Pierwsza sesja kampanii Games of Europe 20 już za nami, zapraszamy do oglądania, co GoE ma do zaoferowania! D
PS.Mam nadzieję że przypadnie wam ona do gustu ;)
PPS. Dziś nagrywamy drugą część :)
https://www.youtube.com/watch?v=2NQW28M6rS4
PS.Mam nadzieję że przypadnie wam ona do gustu ;)
PPS. Dziś nagrywamy drugą część :)
https://www.youtube.com/watch?v=2NQW28M6rS4






















źródło: comment_gmV2wkY6gFxdk8IcgmwCqvxp3B81ZaxI.jpg
Pobierz