Wpis z mikrobloga

Mirki, po totalnej destrukcji mojego nautilusa przymierzam się kupić Kangertech Subbox mini bo jest mały i można łatwo grzałki kręcić, no i cena nie jest z kosmosu jak za zestaw, brać czy wadliwy jakiś? jaki brać do tego aku, dodam ze przez miesiąc będę musiał się przemęczyć z jednym i ładować go kablem (później dopiero ładowarka i dodatkowe akumulatorki) podoba mi się strasznie, nie zniechęćcie mnie zbytnio ;) jak kręcić grzałki będę pytał jak dojdzie do zakupu i zmęczę te w zestawie ;) (tak tak, laik w tej sprawie)

#epapieros
  • 14
@umiar: tobeco hurricane rta za 79 zł na edymie jest. Kupiłem swojemu różowemu na święta właśnie tego evica, atomizer o którym mowie i akumulator. Po tygodniu przyleciała żeby zamówić taki sam zestaw dla jej koleżanki bo jest wniebowzięta. ;-)
@NurekSpawaczAkrobata: akurat huraganu aż tak bym nie polecał, choć sumie w tej cenie warto, ale pyrexowe tubki i możliwość włożenia 2 grzałek robią swoje w bellusie, czy zephyrusie v2.
Evic jak najbardziej na plus, ale warto zaopatrzyć się w 3-4 aku i choćby nitecore i2, bo na 50W i TC ss304 (średnio 30-35W) spokojnie 2-3 aku na dzień schodzą.
@umiar: Wiesz nic dzisiaj nie jest na lata, mam już 2 evic'a, bo w pierwszym wyklikałem przycisk, ale sprzedałem na forum i w sumie na stracie byłem 50zł (170zł za nowy, 120zł sprzedałem), można też naprawić.

Mnie łatwiej robi się grzałki na bellusie (wolę 2 słupki, bo grzałki są na tej samej wysokości), jest większy przewiew (mam cały czas max 1/3, bo jest go masa).
Zephyrus v2 jest ładniejszy i lepiej
@umiar: różowemu kupiłem awt która niby ma 40A, ale to ściema. Na telefonie mi ciężko szukać, ale na forum e-papierosy jest temat z 5 najlepszymi akusami 18650. LG hg2, jakieś 2 samsunga, Sony i właśnie ta awt 40A. Do zwykłego wapowania 20 A to już świat i ludzie. A ładowarki jeśli masz deficyt gotówki nie musisz brać na razie bo z tego co czytałem to ładowanie przez dołączony kabel USB nie