Mirki, dostałem od kumpla e-papierosa. Jest to najniższa półka cenowa: http://allegro.pl/zestaw-e-papieros-ego-super-bateria-2800-mah-i5901994297.html
Ze względu na to, że nie byłem tym nigdy zainteresowany, a miało mi to pomóc tylko w rzuceniu zwykłych papierosów to nie ogarniam tematu.
Problem w tym, że po miesiącu jeden clearomizer się rozciekł, z drugiego czuć spaleniznę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pytanie, jaki clearomizer teraz zakupić? Chciałbym stopniowo przerabiać swój sprzęt i w zasadzie nie wiem
@Tylik: subox jest ok ale chciałbym zobaczyć jak to jest z tymi smakami i dymkiem u innych. Jeśli nie znajdę czegoś sensownego to na początku sam Cuboid + obecny subtank mini tylko użyje niklowych OCC
@Drill: właśnie niestety nie mam rabatu tam :/
Żeby poprawić sobie i innym humor robię małe rozdajo.
Do oddania idzie iStick 20, wygląd z 7/10, w różowym etui 10/10 (dorzucam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Do kogo jest skierowane? Osób, dla których będzie to jako taki upgrade sprzętu (czyli dla tych, którzy biegają z egonami) lub dla osób, które myślą nad rzuceniem zwykłych papierosów na rzecz e-papierosów. Jeśli nie jesteś jedną z nich proszę nie plusuj,
@MrGreeneye: No przecież wiem, ja latam na 0.25 Ohm'a i nie wiem czy może źle wkładam watę ale powyżej 45 watt przy dłuższym zaciągnięciu czuję pod koniec spaloną watę. Co ciekawe gdy ją wyjmuję nie ma na niej śladu spalenia. Wiem, że ta grzałka nie będzie działać na takiej mocy jak te firmowe ale nie wiem też ile inni ludzie na niej wyciągają bo na forach zagranicznych nikt się tym nie
@wielowitamin: Jeśli chodzi o diacetyl to cała sprawa wypłynęła z tego co pamiętam po testach liquidów five pawns(http://ecigarettereviewed.com/Diacetyl-acetyl-propionyl-five-pawns ). Czy jest to realnym zagrożeniem? Nie wiem jaki to będzie miało wpływ w dłuższym okresie czasu. Warto się zapoznać z tym artykułem, jak i z całym blogiem: https://starychemik.wordpress.com/2010/10/25/dwuacetyl-problem-realny/

Btw. Wszyscy tak szumnie wypowiadają się na temat substancji znajdujących się liquidzie, jakby próbowali dowieść, że e-papierosy są zdrowe. Otóż nie, e-papierosy nie
@Grubstone: Sprawdziłem przed chwilą ten patent na RBA do ijusta, tylko oczywiście wszystko tam stosunkowo mniejsze więc trochę roboty było. Problemów co prawda z transportem wcześniej nie miałem, ale dużo lepiej liquid smakuje - co jest pewnie kwestią większego rozwarstwienia waty. Nawet wyczuwam jakieś resztki mentolu którego ostatnio zalewałem przedwczoraj i widocznie na ściankach coś się odłożyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie co jest z tymi grzałkami do Melo 2 ? Chodzi mi głównie o Niklowane- czy jak tam się zwą. Gotowa dorzucana wraz z całym zestawem, już przy pierwszych buchach je*ała jakąś dziwną spalenizną. Nawet kiedy sam kręciłem własne z niklu to też było to samo.
Potrzebuje pomocy w doborze e-papierosa. Nie jestem swiezakiem, mam w uzywaniu takiego sprzetu doswiadczenie, ale ponad pol roku temu zaprzestalem wapowania.

Teraz wrocilem do palenia i potrzebuje jakis dobry sprzet.

Zrobilem sobie rozeznanie i jestem jak dziecko we mgle. Grzalki tytanowe, niklowane, mozliwosc kontroli temperatury... Ominelo mnie pelno nowosci, jednym slowem wypadlem z obiegu.

Budzet, jakim dysponuje to 300 zlotych, chyba ze to bedzie cos bardzo ekstra to moze byc nawet 400
@Krekk: Posłuchaj, jesteś tu #!$%@? praktycznie nowy, ja od początków tego konta siedzę pod tagiem i obserwuję go, doradzam, pomagam i odpowiadam tam gdzie mogę coś wnieść. Wiem jak wyglądał ten tag, wiem jak wygląda od kilku miesięcy i #!$%@? ja oraz pare innych osób chciałyby, żeby nadal był trzymany tutaj pewien poziom jak kiedyś. FAQ było krokiem w tym kierunku, w przypadku tego wpisu jest odpowiedzią na jedno z pytań.
Witam Mirki.

O ile pamiętacie w tym wpisie potrzebowałem trochę informacji co kupić Ojcu na wymianę jego trochę zużytego i ztuningowanego efajka.

Dziś doszła do mnie paczka od jednego z użytkowników wykop.pl
Zawartość paczki poniżej:
http://pokazywarka.pl/yoin7q/

Dlatego też wołam @vgf_
Po wymianie kilku wiadomości stanęło na tym, że ojciec przetestuje to co dostał a z pozostałym sprzętem już wiem co mam zrobić.

W tym miejscu chciałbym Bardzo gorąco podziękować zawołanemu mirkowi. Ojciec
@MrGreeneye: nakrecilem 1.5ohma, nawet sprezyne pod pinem przerobilem, zeby opor nie plywal (mam nadzieje, ze dostatwcznie trwale, ale to sie zobaczy). zawickowany cellulocottonem i zalany probnie, powinien spokojnie podzialac chwile. jedynie nie pamietalem o zalozeniu srubki do regulacji airflow, ale jest instrukcja - mysle, ze jak bedzie potrzeba, to dadza rade :-)
@goferos
Muszę cofnąć swoje pozytywne zdanie o Tritonie 2. Trafiłem na początku w dobry ciężki liquid, po przeskoczeniu na bardziej owocowe smaki stwierdzam z całą pewnością że Triton 2 to jeden z moich najgorszych tanków.
Jakoś wykonania i system napełniania 10/10, niestety smaki są totalnie płaskie nie ważne czy to własny, kręcony coil czy gotowa grzałka (testowane Ccell, czerwone 0,5ohma (kanthal?), 1.8 i ni200 0,25 = wszędzie smak metaliczny, prosty, bez głębi (w
@DziQ86:Zawołasz na jakąś opinie o Crownie?Mam Criusa v3 i zastanawiam się nad zmianą na coś z gotowymi grzałkami,żeby tylko lać i być zadowolonym bez zbędnych zabaw.
Witajcie Mirki. Po paru gorszych podejściach do e-palenia, głównie przez e-papierosy krzaki, zamierzam do tego tematu wrócić z troszeczkę większym budżetem. Ogólnie rzecz biorąc człek ze mnie prosty, więc nie chce się bawić w mody, kręcenie grzałek itp. W oko więc wpadł mi Joyetech Ego One Mega - odkręcam, zalewam, zakręcam - palę. Cumpel miał wersję 2200 1.8ml, e-papieros idealny, prócz baniaka, który był maluśki, stąd padł wybór na wersję Mega. Cena
http://poster82.pl/nowości/endura-t18-kit-detail.html
@safiank: prosze. taniej i mniej czekania. a mocniej to evic mini, albo cuboid (zapas mocy, gdybys chcial poszalec kiedys, ale tez wiekszy i ciezszy; kwestia gustu). co do atomizera, to jest tona opcji. na gotowe grzalki - uwell crown jest spoko, zephyrus v1/v2 tez bardzo spoko. z nowszych ciekawy (i dosc tani) jest cleito od aspire, ale nie wiem, jak z jakoscia grzalek (konstrukcja podobna do tych w prism tank
#epapieros #epapierosy

Dla tych, co posiadają Evica VTC Mini - mam problem z dość często pojawiającym się komunikatem "atomizer not found" na bazie RBA w parowniku od ijusta. Wczoraj jeszcze delikatne wykręcanie/wkręcanie atomizera działało, dzisiaj już nie. Na baterii od ijusta śmiga, a na evicu śmiga tylko na grzałce fabrycznej - coś tej bazy mi nie chce czytać mimo że wcześniej było ok. Jakieś rady?
#epapieros #epapierosy

Dla tych, co posiadają Evica VTC Mini - mam problem z dość często pojawiającym się komunikatem "atomizer not found" na bazie RBA w parowniku od ijusta. Wczoraj jeszcze delikatne wykręcanie/wkręcanie atomizera działało, dzisiaj już nie. Na baterii od ijusta śmiga, a na evicu śmiga tylko na grzałce fabrycznej - coś tej bazy mi nie chce czytać mimo że wcześniej było ok. Jakieś rady?
#epapieros #epapierosy

Dla tych, co posiadają Evica VTC Mini - mam problem z dość często pojawiającym się komunikatem "atomizer not found" na bazie RBA w parowniku od ijusta. Wczoraj jeszcze delikatne wykręcanie/wkręcanie atomizera działało, dzisiaj już nie. Na baterii od ijusta śmiga, a na evicu śmiga tylko na grzałce fabrycznej - coś tej bazy mi nie chce czytać mimo że wcześniej było ok. Jakieś rady?
#epapieros #epapierosy

Dla tych, co posiadają Evica VTC Mini - mam problem z dość często pojawiającym się komunikatem "atomizer not found" na bazie RBA w parowniku od ijusta. Wczoraj jeszcze delikatne wykręcanie/wkręcanie atomizera działało, dzisiaj już nie. Na baterii od ijusta śmiga, a na evicu śmiga tylko na grzałce fabrycznej - coś tej bazy mi nie chce czytać mimo że wcześniej było ok. Jakieś rady?
#epapieros #epapierosy

Dla tych, co posiadają Evica VTC Mini - mam problem z dość często pojawiającym się komunikatem "atomizer not found" na bazie RBA w parowniku od ijusta. Wczoraj jeszcze delikatne wykręcanie/wkręcanie atomizera działało, dzisiaj już nie. Na baterii od ijusta śmiga, a na evicu śmiga tylko na grzałce fabrycznej - coś tej bazy mi nie chce czytać mimo że wcześniej było ok. Jakieś rady?