@Oszczer: 2 lata doświadczenia to nie tak wiele, ale wiadomo, że nie każdemu się chce.
@znienackowy: To ładnie że zszedłeś z mocy, na modach się schodzi do 0 (aczkolwiek ja obecnie jestem na 1,5 a zaczynałem od 24) Jeśli ten pet Ci pasuje to nie ma sensu zmieniać, jak padnie to pierwsze co to pytaj na mirko co kupić- pomożemy (i nie bierz ajdżasta:)) Zedytowałem bo źle przeczytałem :p
@Typowy_polak: Ja właśnie zdobyłem 3 refy i zmieniłem zamówienie z 6 butelek na 11, ciekaw jestem czy mi przyślą 11 za free. Pytałem o to na mirko, ale nikt nie odpowiedział, więc trzeba poczekać i się przekonać.
@MaQwa: jestem zrażony do Pillarsów ze względów zawodowych, jak odchodziłem z Qloc, ludzie moich ludzi to ostro wałkowali i miałem za dużo spoilerów i za dużo kłopotów związanych z projektem, żeby teraz cieszyć się tym jeszcze raz.
@Makku11: Mówisz o tym gównie u góry przy ustniku? Bezużyteczny gadżet, przez który tylko tank jest większy. Spłyca smak liquidu i opłaca się go używać jedynie na 100W+ (plus minus, i tak prawie nikt w ten sposób nie używa RTA, bo to więcej problemów niż przyjemności).
I zaślepka na single coil, fajny dodatek, ale nadal pewnie użyty raz żeby zobaczyć. Po co kupować tanka na dual coile (cała jego budowa jest
@jjarik: 15 bodajże, standardowo w tej kategorii, ale te starczają na trochę dłużej niż te od Crowna (Crown to jakiś tydzień, Cleito 1,5-2tyg.). Rba raczej nie ma i nie miałby większego sensu. Cleito jest mega prosty, dół z kontrolą airflow, grzałka w środku spełnia też funkcję komina, do tego pyrex i góra żeby się całość trzymała. Napełnianie od góry. Mega prosty i moim zdaniem dzięki tej prostocie dobry atomizer, nie ma
#epapieros #epapierosy
Jak nazywa sie srubokret ktorym rozkrece isticka ?
W nocy stal pionowo a subtank postanowil sie rozplakac i caly liqiid poszedl dolem, zalal mi calego boxa. Teraz nie chce sie wlaczyc ale pod ladowarka normalnie dziala i widze ze co wytre w okol gornego capa to i tak jest wilgotny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@edit Wlaczyl sie ale przycisk mocno sie zacina
@bedels: Subtanka mam i sobie chwalę. Rba kręci się łatwo i dodatkowo dostajesz zapasowe szkiełko, uszczelki i śrubki. Tylko uważaj jeśli będziesz kupował na allegro bo jest masa podrób - sam taką kupiłem, ale na szczęście udało się oddać. Na e-dymie maja oryginały jak coś.
#epapieros #epapierosy #mojliquid Mirkeczki na reddit był wpis o truskawce, polecali dla osób nie wyczuwających tego aromatu dodanie sucralose, wiem że to słodzik osobiście używałem tylko EM, ktoś używał coś poleca? Dodaje się taki slodzik w płynie ze spożywczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
VapMirki mam za sobą ok. 30 singli samogonu więc można powiedzieć że trochę już tego przemaiłem. Próbowałem kilka razy mixować ale nigdy nie byłem usatysfakcjonowany. Macie może jakieś swoje sprawdzone receptury. Chodzi mi głównie o owoce ale cheescake,, vanilia też jakieś mogą być.
Od siebie mogę polecić
double chockolade + banan + sweet
arbuz candy + bubble gum
lemonade + menthol
banan + truskawka + kiwi
dupy może i nie urywają ale
@Domenico:
BLACK POMPOM
- Blackberry / Black Currant TPA 6%
- Cytryna Inawera - 0,5%
- Pomegrate TPA 8%

Blue Strawmelon
6% Blueberry Wild (TPA)
4% Strawberry (Ripe) (TPA)
6% Watermelon (TPA)

Fuzzy Dragon
7% Dragonfruit (TPA)
7% Peach (TPA)
2% Raspberry (Sweet) (TPA)

Blue Voodoo clone
10% Juicy Peach (TPA)
5% Raspberry (Sweet) (TPA)
5% Sweetener (Sucralose) (TPA)

Tiger's Blood
- Coconut (TPA) 1.5%
- Strawberry (TPA) 12%
- Watermelon
@Domenico: Dla mnie ADV, wykurzyłem tego już z pół litra i się nie nudzi - 'nana cream. Dragonfruit delikatnie czuć, najbardziej właśnie truskawkę na finiszu, taki krem truskawkowo - bananowo - gruszkowy. Zwykłej truskawki z TPA nie dostaniesz, ale wersja ripe również się zajebiście nadaje. Z dragonfruitem możesz spróbować również sucker punch - to taki dość delikatny smak, nabierający na zróżnicowaniu zależnie od tego na czym kurzysz. Pamiętam że na
#epapieros #epapierosy i teraz już bardziej o wiele #coilporn
Przyszedł Gryf. Będę robił cross test Griffin vs Aromamizer - Kanthal 28g twisted*2 owijka 32g 6 zwojów, okolice 0,4ohm obie.
Ze względu na specjalizację tanków Gryf idzie poziomo, Aro - pionowo. Na razie Gryf jest fajny ale może to być fascynacja nowością, chcę przecoilować Aro dla równych szans i zrobić spokojny test smaku (na dobrych liquidach z Vape expo), chmurę, temperaturę itd. Jutro
Pobierz Waspin - #epapieros #epapierosy i teraz już bardziej o wiele #coilporn
Przyszedł Gryf...
źródło: comment_HtwXKLPwAw5O8xQHyuLewwgx2ZvksUHw.jpg
@beer_man: to, co pokazałeś to paralell, mój ma skręcony środek (z Geekvape'a jest). Skręcić równo i owinąć nie dam rady, nie mam wiertarki a 5m (15ft tam jest) to ok 75-100 grzałek.
http://www.wykop.pl/link/3058843/nie-bedzie-mozna-palic-e-papierosow-w-miejscach-publicznych/
ta logika wykopków mnie miażdży z jednej strony miliony wpisów
"#!$%@?Ć PALACZY KTO TAK MYŚLI ŁAPKA W GURE" z drugiej pod takim artykułem oburzenie jak to można traktować ich święty zwyczaj puszczania chumurek na równi z TYM OD LOBBYSTÓW "ANALOGÓW"


wstyd mi za was użytkownicy tego portalu
#papierosy #epapieros #oswiadczenie
Pobierz penismighterthanthesword - http://www.wykop.pl/link/3058843/nie-bedzie-mozna-palic-e-...
źródło: comment_yXb2wScZ913VfVRs6IBCrB1DMfZuiKXk.jpg
@IsraelKilman: ja wapuje ponad 7 lat, też w życiu nie spotkałem nikogo, kto by kopcił w kinie czy w komunikacji miejskiej, większość waperów traktuje to na równi z fajkami, jak wiedzą, że komuś to przeszkadza, to odchodzą na bok, albo wychodzą wręcz na zewnątrz, przecież to podstawowe zasady kultury
Witam. Mam możliwość kupna (nie wiem jeszcze za ile i w jakim dokładnie stanie) dripper "Hellboy". Co o nim powiecie, dobre to w ogóle? Nie miałem nigdy drippera a chciałbym kupić, a że się okazja trafiła to myślę nad kupnem. Jutro mam go obejrzeć i powiedzieć czy biorę. Brać? Tak jak napisałem nie wiem do końca w jakim on jest stanie ale wiem, że nie dostane w "gratisie" zapasowych śrubek i uszczelek.