Mireczki, jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem 3 miesięcznego Suboxa mini i aromamizera srebrnego 3ml(z pudełkiem i wszystkimi częściami) z bazą velocity za 190zł(cena do negocjacji). Gratis dokładam 3 post deck do aromamizera, dwa metry drutu 0,5mm i 20ml liquidu black tea 6ml.

Stan boxa oceniam na mocne 4, trochę odrapany, ale z daleka nie widać:P Aromamizer stan bardzo dobry.
#epapieros
#epapieros #epapierosy
Zauważyłem dziwna rzecz w Cuboid
Grzałka dual ss316l oporność 0.29. W trybie ss316 zupełnie inaczej się wapuje niż w ustawionej pamięci TCR m1-m2. Mimo że tu i tu są identyczne parametry ustawione, grzalka tak samo zablokowana to w TCR muszę zjechać w dół z temperatura bo daje w subiektywnym odczuciu jakieś 20st więcej, para jest cieplejsza itp...
Czym to może być spowodowane? czy może tryb TCR to nie jest tylko
Trzeba bodajże przy włączaniu nacisnąć power i plus czy coś takiego, znajdź manual online do najnowszej wersji, bo nie pamiętam.
@Xavis619: Ach Ci znawcy xD W e-fajkach siedze dobre 3lata. iJust na poczatek to bardzo dobry wybor! Jesli szanujesz guzik to bedzie ci sluzyl dosc dlugo. Na poczatek polecam baze Inawera VPG 70-30 lub 50-50. 70 jesli wolisz wieksza chmure, 50 jesli zalezy Ci na smaku. A moc jesli 12 to za duzo mozesz sprobowac proporcji pol na pol baza 12mg i 6mg i wtedy wyjdzie Ci 9mg. Co do grzalek
@Waspin: A, już myślałem że eleaf przemyślał kwestię przycisku i wypuścili nowość.
A propos tematu, to @Xavis619: kup więcej aromatów i więcej bazy max 6mg. Nie kupuj tych buteleczek 10ml, bo tylko się będziesz #!$%@?ł - 10ml to na ijuście ci w jeden dzień zejdzie. Proponuję parę buteleczek szklanych z pipetą 20ml i parę 50ml, do tego ze dwie bazy (2x100ml) 6mg (są tańsze niż 18mg, polecam Inawera VPG Power
@Patri295: Po kolei:
- nie znam się :P (ok, żartuję, pomogę jak umiem)

- Na Griffinie myślę, że 6mg to max i całkiem sporo, ja bym celował w 3mg ale bywa z tym różnie, wapowałem na subohmie dość długo 6mg zanim zmniejszyłem, na początku 3mg to w ogóle była dla mnie masakra i nie dawałem rady z głodu nikotynowego. Jest na to dobry sposób - są bazy zero i zwykle są
@Patri295: Jako użytkownik griffina pozwolę sobie napisać coś od siebie. 6mg IMO za dużo, 3 spoko da radę, ale ja zszedłem (po billowie v2) do 1,5mg bo dusiło jednak. Co do baz, zdecydowanie lepiej kupić glikol i glicerynę osobno (biomus, techlandlab) i bazę np. hangsena 36mg. Co do proporcji, to faktycznie sprawa indywidualna, mi wyszło trochę z przymusu 67vg7/33pg bo gliceryna mi się skończyła ale celowałem w 70/30. Ogólnie wydaje się
@koob: może pomóc ale nie musi ;) wygotuj, nie za długo i w nie za gorącej wodzie. I zdejmij ostrożnie uszczelki które widzisz przy grzałce(możliwe że będzie jedna u spodu grzałki).
Witajcie Mireczki! Pozdrawiamy wszystkich maniaków #epapierosy oraz takich, którzy chcieliby zacząć z nimi przygodę.
Mamy dla was Zestaw Startowy: „Kangertech nebox”, który będziecie mogli zalać do pełna liquidami naszej produkcji!
Do tego Bateria od #lg i 10 liquidów naszej firmy.
Dodatkowo wybierzemy spośród plusujących mireczków 10 szczęśliwców, którym wyślemy po jednej sztuce dowolnego liquidu dostępnego u nas w sklepie.
I jeszcze jeden bonus! Autor Ostatniego komentarza który nie będzie mieć plusa do
Pobierz BeeHoney - Witajcie Mireczki! Pozdrawiamy wszystkich maniaków #epapierosy oraz takich...
źródło: comment_aKWXM6WAh1LUJPVJj9P6Z7vJkXNUD5j4.jpg
@BeeHoney: Hmm, jestem sceptyczny:
- bardzo drogo (biorąc pod uwagę koszt jednostkowy produkcji liquidu) i to w promocji - jak ktoś nie dba o cenę tylko o jakość i tak kupi liQueena a nie jakąś nowość a jak dba o cenę - kupi P1.
- znikoma ilość smaków (mam na ten moment w domu w "odstojniku" więcej smaków samogonów, niż Wy w ofercie)
- brak sensownej wysyłki (poczta i kurier -
@vgf_: W zasadzie nie robi mi różnicy jaki wkrętak (chociaż ta średnica od velo byłaby optymalna nawet na imbusie) bo i tak nie będę tego ze sobą nosił i kręcił w biurze grzałek tylko już w domu. Może z jjarikiem się jakoś zgadam to się weźmie hurtowo.
@beer_man: wiesz, jak Wałęsa donosił to i na tagu konfitura się może trafić. Ja jestem jak św Franciszek - on twierdził, że wszystkie zwierzaki to bracia. A co do żon to oponuję - kozy mają większe brody (za to ładniej pachną, chociaż się nie znam, żeby nie było).
Jak pewnie część z Was wie strona/sklep smooke.pl leży od kilku dni. Niestety miałem tego pecha, że zamówiłem coś u nich tuż przed awaria. I coś mnie tchnęło, żeby do nich napisać i dowiedzieć się jak tam moje zamówienie, bo wszędzie cisza, nigdzie nie piszą, że mają awarię. Nie wiem więc czy się zwinęli, czy co.
Jak pomyślałem, tak zrobiłem (to było wczoraj). Nasz dialog:

saul: kiedy mogę się spodziewać wysyłki zamówienia
@Smooke_pl: to co opisuje to cała prawda. Nie wspominałem, że była jakaś dramaturgia. Z natury jestem spokojny i nie wszczynam awantury z powodu takiej błahostki. To co chciałem zaznaczyć, to moje zażenowanie tą całą sytuacją, bo całość tego wydarzenia w mojej ocenie przebiegła dość amatorsko.

Z tego co się dowiedziałem, to dwa dni temu poszedł mail do Ciebie, że paczka jest gotowa


Nie do końca jest to prawda, bo wiadomość dostałem
@saul: Też nie chcę się kłócić, nie mniej jednak przepraszam za zaistniałą sytuację, tłumaczenie, tłumaczeniami, ale wiem jak to z Twojej perspektywy wygląda, czasu nie cofniemy. Przypadek, moim zdaniem, jednostkowy i tylko los chciał, że trafiło na Ciebie. Problemy się zdarzają, prywatnie czekałem na paczkę24h z e-dymu ponad tydzień, a tłumaczyli się tym, że mają "dużo zamówień".

Dla nas jest to nauczka na przyszłość i osobiście się tym zajmę, żeby komunikacja
@zarowix: @Hark: Niekoniecznie, ego one tak ma. Po zalaniu liquidem jak przykręcasz górę atomizera do tej podstawy z wlotami powietrza to wloty zamykasz przed przykręceniem. Po przykręceniu otwierasz wloty powietrza na maxa, do jednego przykładasz chusteczkę, żeby był nią szczelnie zamkniety, przytrzymujesz przycisk power i dmuchasz w ten drugi wlot powietrza kilka sekund. I tak po każdym zalaniu - powinno pomóc na wycieki.

Z doświadczenia wiem też, że przy odkręcaniu
Czy ktos ma VTC mini z Ego Mega One z softem zupdatowanym do 3.01?
Ja wlasnie zainstalowalem update i z trybu VT sie po prostu nie da korzystac. Po wcisnieciu przycisku wali w grzalke calymi 75W i po prostu pali ja.
Wydaje mi sie ze przed updatem rowniez przez sekunde walil max moca ale max moc byla ustawiona na 50W, wiec nie powodowalo to smrodu palonej grzalki.

@Waspin: Ti. Teraz czuję się głupio, nie wiedziałem :) tzn czytałem instrukcje i chyba obiło mi się o uszy, ale na standardowej mocy starego softu wszystko było ok, więc pewnie stwierdziłem że to informacja nie istotna:)
Masz u mnie browara
@Waspin: robię scottish roll a końcówki bawełny wkładam tak aby wystawały dosłownie 1mm spod nakręcanej obręczy. Wydaje mi się jednak (tak jak spominałem wcześniej), że to brak TC w modzie. Gdyby grzałka miałą stałą temp. - nie byłoby strzałów.