Wpis z mikrobloga

@oddajpierscien: ja myślę, że 50zł to zdecydowanie za duży budżet. Zejdź do 4,50zł. A tak na serio - te same grzałki pasują do melo2, nawet używane chodzą powyżej 50zł. Rozwaliłeś mnie tą ceną...
  • Odpowiedz
@oddajpierscien: Jak dbasz to tak masz. Narzekanie bo nie szanujesz sprzętu, akurat atom od iJusta do szajsowatych nie należy wręcz powiedział bym, że się wyróżnia na tle konkurencji. Driper se kup, watę chociaż z tych grzałek odzyskasz.
  • Odpowiedz
@oddajpierscien: no jedyne jak mogę Ci pomóc to otworzyć sklep i sprzedawać za pół ceny rynkowej bo tak tanio nie znajdziesz po prostu nic, co obsłuży te grzałki. Powiedzmy sobie szczerze - szukasz tańszej alternatywy dla najtańszego subohma na rynku i to jeszcze kompatybilnej z jego grzałkami. Krótka piłka - nie ma. To nie moja złośliwość - to najtańszy szajs, nie ma jeszce tańszego szajsu. Możesz ew kupić kolejny zbiornik (w
  • Odpowiedz
@oddajpierscien: @Waspin: atomizer od ijusta jak za te pieniądze to bardzo udany parownik moim zdaniem. Wiadomo niedogodnością jest nalewanie od dołu i silikonowy airflow, ale tak naprawdę większość ludzi i tak używa na maksymalnie otwartym. Przecież producent gdzieś musiał te koszty ciąć cudów nie ma.
Tak naprawdę triton, atlantis melo2 i ijust, różnią się właściwie tylko jakością wykonania i wygodą użytkowania, grzałki są kompatybilne, więc różnicy jakościowej w chmurze między
  • Odpowiedz