Witajcie Mireczki. Dziękujemy za zainteresowanie naszym małym konkursem.
Oto wyniki naszego pierwszego rozdajo:
Nagrodę główną w postaci #epapieros KangerTech Nebox + Bateria od lg oraz zestaw 10 naszych liquidów wędruje do użytkownika o loginie: @MaQwa
Gratulujemy!
Nagrody pocieszenia w postaci jednej sztuki dowolnego liquidu z naszej oferty leci do:
@Parysus
@ryzy
@dbombowy
@Poprawie
@PiwoMiStygnie
@anddom03
@Ahalmaha
@NoSiemanko
@makzy
@mowiejakjest
Gratulacje.
I nagroda w postaci 2 liquidów z naszej oferty wędruje do snajpera
ja zawsze wożę w kosmetyczce obok np płynu do soczewek (500ml) ale buteleczki mam maksymalnie 2-3 po 20ml. i nic się nie działo
Z góry wiem, że będzie lincz, ale czy ten zestaw jest wart kupna na początek? http://allegro.pl/50-2x-e-papieros-exclusive-c5-ego-1550mah-30ml-i5242292611.html Ewentualnie czy moglibyście coś innego polecić na niski budżet (do 100 zł), przeglądałem wcześniej trochę wątków, IJUST jakoś mi nie pasuje. Jak przeglądałem stoiska stacjonarne to w oko wpadł mi jakiś mild za 99 zł, ale nie znam się całkowicie, więc proszę o doradzenie. Wiem, że warto wydać więcej kasy, ale to tylko na początek, przejściowo,
Moi Drodzy, moja pierwsza przygoda z kontrolą temperatury jaki i Hcigarem Vt200 zaczęła się wczoraj. Na OBS Criusa nakręciłem dual 6zwoi 2.5mm średnica, a drut to ss316l 0.5mm - oporność na wismecu 0.11, a na dna 0.09. Ustawiłem escribe dając krzywą tą: https://drive.google.com/file/d/0BwNevi ... ZmOUU/view i na 260 stopniach C i 35w mocy oraz 40w preheat na 6.5 (intensywność) maks 2 sekundy nie czuję takiego smaku co na poprzednich claptonach na criusie.
@karoleeek: jak wyżej, SS 0.4, 7-8 zwojów na 2.5mm (na takim setupie lecę i jest wg mnie bardzo dobrze), w Criusie nośnika daj tyle, żeby nie było go widać w otworach. Co do escribe, nie pomogę, bo nie mam i się nie znam, odsyłam do Google i for.
@Tylik: no nie wiem ziomek, z tego co kojarzę, to na dniach ma wychodzić Griffin v2, z dodatkowym airflow controlem na top capie, dodatkowo w sprzedaży maja być tez same capy, żeby można było dołożyć do starych Griffinów, konkurencja wypuszcza coś mega podobnego czyli Gemini, co do materiałów, to raczej większość parowników jest wykonana po prostu z jakiejś odmiany SS

@dzejkuo: za 110, to nowego spokojnie idzie ogarnąć bez problemu
Fizyki nie oszukasz


@xardas060: chyba o chemie Ci chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z absolutem tytoniowym to miesiąc. Owocowe jedno czy dwu składnikowe to nawet 24h. Wieloskładnikowe(owocowe, deserowe itd.) bez absolutu tytoniowego to około 2 tygodni.

Przyśpiesza się poprzez:

- podgrzewanie ( gotuje się buteleczkę w wodzie przez określony czas)
- mieszanie w specjalnych mieszarkach
- wietrzenie (odkręcony płyn w szafce)

Zabiegi wyżej wymienione dają i tak
#epapieros #epapierosy #mojliquid
Wracam właśnie z Vape expo w Warszawie.
Targi na zadupiu, ale atmosfera bardzo miła, gigantyczne chmury, wyluzowani ludzie.
Po stronie strat - wydałem ok 150zł (w tym 40 za wjazd i bilet), nie kupiłem sprzętu (był drogi - drippery po 200+zł, niby made in juesej no ale chińskie są po 35...). Widziałem Fuchai 200W, za 200zł, snow wolfy i Sigeleie w podobnej cenie (pewnie wieczorem będą nawet za 150,
Pobierz Waspin - #epapieros #epapierosy #mojliquid
Wracam właśnie z Vape expo w Warszawie.
Ta...
źródło: comment_1QUk874DyynSd5VW3gTiRYPFIBzZAens.jpg
@beer_man: nawet na tagu było ze 2 tyg temu pisane
@Tylik: powiem tak - było sporo poważnych ludzi, gimby raczej nie ale "ledwie 18" już całkiem dużo. Masa ludzi leciała do stoisk, sama sobie wkręcała testowe smaki, tak ostro "na bydło", byle się napalić. Jak gadałem płynnie po angielsku i chciałem kupować, widać było uśmiech ulgi u obsługi - w ogóle 3/4 próbek za darmo dostałem na hasło: "Chcę kupić
Znalazłem przyczynę cyrków, które odstawiał mój SMOK M65 i prawdopodobnie udało mi się ją usunąć. Mianowicie podczas wapowania blokował się i cały czas grzał, albo szalał po menu i zmieniał tryb na mod albo niekiedy się nawet sam wyłączał. Powodem okazało się źle obsadzone gniazdo pinu dodatniego (stykającego się z + baterii), a przez to zbyt mały otwór na przewód B+. Otwór w korpusie (zewnętrznej pokrywce SMOK'a) nie pokrywał się z otworem
Pobierz d.....r - Znalazłem przyczynę cyrków, które odstawiał mój SMOK M65 i prawdopodobnie u...
źródło: comment_ugm9DqZnCgHAUIIUXfNPGeBTj8ABevHf.jpg
#epapieros #epapierosy

Wiec tak Mirki mam na sprzedaż 6 lq od seduce juice, zamowilem na próbe, 4 smaki idą juz do mnie w wiekszych buteleczkach i podaje dalej. Kazdy smak został zalany raz, w każdej butelce zostało 7-8 ml. 12mg. Wrzucilem post na grupe rownież, chociaż bylbym bardziej sklonny puscic to jakiemuś Mireczkowi :) Najlepsza oferta jak narazie - 70 cbl wołam @wzr1one @hjrhombre, gdybyscie byli zainteresowani
Pobierz Sypu - #epapieros #epapierosy

Wiec tak Mirki mam na sprzedaż 6 lq od seduce juice,...
źródło: comment_nEkZHD2GUCI5J6u2KZaVrOwf89UWe5bQ.jpg
@Makku11: jeśli jarasz na TC (ss316) to co do milimetra, jak zwykły kanthal to mogą się odrobinkę różnić, ale będą się krzywo nagrzewały - lepiej posiedzieć nad tym trochę, bo później liquid może lecieć do ust, czy coś.