Miraski z #epapieros #papierosy #edym

czy na tej batce: https://e-dym.pl/pl/promocje/1494-istick-20.html
mozna dobrze palić na tym: https://e-dym.pl/pl/promocje/239-aspire-et-bvc-clearomizer.html?search_query=bvc&results=20
Dostępne są oporności 1,6-2,4

Szukałem baterii zwykłej lepszej ale ten mod na normalnym akumulatorze robi robotę.

Palę na spinnerII oryginalnym, na 4,3v można bezpiecznie palić na tych klirach. Jak wyschną to się spalą oczywiście ale to można zrobić i na marketówce.
@wielowitamin: afair 1.6 ohma w bvc spokojnie mozesz puscic na 4.2v (~11w), wiec nie widze problemu. 2.4ohma w bvc nigdy nie mialem, ale generalnie kazda grzalka ktora mialem dzialala dobrze w zakresie 3.8~4.2v, wiec nawet taka opornosc powinna hulac na isticku (choc przy 2.4ohma nie przekraczalbym 7w raczej).
Hej Mirki.
Mam pytanie a zarazem chyba problem z evicem vtc mini. Od trzech miesięcy pięknie mi służy wraz z crownem, lecz wczoraj o mało co nie dostałam zawału. Byłam na zakupach i cały czas czułam dziwny zapach spalenizny przez około pół godziny. Płacąc za zakupy zauważyłam, że to zapach z mojej torebki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Evic był na maksa ciepły wraz z crownem i śmierdział strasznie.
Pobierz sylwii - Hej Mirki. 
Mam pytanie a zarazem chyba problem z evicem vtc mini. Od trzec...
źródło: comment_CjIkTk2l9yHaBpDE4efNnQ9LS2228JLM.jpg
@sylwii: mam to samo. bawilem sie niklem/tytanem/ss i nic smakowo nie pobilo dobrze ukreconej grzalki z kanthalu albo ss w trybie power. a crown ma swietne fabryczne grzalki pod power.
@vgf_: uff uspokoiłeś mnie, że nie tylko ja tak mam. Rzeczywiście grzałki są świetne chociaż ostatnio trafiłam na partie fabrycznych 0,25ohm które mały chemiczny posmak przez 10 - 20 zaciągnięć, na 0,5 ohm jest super.
@CitroenXsara: szkoda, ze ciezko znalezc dziennikarstwo na wysokim poziomie. tani hype gora. fajnie, ze pisza o szkodliwosci ep, bo te niewatpliwie neutralne dla zdrowia nie sa, ale... propyl glikolu? gdyby nie fakt, ze glikol propylenowy w tej samej formie stosowany jest od dawna w inhalatorach (nebulizerach?) dla astmatykow, to nawet nieudolne tlumaczenie moznaby zlozyc na karb... czegos tam. nie, w sumie nie mozna by. palenie w zamknietych pomieszczeniach? badania przeprowadzone w
W nawiązaniu do tego i tego wpisu. Kupiłem pierwszy w życiu sprzęt, który nie jest penem, ani egonem i dzielę się wrażeniami po zmianie technologii. Eleaf iJust 2 (wiem, żadna rewelacja).

1. Czemu nikt mi nie powiedział, że on jest taki głośny? W pracy mnie zabiją :)
2. Temperatura - dym zaraz przy wylocie driptipa wręcz parzy. Wiedziałem, że będzie ciepły, ale nie aż tak. Muszę na nowo opanować technikę palenia.
3.
@blinkin: a, jeszcze:
- grzałki masz 0,3 i 0,5 ohm (ijust2/melo2), te same grzałki za 15zł z logo Mild Wave (są 1:1 identyczne, tylko brandowane, jak nie ma sytuacji krytycznej nie ma sensu przepłacać).
Do tanka pasują też grzałki z Tritona i Vaporesso (ale wtedy baza nie dokręca się o 1/4 obrotu i jest mniejszy airflow, nie ma sensu). Są też grzałki ijust2/melo2 ni200 0,15ohm i Ti 0,5ohm do kontroli temperatury
#epapierosy #epapieros
Na e-dymie pojawił się Griffin. Chciałem poczekać na Gemini ale jak to bywa, ten uczuć "jaki ja jestem #!$%@? z tymi e-papierosami :)" i kupiłem Griffina

Przy okazji mam na sprzedaż Bellusa jeśli ktoś zainteresowany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Witajcie.

Kupuję swojego pierwszego epapierosa, który nie jest egonem (pomijam początki i rozmaite peny). Na E-GO od Kinga paliłem płyn 11 mg. Czytałem, że do subohmów (a takim jest kupowany przeze mnie Eleaf iJust 2) należy zmniejszyć moc dwukrotnie. Czy to prawda?

Zamówiłem już niestety bazy (pierwszy raz) 12-tki i jeśli to konieczne dokupię zerówki i będę mieszał. Tu kolejne pytanie - jest sens kupować bazę od King Ecigar? Mam po prostu
Miraski z #epapieros i #epapierosy jaką baterię sobie zakupić za 70-100zł ?? Coś co będzie działało i się nie będzie psuło?

8 miesięcy temu kupiłem dwa vapros spinner 2 i farba z tego schodzi, jedna się dzisiaj spierdzieliła, rozebranie do naprawy - cóż. Trudne. Finalnie wywaliłem bo niby polutowałem ale śmierdział plastikiem przy wapowaniu. Nie trzymają już jak nowe.

Co zamiast spinera? regulacja napięcia mi bardzo odpowiada. Palę głównie na bvc aspire
@tomekamila: próbowałem kupić mimo nieintuicyjnego dla mnie kształtu. Promocja się skończyła niestety szybko, dzwoniłem, ściągnęli ofertę.

miraski z #epapieros jaka bateria za stówkę się nada? kozackiego moda na dwóch bateriach już pewnie nic nie przebije ;)
Siemka,

Vaperzy co myslicie o tym zestawie SUBOX
Nie jestem specjalista od vapowania, mieszam czasami sobie liquidy, uzywam aspire bvc z jakimis bateryjkami, ale moze taki zestawik by mi bardziej podpasowal. Coprawda nie ogarniam tych ohmow i wattow :D ktos tez pisal w opiniach ze nie mozna uzywac liquidow z nikotyna?

Bylbym wdzieczny za opinie i porady.
No i cena tego mi pasuje tutaj.

#epapieros #epapierosy
@valotr: Sam mam Suboxa. Poza faktem, iż błyskawicznie się porysował mimo, iż o niego bardzo dbałem to jest jak najbardziej w porządku na początek, z czasem możesz zmienić zasilanie na jakieś z TC i będzie fajnie ;) Jeśli chodzi o nikotynę - kop jest duuuużo większy niż na zwykłych clearomizerach. Tak jak piszą koledzy - zacznij od 6, zobacz czy Ci wystarcza, 12 może być już trochę za dużo - na
#epapieros #epapierosy
Mirki powiedzcie mi co zrobiłem źle.
#!$%@?łem dzisiaj grzałkę do bazy rba ijusta 2 z drutu kanthal a1 0,25mm parallel z 3 sztuk i 5 wrapów. Cuboid vez waty pokazywał 0,44 ohma, z watą 0,56, a z poskładanym tankiem 0,69. Co jest z tą opornością? To pierwsze pytanie...
A drugie to czemu smak czuć gorzej niż na gotowych grzałkach dodawanych razem z bazą rba?
@Vibbom: No to sru do sklepu z drutami ( ͡° ͜ʖ ͡°) z 0,25 ani nawet 0,3 nie ukręcisz nic ciekawego na tę bazę. Chyba, że chcesz wykorzystać potencjał cuboida - możesz popróbować zrobić jakieś buildy nie sub-ohmowe, tzn ponad 1 ohma. Przykręcisz więcej watów na cuboidzie i powinno dawać radę. Byleby z jednego drutu, jak najprostszy setup, żebyś sobie znowu hotspotów nie porobił mając upchane tyle
@Vibbom: Mialem podobne problemy na Smoku tfv4, powodow jest wiele lecz te najbardziej znaczace to, to ze gdy wsadzisz bawelne do grzalki to zawsze opornosc sie troche podnosi tak samo jest z zainstalowaniem calego setupu. Co do smaku to polecam bawelne ROYAL WIRE ze sklepu beyondvape (8$) ale nie pozalujesz ;) Po pierwszym odpaleniu bawelna musi sie poprostu "wyrobic" by dobrze oddawac smak oraz musimy zapewnic odpowiadnia moc zasilania. A grzalka
Napisze to w skrócie bo nie ma co się rozpisywać. Wylazłem do inpostu i gościu poprosił mnie o jakiś zakup epeta, nie dowiedziałem się za wiele, ma dzwonić po południu, ale coś niby próbował z gównoszlugami, Evic mini oczywistość, tylko nie wiem właśnie crown jeśli gotowe (jest coś podobnej jakości? w razie czego) no i chyba griffin, albo coś na single czyli może goblin. W ogóle też nie wiem jak to kierwa