#epapieros mirki o co chodzi. Mam vosiha carbon i chce sobie popalić a tu nie działa. Myślę sobie przepalona grzałka no to wymieniłem na nową. Wkręcam i nadal nie działa, no ok to baterię podładuję na maxa. Tak uczyniłem i wiecie co ? Nadal nie działa. Wiecie może w czym problem? Dioda się zapala po wciśnięciu ale grzałka za cholerę nie pali.
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 1
To jak już lecimy z tymi pytaniami to jeszcze ja. Ile mniej więcej może stać baza nikotynowa? Bo tam wcześniej ktoś pisał, że po pół roku nie nadawała się. Problem w tym że nie znam producenta, brałem od @PuRa-Juice to może Ty mi odpowiesz po prostu. #epapieros
- 0
@beer_man: a jeszcze z ciekawosci poszukałem bazy z e-plyny :) kupowałem gdzies chyba w lipcu, data waznosci jest do pazdiernika 2016, ale nie wiem jaka data produkcji, bo nie ma na opakowaniu
- 0
@blackdog: Dobra spoko, dzięki wielkie :) To jest coś jak hangsena podobno, ale w sumie to cholera wie co to, ważne że dobra :)
Mircy.
Padlo pytanie czy robiac baze dobierac skladniki objetosciowo czy wagowo. Jak wy robicie?
Osobiscie nie wyobrazam sobie innego sposobu jak objetosciowo, ale jestem ciekaw jak wy robicie.
#epapieros #epapierosy
Padlo pytanie czy robiac baze dobierac skladniki objetosciowo czy wagowo. Jak wy robicie?
Osobiscie nie wyobrazam sobie innego sposobu jak objetosciowo, ale jestem ciekaw jak wy robicie.
#epapieros #epapierosy
- 1
elo mirki, PG i VG przyszła z techlandlabu ekspresowo
jak preferujecie mieszać (żeby mieć baze 50/50 ) - wagowo czy objętościowo ?
#epapierosy #epapieros #mojliquid
jak preferujecie mieszać (żeby mieć baze 50/50 ) - wagowo czy objętościowo ?
#epapierosy #epapieros #mojliquid
Ma ktoś z Mirców SC Aromamizer? Jaki set polecacie? Zrobiłem claptona 2x7 zwoi na 2,5mm vertical, wyszło 0,44 oma, przeciąg to ma świetny, ale smaku za cholerę... Tzn. strasznie słaby. Dziś podejście nr 2. Polecacie coś zrobić konkretnego?
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 0
@Smooke_pl: Ja na każdym setupie miałem #!$%@? smak- robiłem zwykłego claptona, fused claptona, microcoila na fi 3mm i teraz mam ni200. Na ni200 cieknie mi okropnie, ale boję się wyjąć watę.
No to nie wiem co jest grane, ale Zephyrus na zwykłym setupie z drutu 0,5 i oporności 0,25 ma o wiele lepszy smak, aczkolwiek nie nazwałbym go #!$%@? jeszcze :D.
- 1
Miraski dill życia :D . Mianowicie jest promocja na litrową bazę 100mg. Z tej oto bazy możecie otrzymać 16,6 litra bazy o mocy 6mg. Tutaj macie link Klik
#epapieros #epapierosy #mojliquid
#epapieros #epapierosy #mojliquid
@CruzeN: jeśli jesteś odpowiedzialnym człowiekiem, zdajesz sobie sprawę z tego co robisz to mała szansa, że zrobisz sobie krzywdę - nie popadajmy w paranoję, wszystko jest dla ludzi. Problemem jest to, że niebezpieczna dawka i jej ewentualne przedostanie się poza izolowane środowisko może pozostać niezauważone przez to jak bardzo substancja jest skoncentrowana. Ludzie pracują z gorszymi środkami i żyją, więc cóż - wiesz co robisz. To, co najbardziej budzi moje zastrzeżenia
- 0
@elbankiero: pewnie zatrzymanie oddechu, potem nagłe przyśpieszenie akcji serca, połączone z drgawkami i sztywnością mięśniową.
konto usunięte via iOS
- 4
Chciałbyl podziekowac mireczkom @Hyakinthos i @olgierd420 za polecenie ijust2 :)
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 1
Dostanę gdzieś w jednym sklepie brzoskwinię i granat od TPA? Może ma ktoś do odsprzedania sam granat x2? Zamówiłem wczoraj w edymek.net, dzisiaj zadzwonili, że nie mają;/
#epapieros
#epapierosy
#epapieros
#epapierosy
- 1
#epapieros
#epapierosy
Siemanko, (witam w mojej kuchni).
Zgubiłem Evica-VT, także teraz stopniowo chcę wyjść z powrotem na dobrą drogę.
Wyjąłem z szafy spinnera, ale clearomizery mam na tyle stare, że nie ma już grzałek.
Triton 2 czy Herakles Hydra? Kupiłbym Zephyrusa, ale spinner v1 przecież nie ogarnie 0,6ohm ;))
A może coś innego z kupnymi grzałkami do 150zł?
#epapierosy
Siemanko, (witam w mojej kuchni).
Zgubiłem Evica-VT, także teraz stopniowo chcę wyjść z powrotem na dobrą drogę.
Wyjąłem z szafy spinnera, ale clearomizery mam na tyle stare, że nie ma już grzałek.
Triton 2 czy Herakles Hydra? Kupiłbym Zephyrusa, ale spinner v1 przecież nie ogarnie 0,6ohm ;))
A może coś innego z kupnymi grzałkami do 150zł?
Słyszałem, że w Krakowie gdzieś tanio liquidy można kupić. Ktoś wie może gdzie?
#epapieros #epapierosy #krakow
#epapieros #epapierosy #krakow
@PsyRomancer: W Krakowie stacjonarnie dostaniesz liquidy od Pink Fury - 8 zl za 15 ml. Mi podchodzą bardzo.
- 1
@Klejnot_nilu: ja reklamację robiłem (18.11) i ponoć dziś wysłali nową baterię. czyli wykorzystują na maxa czas. pewnie ze zwrotem będzie tak samo
@Hark: brałem u nich tez ijusta i problemów nie było. Dzwoniłem do nich jeszcze zanim wysłali obecne zamowienie, że dostałem prezent od kolegi i paru rzeczy z zamówienia po prostu nie potrzebuje, że chce zrobić korektę, albo po prostu nie wysyłali i potraktowali to jako zwrot. Pani mi powiedziała, że nie ma takiej opcji, że oni mi wyślą tak jak jest a ja mam im odesłać. Trochę kiepska obsługa klienta no
- 1
Zakupiłem SMOKa TFV4, i moje pytanie czy pociągnie duala coila na Efescie 2500mah 35A, czy lepiej nie ryzykować ?
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
@Brz0za: Jakie zasilanie powiedz i o jakiej oporności planujesz tego dual coila zrobić :). Zresztą nie sądzę, żeby na bazie RBA wszedł jakiś dual na więcej niż 0,5mm drucie, więc nawet jak zrobisz jakiś set 0,2 oma to spokojnie pociągnie na +/- 80W. 0,2 oma -> 4V -> 20A -> 80W teoretycznie, ale musisz jeszcze spadki doliczyć.
Ja mam set 0,25 oma, na 75W daje mi 4,33V i pokazuje, że to
Ja mam set 0,25 oma, na 75W daje mi 4,33V i pokazuje, że to
- 0
Aktualnie mam klon Taifun Scarab z FT. Celu koło 0,5 ohma. Stockowe grzałki z zestawu triple chyba mają 0,2ohm więc chyba też powinien dać radę ?
No i stalo sie. Zestaw startowy dojechal. Lekko zatyka pluca, ale to raczej kwestia przyzwyczajenia. Nie moge przestac palic bo cieszy nieziemsko wielkosc chmury.
#epapierosy #epapieros no i #chwalesie
#epapierosy #epapieros no i #chwalesie
@czlowiekBEZnicka: raczej tak. Jeśli już nie znajdziesz to jakieś pinkfury 3mg też nie powinno cię jakoś palić
- 2
Mirki, jak chcę zamówić sobie iSticka i nautilusa mini, to gdzie najlepiej? e-dym?
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 2
- 1
- 1
@Hark: Ta glicetyna jest bardzo gęsta, czysta w 99,5%.
VG bio baza jest rzadsza, ma 5% wody.
W glikolu też pewnie jest woda.
VG bio baza jest rzadsza, ma 5% wody.
W glikolu też pewnie jest woda.
- 1
@Hark: niczym sie nie roznia. inawera nie produkuje, tylko przelewa, wiec pewnie sami kupuja od jakoegos krakchemu/alchemu/techlandlabu/biomusu; jedyna roznica to jak wyzej: sa drozsi niz biomus/techlandlab. roznice w smaku/lepkosci mozesz zobaczyc na bazach dopiero - w tych od inawery jest troche wody demineralizowanej (zmniejsza lepkosc mieszaniny, dzieki czemu mozna to lac w tanki, no i jest tansza niz glikol. moze sie przelozyc na 'strzelanie' lq i mniejsza chmure), a hangseny mi
Mireczki spod tagu #epapieros #epapierosy
Ile zyczyc sobie za boxa istick 50w + gumowe etui i subtank mini ? Pudelka mam i te bzdety co dolaczaja do czajnika.
Kupione na poczatku sierpnia, zaplacilem cos okolo 330 zl i nie wiem ile krzyczec przy sprzedazy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ile zyczyc sobie za boxa istick 50w + gumowe etui i subtank mini ? Pudelka mam i te bzdety co dolaczaja do czajnika.
Kupione na poczatku sierpnia, zaplacilem cos okolo 330 zl i nie wiem ile krzyczec przy sprzedazy ( ͡° ʖ̯ ͡°)




















Mam 30% rabatu dlatego biorę z wysepki. Zależy mi na tym aby kupować gotowe grzałki.
#epapieros
#epapierosy