmie nazwisko Kardashian? To wtedy mielibyśmy Sir Lewis Carl Davidson Hamilton Larbalestier Kardashian.
#f1
#f1
@Gieekaa: lewis carl hamilton
I am Lord Davidshian
I am Lord Davidshian
@Nie_masz_racj_idioto co ten Ludacris
- 0
źródło: Screenshot 2026-06-18 at 21-19-13 kubica sainz - Szukaj w Google
PobierzStan włosów na głowie to
- klub Kubica 55.2% (37)
- Klub Karlik 44.8% (30)
@znin: ech, chciałby człowiek mieć takie zakola jak Kubica, ale wylosował się Sainz
#f1 Dzięki temu, że Audi robi furorę w F1 GP Niemiec może wrucić już w 2027 lub 2028.
Na stole są dwa tory a który woleliby nasi eksperci od grzywek?
Na stole są dwa tory a który woleliby nasi eksperci od grzywek?
Wolę Grand Prix Niemiec na torze:
- Hockenheimring 58.7% (27)
- Nürburgring GP-Strecke 41.3% (19)
- 3
@lubie_wachac_stopy_siostrze997 Nordschleife w deszczu i jeszcze żeby Mick Schumacher w nim pojechał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nordschleife w deszczu i jeszcze żeby Mick Schumacher w nim pojechał
@helvetica: Znając życie, zaraz by się rozbił, zamieniłby się w warzywo i jeszcze mógłby razem ze starym w jednym pokoju sobie potem odpoczywać
I mercedes wycofał się
#f1
#f1
źródło: ke4uguzs638h1
Pobierz#f1 #codziennyromanbilinski
@C_Perez_11 a powiedz chciała byś pójść z Romanem na spacer w pełnym słońcu po Mediolanie a potem schłodzić się wspólnym prysznicem w hotelu?
@C_Perez_11 a powiedz chciała byś pójść z Romanem na spacer w pełnym słońcu po Mediolanie a potem schłodzić się wspólnym prysznicem w hotelu?
źródło: 1000018046
Pobierz@UsmiechnietyAnon: Wolałabym nie, bo tam teraz straszne upały xD
przegrywy będą się ekscytować tym czy ktoś sztucznie nabija obserwujących na tagu. XDD czy wy ludzie nie macie co robić? Jakieś bojkoty odwalacie bo macie inną cyferkę obok napisu obserwuj?
Beka z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
Beka z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
@manifoldboosted: uspokój się
@MrRedz: ale ja np nie chcę lepszego kontentu, c--j mnie obchodzi wasze zdanie o f1, jesteście randomami bez wiedzy jak i ja. To już lepiej schizofrenika ceza a my tutaj memy se róbmy i posty o sraniu i grzywkach
#f1 .
źródło: Screenshot_20260618_200543_X
PobierzCzy chciałbys sie tak przytulic do Aldony ?
- Tak 56.0% (28)
- Nie 44.0% (22)
@JuzefCynamon: Tylko do Roberta
- 3
Ile to by można bolidów w F2 i F3 zasponsorować naszym rodzynkom za tę kasę. :)
#f1
Jak informowaliśmy na początku stycznia, wraz z końcem ubiegłego roku, końca dobiegła współpraca Orlenu z F1. Polski gigant w ostatnim czasie miał umowę z juniorską ekipą Red Bulla. Według naszych nieoficjalnych informacji w ciągu ostatnich dwóch sezonów kosztowała ok. 170 mln zł.
#f1
@TickJackson: kto to
@TickJackson: Ollie nie odpuszczaj na zakrętach gazu























