Mam rozumieć, że do tego wskaźnika dodają się także wojska Osmańskie, którzy wspierają niepodległość Nowogrodowi? Więc jedynym sposobem jest wygrana wojna z kebabami i zażądanie cofnięcia tych gwarancji? Trochę lipa bo są w sojuszu z Francją.
#eu4
#eu4
























- zjadłem 3/4 Novgrodu
- zjadłem wszystkie gówna na granicy z Great Hordą
- wziąłem sojusz z Kebabem
- poprawiam relację z Francją żeby z nimi też wziąć sojusz.
źródło: comment_CbWUVdyMrXt5bAHblmpX2upgnBqpoXTR.jpg
Pobierz3/4 Nowogrodu to licząc w hektarach, ale dewelopmentowo to ok połowę ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli po prostu wygrałeś z nimi jedną wojnę. I wszystkie gówna czyli 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedziałbym, że dosyć standardowy początek