@meras: a occ nie są przypadkiem wertykalne? Na codzień lecę na bazie rba, ale skończył mi się drut i wata, więc na gwałt potrzebuję chociaż tej occ


Na codzień lecę na bazie rba

@Nomadus: czytamy ze zrozumieniem( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@artos: Może działa jeszcze jeszcze kod 'mirosław' 20% do jednorazowego wykorzystania po zarejestrowaniu konta, ale nie wiem, on był do końca ubiegłego roku, ale możesz sprawdzić. Jak potrzebujesz jakieś większe zakupy zrobić za granicę to się odezwij, może jakieś 10% wyrwę dla Ciebie :).
Czy kupując to: https://e-dym.pl/nowosci/1069-subox-mini-starter-kit.html?search_query=kanger&results=48
i odpowiedni akumulatorek przykładowo: https://e-dym.pl/nowosci/1319-oryginalny.html?search_query=akumulator+18650&results=64
Czy to jest wszystko niezbędne, co potrzebuje do początkowego użytkownika bardziej zaawansowanych konstrukcji? Od 2 lat używam prymitywnych epapierosów z tzw. wysepek w hipermarketach i postanowiłem nie odwalać maniany. Czytam, że można ładować poprzez kabel usb. Przeczytałem FAQ, jednak zainteresował mnie ten set, nie interesuje mnie modyfikowanie, ale jak wiadomo apetyt rośnie z czasem. I czy można używać liquidów kupowanych w zwykłych sklepach?
@Humbakos: Różnica cen między Suboxem, a polecanym m. in. przeze mnie zestawem Evic VTC Mini + Uwell Crown (lub podobny atomizer) to jedynie 60zł. To Twoja decyzja, ale moim zdaniem przy takiej różnicy warto ciut dołożyc do lepszego zasilania (bo to z suboxa jest po prostu średnie). Jeśli nie chcesz, odpowiadając na Twoje pytanie: tak, można używać sklepowych liquidów, ale przy takich atomizerach nie polecam palić więcej niż 6mg i polecam
@GaHee: ok, zostałem zainteresowanym ;)
W sumie płyty są lepsze niż zwoje, dodatkowo ta wata jest wtykana po prostu. Kurde, fajne. Ciekawe jak z opornościami i wyborem. W sumie mogłyby być te elektrody wymienne...
Ktoś chętny może na nowego Cuboida w wersji srebrnej?

Dostałem go 21 stycznia z e-dymu, używany 5 minut, jest dla mnie za ciężki i ciut za duży. Mogę go w każdej chwili zwrócić do e-dymu ale lepiej chyba sprzedać jakiemuś mirkowi w o wiele niższej cenie niż aktualnie ma go w ofercie e-dym (199 zł)

Cena:
159 zł (wys inpost polecony - idzie to 3 dni)
lub
165 zł (kurier lub paczkomat).
@GaHee: to bedzie juz 100ml. ;-) a powaznie, to za coile mi sample zrobisz - 50ml to za duzo za troche drutu. jak Ci pasuje taki deal, to jutro wysylam suba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hjrhombre: za duży i za ciężki dla mnie. Generalnie używałem go tyle, że wyciągnąłem z pudełka, włożyłem baterię, wkręciłem parownik i po 5 buchach wrócił do swojego opakowania.
@pavaczek: Wierzę i rozumiem, ale problem polega na tym że kupując oryginał masz pewność że będzie działał tak jak podaje producent, a jeśli nie, to masz gwarancję. Kupowanie podróbek to loteria i o ile można trafić dobrze (tak jak ty), to można również trafić na egzemplarz cieknący albo mający inne bolączki wynikające ze złego spasowania / złej jakości użytych materiałów / miliona innych rzeczy które według mnie nie są warte tych
@wyemancypowany_kojot: za tą kasę nie ma nic dobrego, to spód dolnej półki. To tak, jakbyś chciał kupić narty, ale takie, żeby były szybkie i nie wymagały smarowania za te same 100zł. Zastanów się, czy nie jesteś w stanie dołożyć drugiej stówy, wtedy Twoje wymagania zostaną spełnione. Na ten moment możemy polecić Ci awaryjny sprzęt, ma którym bateria wyczerpie się w kilka godzin o ile masz ochotę.
#epapieros Trochę lipa z tym Cuboidem, waży tyle że można go uznać za niebezpieczny przedmiot i przycisk się blokuje od razu po wyjęciu z pudełka, jutro się dowiaduje co i jak z odesłaniem i biorę vtc mini. Zostawiłbym go do palenia w domu ale ten pier... przycisk, co kilka pociągnięć musi się zaciąć. Ciekawi mnie co ich skłoniło do użycia takiej ilości czegoś ciężkiego w środku, posiadam innego boxa na 2 18650
@Waspin: no przycisk jest #!$%@? niestety, on jest tak jakby deko za mały w stosunku do otworu na przycisk (przez co lata trochę na boki) i czasem jak wciśniesz, to tak jakby jedna krawędź przycisku potrafi zahaczyć za krawędź otworu na przycisk i zostaje w pozycji "wciśnięty" - nie wiem, czemu taką kiłę wstawili, przecież to śmieszne pieniądze, żeby jakiś normalny przycisk był, nawet w isticku50 jest lepszy przycisk i nie