Wpis z mikrobloga

@R0HYPN0L: o czym ty gadasz, przeciez to jest podsumowanie z calej wojny.
@KuterPstragow: @jaqqu7: hm, najpierw podpisalem bialy pokoj z jaunpurem, bo mieli 150k wojsk i ultawilo mi to zadanie. tak sie zastanawiam, czy to nie przez to?
@Myrten A Revolutionary Flag Mod. oprocz tego polecam tez A Revolutionary Borders mod oraz TBARW EXTRA : Transparent political mapmode
@Myrten: czyli wychodzi na to, ze 2mln w sumie. wow. moze jak zrobie achiev na 1mln manpowera to zrobie jakas #!$%@? duza wojne tylko pod ten achievment. oby sie nie bali dolaczac do koalicji
@asenjo: Ruscy jak odblokują wszystkie swoje idee i napędzą "czołg stalina", to nie da się ich już za #!$%@? zatrzymać. Francja to mały fiutek w porównaniu do Rosji, której się pozwolisz rozblobbować na 1000+ developmentu i która nie daje dupy w technologii. Od momentu jak miałem 300k manpoweru już miałem wrażenie, że w sumie jakby cała Europa się na mnie rzuciła, to by tego nadal nie wygrali. Najpierw by ich wyzdychały
@Khaine: aktualnie mam 2200 dev, 600tys. manpowera i w perspektywie mnostwo baraków do postawienia. o ile w starciu 1:1 dostaje niemal zawsze #!$%@?, nawet od polski, o tyle to nie jest problem, bo po prostu zasypuje ich ludzmi
@asenjo: @Khaine: Quality /Offensive/ Deffensive/ inne militarne oprócz quantity dają ruskim niewiele. Gdyby żaden kraj nie brał militarnych to może ruskie by miały równe szanse 1 vs 1 . A tak większość krajów ma z NI bonusy do morali/dyscypliny /combat ability . Ruskim tego brakuje, przez co muszą nadrabiać liczbą. I zwykle wychodzi to perfekcyjnie, bo podczas mojej pierwszej w pełni zakończonej gry w europkę odstawałem z 5 techów za