@MMaros no właśnie miał czas zbudować zespół wokół siebie, zajęło mu to cały rok. Zabrał ze sobą swoich ludzi od fizjo, wymienił inżyniera wyścigowego itd. wszyscy za nim biegali jak Angela bo to wielka gwiazda i świetny PR ¯_(ツ)_/¯ winowlew jak zwykle debil
  • Odpowiedz
przegrywy będą się ekscytować tym czy jakiś emeryt wygrywa ze swoim kolegą z zespołu. XDD czy wy ludzie nie macie co robić? Jakieś wysrywy postujecie bo jeden czy drugi kierowca ma inną cyferkę obok napisu punkty?
Beka z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #f1sram
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 Eh, zostało jeszcze pół roku czekania na:

Max Verstappen czujny
Max Verstappen podpisujeeeee kontrakt
George Russell wściekły
Nie słuchamy tego komunikatu
Piospi - #f1 Eh, zostało jeszcze pół roku czekania na:

Max Verstappen czujny
Max Ver...

źródło: GH3BtaNXgAAzI0w

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4 lata temu Lewis obiecał dodać nazwisko matki. Ciekawe czy po ślubie przyjmie nazwisko Kardashian? To wtedy mielibyśmy Sir Lewis Carl Davidson Hamilton Larbalestier Kardashian.
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 Dzięki temu, że Audi robi furorę w F1 GP Niemiec może wrucić już w 2027 lub 2028.

Na stole są dwa tory a który woleliby nasi eksperci od grzywek?

Wolę Grand Prix Niemiec na torze:

  • Hockenheimring 58.7% (27)
  • Nürburgring GP-Strecke 41.3% (19)

Oddanych głosów: 46

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
Nordschleife w deszczu i jeszcze żeby Mick Schumacher w nim pojechał


@helvetica: Znając życie, zaraz by się rozbił, zamieniłby się w warzywo i jeszcze mógłby razem ze starym w jednym pokoju sobie potem odpoczywać
  • Odpowiedz
przegrywy będą się ekscytować tym czy ktoś sztucznie nabija obserwujących na tagu. XDD czy wy ludzie nie macie co robić? Jakieś bojkoty odwalacie bo macie inną cyferkę obok napisu obserwuj?
Beka z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrRedz: ale ja np nie chcę lepszego kontentu, c--j mnie obchodzi wasze zdanie o f1, jesteście randomami bez wiedzy jak i ja. To już lepiej schizofrenika ceza a my tutaj memy se róbmy i posty o sraniu i grzywkach
  • Odpowiedz
Ile to by można bolidów w F2 i F3 zasponsorować naszym rodzynkom za tę kasę. :)

Jak informowaliśmy na początku stycznia, wraz z końcem ubiegłego roku, końca dobiegła współpraca Orlenu z F1. Polski gigant w ostatnim czasie miał umowę z juniorską ekipą Red Bulla. Według naszych nieoficjalnych informacji w ciągu ostatnich dwóch sezonów kosztowała ok. 170 mln zł.

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach