@Techies: Jak skręcałeś już grzałki to możesz robić takie same. W Goblinie podoba mi się prostota i to, że jest malutki. Niektórzy narzekali, że wlewanie płynu jest upierdliwe bo trzeba odkręcić śrubkę ale dla mnie to zaleta bo mam pewność, że nie będzie przeciekał. Pale na Evic VTC mini i mi wystarcza do codziennego użytku.
#epapieros mirki o co chodzi. Mam vosiha carbon i chce sobie popalić a tu nie działa. Myślę sobie przepalona grzałka no to wymieniłem na nową. Wkręcam i nadal nie działa, no ok to baterię podładuję na maxa. Tak uczyniłem i wiecie co ? Nadal nie działa. Wiecie może w czym problem? Dioda się zapala po wciśnięciu ale grzałka za cholerę nie pali.
@deadisnotend: jak nie podziała obniżenie pinu grzałki (ta ostatnia metalowa warstwa na dole grzałki - nad nią masz izolator biały albo szary) to pewnie poszło coś w środku parownika, ten model ma to w sobie, że potrafił z dupy przestać działać (chyba w środku kabelki jakieś się rozłączały, ale to w najstarszej edycji) w baterii sprawdź też czy pin się nie zapadł, chociaż ma być ruchomy.
ogólnie jak nic z tego
@beer_man: a jeszcze z ciekawosci poszukałem bazy z e-plyny :) kupowałem gdzies chyba w lipcu, data waznosci jest do pazdiernika 2016, ale nie wiem jaka data produkcji, bo nie ma na opakowaniu
@Smooke_pl: Ja na każdym setupie miałem #!$%@? smak- robiłem zwykłego claptona, fused claptona, microcoila na fi 3mm i teraz mam ni200. Na ni200 cieknie mi okropnie, ale boję się wyjąć watę.
No to nie wiem co jest grane, ale Zephyrus na zwykłym setupie z drutu 0,5 i oporności 0,25 ma o wiele lepszy smak, aczkolwiek nie nazwałbym go #!$%@? jeszcze :D.
@CruzeN: jeśli jesteś odpowiedzialnym człowiekiem, zdajesz sobie sprawę z tego co robisz to mała szansa, że zrobisz sobie krzywdę - nie popadajmy w paranoję, wszystko jest dla ludzi. Problemem jest to, że niebezpieczna dawka i jej ewentualne przedostanie się poza izolowane środowisko może pozostać niezauważone przez to jak bardzo substancja jest skoncentrowana. Ludzie pracują z gorszymi środkami i żyją, więc cóż - wiesz co robisz. To, co najbardziej budzi moje zastrzeżenia
#epapieros
#epapierosy

Siemanko, (witam w mojej kuchni).

Zgubiłem Evica-VT, także teraz stopniowo chcę wyjść z powrotem na dobrą drogę.
Wyjąłem z szafy spinnera, ale clearomizery mam na tyle stare, że nie ma już grzałek.

Triton 2 czy Herakles Hydra? Kupiłbym Zephyrusa, ale spinner v1 przecież nie ogarnie 0,6ohm ;))
A może coś innego z kupnymi grzałkami do 150zł?
Byleby do sierpnia na czymś podziałać :) W sierpniu SX Mini albo inny mod z TC. Ewentualnie kupię po raz drugi Evica VT :)
@dzester: no nie wiem, 10ml starcza mi na 4 dni, kosztuje mnie to poniżej 10 zeta, gdzie paczka starczała mi na 2 dni i kosztowała 15 zeta. Ja tu widzę 2 dychy oszczędności.
@JCash: j.w, dla mnie 2 dychy to duża oszczędość.
@apaczacz: nie pytam o robienie samemu, tylko kupno liquidu.
@Hark: brałem u nich tez ijusta i problemów nie było. Dzwoniłem do nich jeszcze zanim wysłali obecne zamowienie, że dostałem prezent od kolegi i paru rzeczy z zamówienia po prostu nie potrzebuje, że chce zrobić korektę, albo po prostu nie wysyłali i potraktowali to jako zwrot. Pani mi powiedziała, że nie ma takiej opcji, że oni mi wyślą tak jak jest a ja mam im odesłać. Trochę kiepska obsługa klienta no
@Brz0za: Jakie zasilanie powiedz i o jakiej oporności planujesz tego dual coila zrobić :). Zresztą nie sądzę, żeby na bazie RBA wszedł jakiś dual na więcej niż 0,5mm drucie, więc nawet jak zrobisz jakiś set 0,2 oma to spokojnie pociągnie na +/- 80W. 0,2 oma -> 4V -> 20A -> 80W teoretycznie, ale musisz jeszcze spadki doliczyć.

Ja mam set 0,25 oma, na 75W daje mi 4,33V i pokazuje, że to
Aktualnie mam klon Taifun Scarab z FT. Celu koło 0,5 ohma. Stockowe grzałki z zestawu triple chyba mają 0,2ohm więc chyba też powinien dać radę ?
Kupiłem glikol i glicerynę od Inawery, bo byłem przekonany, że to niczym się zbytnio nie różni, ale tak poczytałem, poczytałem i chyba byłem w błędzie. Dokonałem dobrego zakupu, czy jednak dałem ciała? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epapieros #mojliquid
@Hark: niczym sie nie roznia. inawera nie produkuje, tylko przelewa, wiec pewnie sami kupuja od jakoegos krakchemu/alchemu/techlandlabu/biomusu; jedyna roznica to jak wyzej: sa drozsi niz biomus/techlandlab. roznice w smaku/lepkosci mozesz zobaczyc na bazach dopiero - w tych od inawery jest troche wody demineralizowanej (zmniejsza lepkosc mieszaniny, dzieki czemu mozna to lac w tanki, no i jest tansza niz glikol. moze sie przelozyc na 'strzelanie' lq i mniejsza chmure), a hangseny mi
Mireczki spod tagu #epapieros #epapierosy
Ile zyczyc sobie za boxa istick 50w + gumowe etui i subtank mini ? Pudelka mam i te bzdety co dolaczaja do czajnika.
Kupione na poczatku sierpnia, zaplacilem cos okolo 330 zl i nie wiem ile krzyczec przy sprzedazy ( ͡° ʖ̯ ͡°)