@blackdog: Zobacz na fotkę wyżej - ja osobiście pierścienia w ogóle nie ściągam, a pomaga on zakryć watą kanały. Wata nie może być upchana w kanałach, tylko tak właśnie je zakrywać.
Dostałem parę dni temu paczkę, na chłodno mogę już stwierdzić że cuboid jest świetny. Tak, jest ciężki, ale w pozytywnym sensie, po prostu czujesz że trzymasz coś porządnego w łapie. Tak, można nosić go w kieszeni, chyba że jesteś chłopcem z niedowaga i chodzisz w spodniach po starszym bracie, to zgoda, szelki mogą być potrzebne. Po drugie rozmiar. Jest naprawdę super poręczny i nie jest wcale taki wielki. Szczerze to nawet Evic
Pobierz Cummykaze - Dostałem parę dni temu paczkę, na chłodno mogę już stwierdzić że cuboid j...
źródło: comment_V0Vofr7YOU1M7XQ6geQhLaArVe0eNppc.jpg
Mam do sprzedania Subox Mini Starter Kit.
- kolor czarny
- używany jakieś 9 miesięcy, ale wypalone na nim było maksymalnie 100 ml liquidu
- dorzucam aku awt 3000 mAh 40A
- 3 małe odpryski
- w zestawie obie grzałki occ, niestety obie są zalane (jedna używana 2 dni, druga zalana i nieużywana)
- baza rba jest
- brak dripa
Cena 150 zł.

Nie wiem co tu więcej napisać. Mod używany przez
iesięcy, ale wypalone na nim było maksymalnie 100 ml liquidu

- dorzucam aku awt 3000 mAh 40A

- 3 małe odpryski

- w zestawie obie grzałki occ, niestety obie są zalane (jedna używana 2 dni, druga zalana i nieużywana)


@Soczi:

nic nie chce mówić, ale w edymaju fabryczna nówka sztuka

https://e-dym.pl/pl/promocje/1970-subox-mini-starter-kit.html

kosztuje 179, nie wiem, czy ktos sie pokusi żeby oszczędzić 29 zeta za 9 miesięcy używania moda bez gwarancji plus
@fazjoszi: szkoda, że i tak większość wyłapie formaldehyd, acetaldehyd czy akroleinę i nie doczyta nawet do końca. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja oraz pewnie duża część świadomych waperów, zdaje sobie sprawę z tego, że epapierosy nie są w 100% zdrowe, ale na pewno są znacznie lepsze dla zdrowia i otoczenia niż analogi o czym nawet pan Sobczak pisze w podsumowaniu.
Siem Murki,
składam zestaw pod RBA na FT dla mojego Crowna. Nigdy jeszcze nie kręciłem. Jaki drut(y) powinienem wziąć? Muji zawsze spoko? Coiling Tool potrzebny czy olać? Jakieś inne must have?
Będę dopiero nieśmiało zaczynał, więc póki co buildów z twisted stapled double clapton nie przewiduję ( ͡º ͜ʖ͡º).

#epapieros #epapierosy
@m65jacket: powiem tak - kręciłem na takim coilerze typu 1 pręt o zmiennej grubości i było ok, ale trudnawy montaż (jak grzałka w pionie na przykład). Kręciłem na klonie Kuro ale cienki drut się nawija w szpulkę. W efekcie kręcę ręcznie na klonie Kuro ;) Co do wicków polecam FiberFreaks - tylko nie bawełnę a tą celulozę - jest mega - lepiej transportuje i jak walniesz dryhit to nie bobrem a
Wygrałem pierwsze w swojej karierze #rozdajo i obiecałem zrobić mały unboxing, pierwszy w swoim życiu, także przepraszam za wszelkie niedociągnięcia. Polecam firmę @beehoney #beehoney która sprzedaje liquidy do #epapieros i zapraszam do zobaczenia unboxingu.

Dodałem na dailtymotion bo tak i nie da się tu dodać jako filmik, nie wiem czemu, na głównej działa tu nie:

WIDEŁO
Właśnie dostałem drut Drut SS316L 0,3, ukręciłem na aromamizerze dwie grzałki, wyszło 0,7oma, ustawiłem na Cuboidzie tryb SS316 zablokowałem rezystencję i ustawiłem moc 30W, temperatura była ustawiona na 250 stopni. Problem jest taki, że aromamizer praktycznie nie daje chmury, ot drobna mgiełka. Ktoś wie co spartoliłem? Dodam, że nie mogę dojść jak ustawić inną temperaturę na cuboidzie, kiedy wciskam przycisk trzy razy mogę tylko blokować grzałkę i przesakiwać pomiędzy trybami, ktoś co
@MilyMarian: Grzałkę blokujemy tylko wtedy gdy jest chłodna, inaczej zablokuje się na wyższej rezystencji i będzie odwalać takie cyrki;)
Na przyszłość: Jeśli mod będzie przeskakiwał z trybu TC-SS na VW to znaczy, że najpewniej masz je nierówno skręcone. Jeśli oporność i tryby pracy przeskakują po jakimś czasie, to najwyższy czas na przepalenie/wymianę drutu.