Wpis z mikrobloga

Mirki, jak nazywa się to kwadratowe bydle co wystaje z niego clearomizer?
Fest to drogie jest? Potrzebuje relatywnie taniego efajka, który będzie dawał wielkie chmury dymu.
Widziałem gościa z takim grubsem, ale zupełnie nie wiem jak to się nazywa i czego szukac.
#epapieros #epapierosy
  • 11
  • Odpowiedz
@mr_K: Domyślam się, że atomizera też nie posiadasz. Za 150zł coś co będzie dawać relatywnie wielkie chmury to Vaptio p1- box za 130zł lub rurka ijust 2 za 100zł.
  • Odpowiedz
@mr_K: zestaw typu "wielkie chmury" to sensowne zasilanie (evic vtc mini + akumulator(y) - ok. 200zł, ew. Cuboid, rx200 - ale jeszcze droższe) i sensowny atomizer (raczej na samodzielnie robione grzałki typu Aromamizer (130zł) albo jakieś RDA bez zbiornika na liquid (35-80zł). Wtedy można puszczać naprawdę duże chmury. Tylko sporo nauki co, z czym, jaka moc, jak robić grzałkę, jak kontrolować airflow. Jasne, możesz iść pod gminazjum i udowadniać swoją dominację
  • Odpowiedz
@Zabisyn: Dzięki wielkie za konkrety.
@Waspin: Przyjacielu, o chodzeniu z tym pod gimnazjum nie ma mowy, wszak od wapowania gorszy jest już tylko homoseksualizm, a i co do tego nie ma zgodności. Chcę dużą chmurę bo mogę chcieć. Tego właśnie oczekuje od "palenia". Kondycyjnie nie wyrabiam ( finansowo zresztą tez) z paleniem zwykłych fajek, więc zagłębiłem się w istotę mojego problemu i wyszło mi na to, ze duża gęsta chmura
  • Odpowiedz
@mr_K: hehehe... Podoba mi się Twoje podejście. Od razu piszę - jak masz dobry sprzęt, to nie da się wapować przed kompem, telewizorem albo smartfonem nawet. Bo nie widać ekranu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety gliceryna sporo utrzymuje chmurę i bywa ciemnawo aż od tego.
Ja mam zresztą podobnie, tylko napieram w stronę smaku. Kurde, cały dzień szarlotka, miodzik, mleko, truskawki, bita śmietana, serniki, czekolada... i chudnę
  • Odpowiedz
@Waspin: im więcej gliceryny tym większa chmura? Ja zamówiłem sobie właśnie liquidy 80% vg, drogie jak cholera ale podobno wyczesane. Wydawało mi sie ze 3mg za słabe ale zakupiłem rownież trochę wcześniej 6mg chyba z przewaga glikolu i nie da sie tego palić:(
  • Odpowiedz