Mam Problem z moim swarmem. Mają tak duże LD bo Węgry je supportują a ja nie ma jak tego zmienić bo nie ma diplo opcji przerwania tego a węgry mają sojusz z Austrią. Jakieś pomysły ? Węgry suportują tylko Mazowie. Myśle nad farmą prestiżu i pompowaniem go w mazowie ponieżej 50% :/
#eu4
#eu4
























#europauniversalisboners #eu4
źródło: comment_vXmdhvNrGTcKSAwImqsTfx7OKbAZPqbu.jpg
PobierzW sensie, że w FMa :P