Wpis z mikrobloga

Najlepsi są klienci ktorzy przychodzą i mowią "poproszę grzałkę do volisha" i dziwią się że patrzę na nich jak na idotów. Skąd przecież mogą wiedzieć że mam kilkanascie rodzajów grzałek. Inni klienci przychodzą i proszą o liquidy bez smaku. Szkoda że nie mamy baz w sprzedaży to bym takich częstował. Oczywiscie oni myślą że nikotyna bierze się w liquidzie z tytoniu i te wszystkie owocowe smaki to chemia a tytoniowe to czysta natura wyciśnięta z liścia. Byli klienci ktorzy zarzekali się że pół roku działają na jednej grzałce sznurkowej i byli dumni z tego. Zapewne przy urodzeniu ktoś im wykastrował zmysł smaku. Niektórych klientow się pamięta, jeden przychodzi co drugi dzień i rzuca 20zł z hasłem "brzoskwinka". Jak go widzę od razu sięgam na połkę po liqueen intense peach. Panuje silne przekonanie o tym że marki volish to apple wśród epapierosów. Jak propnuję im dobrą batkę z nautlusem to patrzą na mnie jak na oszusta, kończąc z #!$%@? mildem albo p1. Kwestia gwarancji jako ciekawostka - możemy wymienić każda grzałkę, clearomizer czy batkę nawet nie patrząc na paragon, od ręki. I tak wysyłamy do centrali i odsyłają nam nowe bez pytania. Większość ludzi o tym nie wie, i po prostu kupują nowy, nie wiedząc że przepłacają w sklepie stacjonarnym właśnie za taką możliwość.

#opowiescizwyspy #epapierosy #epapieros #mojliquid
Pobierz
źródło: comment_F7SKNaV8EbkPaVRqngxS5SwSjAL7o4R1.jpg
  • 10
@xardas060: chcesz mi przez to powiedziec, ze jak kupilem u Was grzalke do subtanka 0,5 Ohm, i po wkreceniu okazalo sie ze jest 0,1 i cos nie hula, to ze bez paragonu wymienie na nowa (zakup ok 2 tyg temu) ?