Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Miraski z #epapieros #papierosy #edym
czy na tej batce: https://e-dym.pl/pl/promocje/1494-istick-20.html
mozna dobrze palić na tym: https://e-dym.pl/pl/promocje/239-aspire-et-bvc-clearomizer.html?search_query=bvc&results=20
Dostępne są oporności 1,6-2,4
Szukałem baterii zwykłej lepszej ale ten mod na normalnym akumulatorze robi robotę.
Palę na spinnerII oryginalnym, na 4,3v można bezpiecznie palić na tych klirach. Jak wyschną to się spalą oczywiście ale to można zrobić i na marketówce.
czy na tej batce: https://e-dym.pl/pl/promocje/1494-istick-20.html
mozna dobrze palić na tym: https://e-dym.pl/pl/promocje/239-aspire-et-bvc-clearomizer.html?search_query=bvc&results=20
Dostępne są oporności 1,6-2,4
Szukałem baterii zwykłej lepszej ale ten mod na normalnym akumulatorze robi robotę.
Palę na spinnerII oryginalnym, na 4,3v można bezpiecznie palić na tych klirach. Jak wyschną to się spalą oczywiście ale to można zrobić i na marketówce.
- 0
@wielowitamin: afair 1.6 ohma w bvc spokojnie mozesz puscic na 4.2v (~11w), wiec nie widze problemu. 2.4ohma w bvc nigdy nie mialem, ale generalnie kazda grzalka ktora mialem dzialala dobrze w zakresie 3.8~4.2v, wiec nawet taka opornosc powinna hulac na isticku (choc przy 2.4ohma nie przekraczalbym 7w raczej).
@vgf_: dzięki za info. Kupuję.
- 4
Hej Mirki.
Mam pytanie a zarazem chyba problem z evicem vtc mini. Od trzech miesięcy pięknie mi służy wraz z crownem, lecz wczoraj o mało co nie dostałam zawału. Byłam na zakupach i cały czas czułam dziwny zapach spalenizny przez około pół godziny. Płacąc za zakupy zauważyłam, że to zapach z mojej torebki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Evic był na maksa ciepły wraz z crownem i śmierdział strasznie.
Mam pytanie a zarazem chyba problem z evicem vtc mini. Od trzech miesięcy pięknie mi służy wraz z crownem, lecz wczoraj o mało co nie dostałam zawału. Byłam na zakupach i cały czas czułam dziwny zapach spalenizny przez około pół godziny. Płacąc za zakupy zauważyłam, że to zapach z mojej torebki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Evic był na maksa ciepły wraz z crownem i śmierdział strasznie.
- 1
- 1
Co to jest propylen glikolu? Z tego co ja wiem (a nie używam e-fajka), to w liquidzie jest glikol propylenowy. Kto walczy z e-papierosami?
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-03-03/naukowcy-e-papierosy-szodza-zdrowiu-i-nie-odzwyczaja-od-nalogu/
Serio? Przecież to jakaś ściema.
#epapieros #epapierosy #chemia
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-03-03/naukowcy-e-papierosy-szodza-zdrowiu-i-nie-odzwyczaja-od-nalogu/
Prof. Paweł Januszewicz, Tomasz Furmaga, Wydz. Medyczny, Uniwersytet Rzeszowski
Serio? Przecież to jakaś ściema.
#epapieros #epapierosy #chemia
- axis_mundi
- vgf_
- panrurek
- Waspin
- BeeHoney
- +2 innych
@CitroenXsara: taki wlasnie jest poziom dyskusji o e-papierosach w mediach.
Oczywiscie ze chodzi o glikol propylenowy, ale ktos nie wtajemniczony stwierdzi ze "SEBA CO TY TAM PALISZ, TAM JEST URWA PROPYL GLIKELYNOWY, TRUCIZNA SZMIERCIONOSNA!!!!!"
Oczywiscie ze chodzi o glikol propylenowy, ale ktos nie wtajemniczony stwierdzi ze "SEBA CO TY TAM PALISZ, TAM JEST URWA PROPYL GLIKELYNOWY, TRUCIZNA SZMIERCIONOSNA!!!!!"
- 11
@CitroenXsara: szkoda, ze ciezko znalezc dziennikarstwo na wysokim poziomie. tani hype gora. fajnie, ze pisza o szkodliwosci ep, bo te niewatpliwie neutralne dla zdrowia nie sa, ale... propyl glikolu? gdyby nie fakt, ze glikol propylenowy w tej samej formie stosowany jest od dawna w inhalatorach (nebulizerach?) dla astmatykow, to nawet nieudolne tlumaczenie moznaby zlozyc na karb... czegos tam. nie, w sumie nie mozna by. palenie w zamknietych pomieszczeniach? badania przeprowadzone w
- pavaczek
- Xuxire
- Infrass
- CitroenXsara
- tadoone
- +6 innych
- 1
W nawiązaniu do tego i tego wpisu. Kupiłem pierwszy w życiu sprzęt, który nie jest penem, ani egonem i dzielę się wrażeniami po zmianie technologii. Eleaf iJust 2 (wiem, żadna rewelacja).
1. Czemu nikt mi nie powiedział, że on jest taki głośny? W pracy mnie zabiją :)
2. Temperatura - dym zaraz przy wylocie driptipa wręcz parzy. Wiedziałem, że będzie ciepły, ale nie aż tak. Muszę na nowo opanować technikę palenia.
3.
1. Czemu nikt mi nie powiedział, że on jest taki głośny? W pracy mnie zabiją :)
2. Temperatura - dym zaraz przy wylocie driptipa wręcz parzy. Wiedziałem, że będzie ciepły, ale nie aż tak. Muszę na nowo opanować technikę palenia.
3.
- 1
@blinkin: a, jeszcze:
- grzałki masz 0,3 i 0,5 ohm (ijust2/melo2), te same grzałki za 15zł z logo Mild Wave (są 1:1 identyczne, tylko brandowane, jak nie ma sytuacji krytycznej nie ma sensu przepłacać).
Do tanka pasują też grzałki z Tritona i Vaporesso (ale wtedy baza nie dokręca się o 1/4 obrotu i jest mniejszy airflow, nie ma sensu). Są też grzałki ijust2/melo2 ni200 0,15ohm i Ti 0,5ohm do kontroli temperatury
- grzałki masz 0,3 i 0,5 ohm (ijust2/melo2), te same grzałki za 15zł z logo Mild Wave (są 1:1 identyczne, tylko brandowane, jak nie ma sytuacji krytycznej nie ma sensu przepłacać).
Do tanka pasują też grzałki z Tritona i Vaporesso (ale wtedy baza nie dokręca się o 1/4 obrotu i jest mniejszy airflow, nie ma sensu). Są też grzałki ijust2/melo2 ni200 0,15ohm i Ti 0,5ohm do kontroli temperatury
- 1
Elo mireczki z #epapieros #epapierosy kupiłem liquid Liqueen smak Fruit rainbow no i jest smak miety czy tak powinno byc czy zostal wyruchany bez masła ? #liquid
@moneystars: to z owocowych od ONE smakują mi jeszcze smoczy owoc, koktajl bananowy, mango z truskawką i słoneczne pomelo
@danniello: ok dzięki wytestuje
- 1
#epapieros
czy to:
https://e-dym.pl/pl/promocje/1969-akumulator-s.html
pasuje do tego?
https://e-dym.pl/pl/promocje/1970-subox-mini-starter-kit.html
bo chyba dobra cena
czy to:
https://e-dym.pl/pl/promocje/1969-akumulator-s.html
pasuje do tego?
https://e-dym.pl/pl/promocje/1970-subox-mini-starter-kit.html
bo chyba dobra cena
- 1
- 1
- 1
#epapierosy #epapieros
Na e-dymie pojawił się Griffin. Chciałem poczekać na Gemini ale jak to bywa, ten uczuć "jaki ja jestem #!$%@? z tymi e-papierosami :)" i kupiłem Griffina
Przy okazji mam na sprzedaż Bellusa jeśli ktoś zainteresowany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na e-dymie pojawił się Griffin. Chciałem poczekać na Gemini ale jak to bywa, ten uczuć "jaki ja jestem #!$%@? z tymi e-papierosami :)" i kupiłem Griffina
Przy okazji mam na sprzedaż Bellusa jeśli ktoś zainteresowany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
18
E-papierosy zdrożeją. Unia za nowelizacją prawa

Ministrowie finansów państw UE wezwali we wtorek Komisję Europejską do przeanalizowania działań, które miałyby na celu wprowadzenie do dyrektywy o stawkach akcyzowych definicji nowych produktów. W praktyce oznaczałoby to objęcie tym podatkiem e-papierosów.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 1
Witajcie.
Kupuję swojego pierwszego epapierosa, który nie jest egonem (pomijam początki i rozmaite peny). Na E-GO od Kinga paliłem płyn 11 mg. Czytałem, że do subohmów (a takim jest kupowany przeze mnie Eleaf iJust 2) należy zmniejszyć moc dwukrotnie. Czy to prawda?
Zamówiłem już niestety bazy (pierwszy raz) 12-tki i jeśli to konieczne dokupię zerówki i będę mieszał. Tu kolejne pytanie - jest sens kupować bazę od King Ecigar? Mam po prostu
Kupuję swojego pierwszego epapierosa, który nie jest egonem (pomijam początki i rozmaite peny). Na E-GO od Kinga paliłem płyn 11 mg. Czytałem, że do subohmów (a takim jest kupowany przeze mnie Eleaf iJust 2) należy zmniejszyć moc dwukrotnie. Czy to prawda?
Zamówiłem już niestety bazy (pierwszy raz) 12-tki i jeśli to konieczne dokupię zerówki i będę mieszał. Tu kolejne pytanie - jest sens kupować bazę od King Ecigar? Mam po prostu
- 2
Miraski z #epapieros i #epapierosy jaką baterię sobie zakupić za 70-100zł ?? Coś co będzie działało i się nie będzie psuło?
8 miesięcy temu kupiłem dwa vapros spinner 2 i farba z tego schodzi, jedna się dzisiaj spierdzieliła, rozebranie do naprawy - cóż. Trudne. Finalnie wywaliłem bo niby polutowałem ale śmierdział plastikiem przy wapowaniu. Nie trzymają już jak nowe.
Co zamiast spinera? regulacja napięcia mi bardzo odpowiada. Palę głównie na bvc aspire
8 miesięcy temu kupiłem dwa vapros spinner 2 i farba z tego schodzi, jedna się dzisiaj spierdzieliła, rozebranie do naprawy - cóż. Trudne. Finalnie wywaliłem bo niby polutowałem ale śmierdział plastikiem przy wapowaniu. Nie trzymają już jak nowe.
Co zamiast spinera? regulacja napięcia mi bardzo odpowiada. Palę głównie na bvc aspire
@tomekamila: próbowałem kupić mimo nieintuicyjnego dla mnie kształtu. Promocja się skończyła niestety szybko, dzwoniłem, ściągnęli ofertę.
miraski z #epapieros jaka bateria za stówkę się nada? kozackiego moda na dwóch bateriach już pewnie nic nie przebije ;)
miraski z #epapieros jaka bateria za stówkę się nada? kozackiego moda na dwóch bateriach już pewnie nic nie przebije ;)
@tomekamila: Cześć
Znalazłem mniejszą wersję: https://e-dym.pl/pl/promocje/1394-eleaf-istick-20w-promocja.html#/kolor-czarny
Dzwoniłem do edyma i mówią, że do zwykłych BVC to za mocne i będzie palić grzałki. Z twojego doświadczenia - da się to ustawić na moc/napięcie pasujące do bvc? Na spinnerII @ 4,3v można palić na bvc 1,6-2,4ohm bez problemu.
Znalazłem mniejszą wersję: https://e-dym.pl/pl/promocje/1394-eleaf-istick-20w-promocja.html#/kolor-czarny
Dzwoniłem do edyma i mówią, że do zwykłych BVC to za mocne i będzie palić grzałki. Z twojego doświadczenia - da się to ustawić na moc/napięcie pasujące do bvc? Na spinnerII @ 4,3v można palić na bvc 1,6-2,4ohm bez problemu.
- 1
Siemka,
Vaperzy co myslicie o tym zestawie SUBOX
Nie jestem specjalista od vapowania, mieszam czasami sobie liquidy, uzywam aspire bvc z jakimis bateryjkami, ale moze taki zestawik by mi bardziej podpasowal. Coprawda nie ogarniam tych ohmow i wattow :D ktos tez pisal w opiniach ze nie mozna uzywac liquidow z nikotyna?
Bylbym wdzieczny za opinie i porady.
No i cena tego mi pasuje tutaj.
#epapieros #epapierosy
Vaperzy co myslicie o tym zestawie SUBOX
Nie jestem specjalista od vapowania, mieszam czasami sobie liquidy, uzywam aspire bvc z jakimis bateryjkami, ale moze taki zestawik by mi bardziej podpasowal. Coprawda nie ogarniam tych ohmow i wattow :D ktos tez pisal w opiniach ze nie mozna uzywac liquidow z nikotyna?
Bylbym wdzieczny za opinie i porady.
No i cena tego mi pasuje tutaj.
#epapieros #epapierosy
- 1
@MightLight: @ajakmyslisz: @Oszczer:
dzieki za opdpowiedzi, czyli juz wiem co brac.
Martwi mnie to ze baze mam 12mg a mam jej jeszcze sporo, bede musial poszukac tej samej 0mg i rozcienczyc
dzieki za opdpowiedzi, czyli juz wiem co brac.
Martwi mnie to ze baze mam 12mg a mam jej jeszcze sporo, bede musial poszukac tej samej 0mg i rozcienczyc
- 1
@valotr: Sam mam Suboxa. Poza faktem, iż błyskawicznie się porysował mimo, iż o niego bardzo dbałem to jest jak najbardziej w porządku na początek, z czasem możesz zmienić zasilanie na jakieś z TC i będzie fajnie ;) Jeśli chodzi o nikotynę - kop jest duuuużo większy niż na zwykłych clearomizerach. Tak jak piszą koledzy - zacznij od 6, zobacz czy Ci wystarcza, 12 może być już trochę za dużo - na
- 1
- 114
Mireczki - tak patrząc na postęp w coraz większych rozmiarach akumulatorka, to niedługo dojdziecie do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapierosy #epapieros #epalenie #vape #heheszki
#epapierosy #epapieros #epalenie #vape #heheszki
- Finesta
- elemenTH
- sirgorn
- konto usunięte
- daray89
- +109 innych
- 1
@MarianoaItaliano: Już mamy takie taczkopodobne, całkiem wygodne, tylko 50kg :D
- 1
@MarianoaItaliano: phi, maleństwo. Poniżej działający Syeampunk Backpack Mod a nie jakaś mrówka.
- 1
- 1
@nowitam: to normalne, ten proces przebiega szybciej lub wolnej, zależnie od warunków - głównie temperatury i ilości światła.
- 0
@fronk_underboob: @reborn: @krokiet66: jest ok, wyczułem, że nawet trochę za mało koncentratu dałem, więc dolałem po testowaniu organoleptycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
#epapieros #epapierosy
Mirki powiedzcie mi co zrobiłem źle.
#!$%@?łem dzisiaj grzałkę do bazy rba ijusta 2 z drutu kanthal a1 0,25mm parallel z 3 sztuk i 5 wrapów. Cuboid vez waty pokazywał 0,44 ohma, z watą 0,56, a z poskładanym tankiem 0,69. Co jest z tą opornością? To pierwsze pytanie...
A drugie to czemu smak czuć gorzej niż na gotowych grzałkach dodawanych razem z bazą rba?
Mirki powiedzcie mi co zrobiłem źle.
#!$%@?łem dzisiaj grzałkę do bazy rba ijusta 2 z drutu kanthal a1 0,25mm parallel z 3 sztuk i 5 wrapów. Cuboid vez waty pokazywał 0,44 ohma, z watą 0,56, a z poskładanym tankiem 0,69. Co jest z tą opornością? To pierwsze pytanie...
A drugie to czemu smak czuć gorzej niż na gotowych grzałkach dodawanych razem z bazą rba?
- 0
@Vibbom: No to sru do sklepu z drutami ( ͡° ͜ʖ ͡°) z 0,25 ani nawet 0,3 nie ukręcisz nic ciekawego na tę bazę. Chyba, że chcesz wykorzystać potencjał cuboida - możesz popróbować zrobić jakieś buildy nie sub-ohmowe, tzn ponad 1 ohma. Przykręcisz więcej watów na cuboidzie i powinno dawać radę. Byleby z jednego drutu, jak najprostszy setup, żebyś sobie znowu hotspotów nie porobił mając upchane tyle
- 0
@Vibbom: Mialem podobne problemy na Smoku tfv4, powodow jest wiele lecz te najbardziej znaczace to, to ze gdy wsadzisz bawelne do grzalki to zawsze opornosc sie troche podnosi tak samo jest z zainstalowaniem calego setupu. Co do smaku to polecam bawelne ROYAL WIRE ze sklepu beyondvape (8$) ale nie pozalujesz ;) Po pierwszym odpaleniu bawelna musi sie poprostu "wyrobic" by dobrze oddawac smak oraz musimy zapewnic odpowiadnia moc zasilania. A grzalka
- 2
Napisze to w skrócie bo nie ma co się rozpisywać. Wylazłem do inpostu i gościu poprosił mnie o jakiś zakup epeta, nie dowiedziałem się za wiele, ma dzwonić po południu, ale coś niby próbował z gównoszlugami, Evic mini oczywistość, tylko nie wiem właśnie crown jeśli gotowe (jest coś podobnej jakości? w razie czego) no i chyba griffin, albo coś na single czyli może goblin. W ogóle też nie wiem jak to kierwa


























No to w końcu jak to jest? :/
#epapieros #epapierosy